Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Prvo jebo vas Simeone, sto dalje od Arsenala.

    Drugo, taj vas top1 trener, zvani specijalni prevodilac je izgubio 17 od zadnjih 30 tekmi, a vodio je vrhunske timove.

    Ko god kaze imao Pep srece sa Barsom, taj nije gledao tu Barselonu i sezonu prije.

    Ono sto je on napravio od mrtve ispuhane ekipe, je nevjerovatno. Samo cekam da vam Bogi dodje i hladno vas sviju izdominira sa svojim argumentima, koji su bolji od mojih.


    E da vidis Gangaro, ljudi zovu nasu temu, temom svih tema, ne sprdacinom. U to ime, vinjak na mene
    Tvoje postove ljudi koji tek udju na forum treba da shvate kao zabavu i humor,jer ocigledno ti fudbal gledas samo virtuelno na igricama, eventualno ako pogledas Arsenal i to je to,zato se i ne razumes sta da se radi.I temi vise pisati argumente nema potrebe ovo sam cisto napisao,da novi koji udju da ovu temu da te ne dozive ozbiljno.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Tvoje postove ljudi koji tek udju na forum treba da shvate kao zabavu i humor,jer ocigledno ti fudbal gledas samo virtuelno na igricama, eventualno ako pogledas Arsenal i to je to,zato se i ne razumes sta da se radi.I temi vise pisati argumente nema potrebe ovo sam cisto napisao,da novi koji udju da ovu temu da te ne dozive ozbiljno.
      Rece covjek koji je stavio Contea ispred Pepa u listi najboljih trenera
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by mark it zero View Post
        Burazeru, izvini ali jebes univerzum u kojem je Konte bolji trener od Pepa Gvardiole, prosto da se zapita covek koji fudbal ti gledas
        E da je samo Konte bolji,nego ih ima mnogo vise al ok videcemo ko zivi u kom univerzumu na kraju sezone

        Comment


        • Majko mila.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Majko mila.
            X 100000

            Comment


            • Originally posted by miha92 View Post
              stice se utisak da onaj ko trenira Barsu i nije neki strucnjak,ko god to bio..evo sto kaze Vladan niko Enrikea ne spominje a covek gura bas dobro..sto se tice Pepa glavni argument svima je to sto nije uzeo ls sa Bajernom..otkad je to samo ls reper za necije rez? on je tamo doveden zbog toga to je ok ali kad pogledas ko je sve uzimao ls od trenera zapitas se da li su to sve vrhunski treneri? a nisu,mnogi su uzeli ls spletom okolnosti,jednom ludom utakmicom,sezonom i sl.prvo mi na pamet pada celsi i di mateo pa onda real sa benitezom..
              Ok,nije samo merilo LS sa Bajernom merilo ,ja vise vucem na cinjenicu da je jednostavno miljenik srece dobio Barsu na gotovo a i Bajern prvaka evrope,a evo i sad je dobio najjaci tim ,igracki kadar,al videcemo ove sezone 3 mesto maksimum

              Comment


              • Originally posted by Baka View Post
                Protiv Atletika mi je najsmjesnije jer upravo miljenih Bavaraca Tomas Miler promasuje prolaz i tu nema sto Pep da se krivi, kao ni Miler nesto narocito bez sto je promasio penal. Bajern je dao sve od sebe i zasluzio je da prodje u drugu utakmicu, ali jbg. Jedino da je Pep usa na teren i mozda dao gol, ne znam. Simeone je cak rekao da je prvo poluvrijeme Bajerna nesto najbolje sto je vidjeo.
                Možda je Guardiola to i trebao proći, ali je već u osmini finala odučen od fudbala u revanšu na svom stadionu i da je Cuadrado uspio dati ono što mu je Pogba ostavio na tacni ispao bi već u prvom poluvremenu te utakmice. I niko da pomene Alergija, spada u 5-6 najboljih sigurno u ovom trenutku.

                Da pohvalim još jednom temu gdje Mali Fizičar i neki Princ svaki put kvalitetno razmašu ostale. Princ se ne sjeća igre Chelsea za vrijeme boravka Kežmana i onih utakmica protiv Barcelone i Bayerna, fudbalska rapsodija pod palicom Mourinha, Mali Fizičar je u to vrijeme učio tablicu množenja i šta oni mogu znati o Mourinhu

                Comment


                • Istina.
                  Isto su oni mogli u prvi mec da dobiju, ali...

