Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam da li se secate, ali u par navrata je prosle sezone Venger postavljao drugaciju taktiku. Kad mu nije igrao Ozil, pokusao je sa 4-3-3, a nekoliko puta i sa njim (poslednjih 15 minuta utakmice) kao laznom devetkom. Meni je mnogo drazi sistem kada u vezi postoje tri igraca u liniji i mozda bi takav pristup resio ove rupe koje nastaju kojekakvim istrcavanjima veznjaka. Tako bi i Remzi igrao na optimalnoj poziciji za njega, a bocni igraci bi bili najistureniji. Sancez po levoj, Iwobi/Ox/Walcott/Perez po desnoj i Ozil u sredini. Ne znam, nisam strucnjak, eto teme za razmisljanje..

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Inace, Giroud je dobio drugi zuti karton jer je njega Markinjos gurno na Veratija.

      https://streamable.com/9maq
      Pre bih rekao da je dobio crveni za potez pre toga. Samo ne znam zbog čega je Verratti dobio drugi žuti

      Comment


      • Za ono ulazenje u putanju nije dobio zuti, jer je to vidio Kasai i mahnuo igraj dalje.

        Dobili su za ovo po zuti, jer je sudija instinktivno postupio jer su se posli kao udarati.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Moram jos jednom da pohvalim naseg vanplanetarnog zadnjeg veznog.

          Build up. Coqelan se setka, ostavio je kilometar prostora, a odbrana visoko. Presinga ni na mapi. Igrac ima 28 opcija da odigra pas. Odigrao je najjednostavniji.

          Spoiler


          Spoiler


          Evo primio je loptu Angel i sad ima milion opcija, a igraca sa takvim sposobnostima ne smijes pustiti da dise, a kamoli razmislja. I naravno dalje ide akcija, salje loptu preko odbrane, jer ima takvu opciju i igraca koji ce napraviti taj trk. Bellerin je zbunjen, ne zna koga da cuva, jer su oko njega i Cavani i Matuidi. Oxa ni na mapi.

          Ne moze odbrana biti ovako visoko, u ovoj situaciji ako nema presinga na lopti. Ako je presing tu, onda se moze izaci, ali ako nema jebote to. I godinama tako vec Arsenal prima golove jer nema presinga na lopti.

          Ako je pritisnuo Angela ovdje, onda bi ovaj imao jednu opciju za pas, a visoku loptu preko odbrane ne bi mogao izvesti. Morao bi da odigra bezopasan pas ili da ide na dribling, a tu su vec drugacije vjerovatnoce za uspijeh akcije. Iako je Cavani ovdje obrukao svoje zvanje fudbalerom, problem je vidljiv.


          Ovo sa tim lutanjem u napadu Coqa je neko Wengerovo preseravanje da napravi od Coqa novog Songa, a svi znamo Songovu disciplinu na sta je licila i kolko se samo golova primilo jer nije prepoznao opasnost na vrijeme i nije izasao na vrijeme da vrsi presing.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment




          • Rejtinzi koje je dao LeEquip . U suštini dobro smo se izvukli , imali smo mnogo sreće što je Kavani bio katastrofalan i što je Ospinu htelo.Mnogi su pljuvali po potezu da se Ospina stavi na gol ali eto čovek je sve demantovao. Što se utakmice tiče očekivano je i bilo sa ovim krilima i ovom završnicom. Sančez je ponovo bio markiran do bola morao je da se povlači pozadi da dobije loptu i to nije pilo vodu . Uzaludan potez Wengera da od njega napravi novog Anrija ili Persija .