                  Comment


                  • Originally posted by Prince View Post
                    Lepo si sabrao rezultate iz dvomeca i predstavio ih kao rezultat iz jednog meca . Oduzmi Barsi Mesija i Nejmara i onda posle pisi kako bi dobili Bejern i bez njih, posto povrede po tebi nemaju neki uticaj, ali zato kada se Prevodilac raspadne u Celziju to opravdavas krivicom igraca jer su ga prodali. Niko nije pisao da je Simeone neznalica. Vecina nas je zapratilo Arsenal zbog stila igre, normalno da ta vecina sada ne zeli da u Arsenal dodje trener koji ce drasticno promeniti stil igre.
                    Pa dobro onda vi navijaci Arsenala ne znam sto kukate kad nema reazultata ili sto gubite,vi uzivajte u lepoti bas vas briga mozete i u drugu ligu,al moje shvatnje sporta jeste da je rezultat najbitniji i igra koja ga donese nju cu podrzati,naravno pobede na regularan nacin

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Ok,nije samo merilo LS sa Bajernom merilo ,ja vise vucem na cinjenicu da je jednostavno miljenik srece dobio Barsu na gotovo a i Bajern prvaka evrope,a evo i sad je dobio najjaci tim ,igracki kadar,al videcemo ove sezone 3 mesto maksimum
                      Nije dobio Barsu na gotovo cim je moro stisnuti onu stvar i prodati jednog Ronaldinha koji je bio vođa i idol. Da ne pricam o Decu, Zambroti pa i samom Eto-u nakon jedne sezone.

                      Sezona prije toga sa Rajkardom je bila uzasna. Sjecam se onog poraza 4-1 na Santiagu kad ih je Real pregazio. Guti odigrao fenomenalnu utakmicu , a Robben tad jos s kosom glavom dao gol. Ej glavom.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Conte ispred Pepa i Ancelotija.

                        Polako,videcemo za razliku od Pepa, srecka,Conte je morao da se probija kroz seriju b ,zatim pokorio seriju a,i sad dobio Celzi,Ancelotiju svaka cast i ubrajam ga u Top 4,5,meni se njegov temperament manjE dopada nego od oviH koja sam naveo pre njega ali rezultatski je Top i svaka cast njemu,a videcemo na kraju gde ce ko zavrsiti...

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Nije dobio Barsu na gotovo cim je moro stisnuti onu stvar i prodati jednog Ronaldinha koji je bio vođa i idol. Da ne pricam o Decu, Zambroti pa i samom Eto-u nakon jedne sezone.

                          Sezona prije toga sa Rajkardom je bila uzasna. Sjecam se onog poraza 4-1 na Santiagu kad ih je Real pregazio. Guti odigrao fenomenalnu utakmicu , a Robben tad jos s kosom glavom dao gol. Ej glavom.
                          Dobio Barsu na gotovo pogledaj tim Barse iz 2008,Ronaldinja nije on oterao,Ronaldinjo je jos u znatno ranije zavrsio sezonu i Laporta je odlucio da ga proda,sto se Deca tice,ne kazem damu je to bas pametan ,potez al lako mu je da otera Deca kad ima Mesija,Xavi,Iniestu,a terao je on i Yayu Turea,i jednog od najboljih spiceva sveta i dan danas Ibrahimovica,to ne kazem da je pametno al moglo mu se,o Rajkardu ne zelim pricati ozbiljno kad su treneri u pitanju to sto je on vodio Basrsu igrom slucaja i Holandskog lobija ,je posebna prica,on je na nivou Miodraga jesica.I da Eto mu doneo titulu Ls i otisao za milionima

                          Comment


                          • Po tom tvom parametru i Howe je bolji od Pepa, jer je se probio sa timom koji nema budzet i kvalitet iz trece u prvu ligu bez puno problema, a onda opstao u istoj toj PL sa istim kadrom i to bio jos i 16.

                            Vrhunski je Howe strucnjak, cak sam gledao i ono njegovo gostovanje u MNFu kada je pokazao svu raskos njegovog fudbalskog znanja i nadam se da ce dobiti uskoro priliku u velikom timu, mozda i u Arsenalu, ali vjerujem da mu za Arsenal treba jos iskustva.

                            Ali njega sada porediti sa Pepom je cisti bezobrazluk. Isto kao sto je bezobrazluk porediti Contea sa Pepom.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ja ne verujem da se ovde predstavlja ogromnim kiksom to sto neko nije osvojio Ligu Sampiona sa Bajernom, kao da je Bajern svake dve godine osvajao ligu sampiona u istoriji, slazem se da je doveden zbog toga ali se ne moze smatrati neuspehom. Pa taj Bajern nikad na pocetku LS nije prvi favorit, mozete da pricate sta god hocete. Poredite tu Murinja i Pepa a niko ni rec da napise o Zozeovom periodu u verovatno najvecem klubu na svetu? Pep se rasipra sa parama a Murinjo potrosio ko zna koliko puta vise od njega, koliko ga je samo puta izdominirao u Spaniji a evo i sad u gradskom derbiju bez najboljeg igraca na gostujucem terenu.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Niko ne smije da kaze da nas omiljeni checkbook menadzer, zvani spesl translejtor, je inace i prvi i jedini menadzer koji je potrosio milijardu funti na pojacanja.

                                Ej, milijardu funti. To je hiljadu miliona.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X