            Uništavale su nas duge lopte Veratija i naša leva strana gde su mučenog Monreala uništili . Realno gledajući i nije njegova greška pošto je stvarno imao gotovo nikakvu pomoć od Ivobija . Valjda će se Wenger opametiti i konačno staviti Sančeza na krilo pošto realno gledajući od top 5 timova u PL gotovo da imamo najgora krila , svaka čast Oxu i Volkotu ali prosto ta kombinacija ne pije vodu. Potreban je neko sa mnogo većim tehničkim sposobnostima . Videćemo kad se Remzika vrati ja sam siguran da će on ići na desno krilo a Sančez na levo kao prošle sezone .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Gangaro u pravu si da nije Monreal imao pomoc,ali je cesto pucao i 1 v 1 protiv Auriera tako da je i njegova losa partija dosta...

              Juniore,ikono ove i svake druge igre malo su ti ruke zadrhtale na ovim slicicama kad si krugove crtao
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Treba Cavania pohvaliti. Njegova kretnja recimo sinoc je nenormalna. Nacin na koji izbjegava ofsajd zamke je bas impresivan.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • I u zavrsinici je bio impresivan.

                  Comment


                  • I frizura mu je je bila više nego impresivna
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Arsene Wenger is convinced that Alexis Sanchez is too selfish when he plays out wide, according to a report.

                        The Mirror claim the Chilean forward has been utilised as the spearhead of the Arsenal attack this season because it better suits the needs of the team.

                        It is said that manager Wenger believes he has learned to control Sanchez’s moods and will get more out of the temperamental south American this season.

                        The Mirror report that Wenger sat down with the former Barcelona star in the summer and explained his plans to play him through the middle rather than out wide this season, and also make it clear he will have to accept being rested and rotated.

                        The Frenchman was concerned Sanchez was too selfish playing on the wing and did not track back enough, so is keen to make him work from a more central attacking position.

                        The £32million signing has started four of Arsenal’s five matches this season in the spearhead role and was a substitute in the weekend win over Southampton after arriving back in the UK late last Thursday after being on international duty.

                        Sanchez responded by scoring a late equaliser against Paris Saint-Germain in Tuesday’s Champions League opener.

                        Chilean forward Sanchez was difficult to manage last season as he was desperate to play every game, wanted to rush back too quickly after injuries and even threw strops when substituted.
                        Sad ne znam koliko ima istine u ovome , ali radi isto ono što je uradio sa Anrijem i Persijem . Da je sebičan i jeste malo zato je i popio šut kartu iz Barselone ali da je korisniji kao napadač pa ja mislim da nije . Možda kada bi imali malo bolju distribuciju lopte sa strana , malo opasnije krilne igrače ovo bi imalo smisla ali ovako prosto nema. Gledam već dve zadnje utakmice kada mu predaju loptu mučenik bude sam protiv 3,4 igrača i ne zna gde će i šta će i onda vraća Mesutu ili pokušava neki bezazlen centaršut
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Voli on previse loptu za nekog spica, a nema Mesijevu sposobnost da predje 3 igraca i zabije go.

                          Previse se vraca po loptu kad je ne dobije po par minuta i poludi i onda podje sve sam. Nestrpljiv poprilicno.

                          Mozda ovo kroz sredinu znaci da bi mogao u paru sa Giroudom da igra, nesto tipa Griezmana za Francusku.

                          Ne znam. To je trenutno manji problem od onoga koji imamo u veznom redu, gdje jos ne zna koji mu je najbolji par u sredini.

                          Mene interesuje sta bi bilo da je recimo sinoc Wenger poceo sa 4-3-3 bez Mesuta sa Santi-Coq-Elneny vezom. Sigurno ne bi bio Santi opterecen presingom onoliko koliko je bio, a i moglo bi se na kontre igrati.

                          Vidjet cemo sad protiv Hulla kako ce postaviti, ali da nemamo igru, nemamo je.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • http://www.afcamden.com/single-post/...ertime-Madness

                            Evo ga cuveni #Madness. Lepo ja pitao sto se ne juri Rojs..

                            Comment




                            • Umesto Lolkota 1 i 2, kako bi nam samo ovaj majstor legao na desnom krilu

                              Comment


                              • Na tu poziciju je trebao Riyad da dodje.

                                Wengeru gledaj i placi.

                                Comment

                                Working...
                                X