Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
    Bas nemas ni ukusa, ni granice, ni mjere. Lik simpaticno opise situaciju gdje Di Maria i Aurier vode ljubav na Monrealovoj strani i ti iskoristis sablon na najodvratnije nacine. Ne znam. Ne bi trebalo da moze ovako.
    Fino si vala Veseli ovo objasnio i na mjestu ti je svaka

    Simpaticno koketiranje sa izrazima nije isto sto i vulgarnost
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Jeste, i Ox i Iwobi su krivi sto je Mane napravio blizance Monrealu u prvom kolu.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment




      • Ipak je Chambersu djecu napravio, ali i Monreal je kriv sto je cuvao Chambersa, umjesto prostor. Chambers trebao da ga srusi kada je imao priliku.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Monreal je meni ispodprosecan ove sezone, bas bas nesiguran, ti malo preterujes sa Coquelanom i kritikama, u redu nije najbolji tehnicar, od njega se ne ocekuje da postize golove, asistira, ali mislis da sam od sebe ide na 10-ku? Kako prosle sezone uopste nije isao napred? Sta mislis ko mu je to utuvio u glavu?

          O manama mozemo do jutra, pogresna postavka, pristup utakmici kao na rekreaciji, bezmudost itd.

          Ospina je nas izvukao danas da se ne lazemo, mada mozda vise Cavani svojim promasajima, realan rezultat 5-1. Ako nista drugo barem sam ja ubo prognozu x2, bila poklon kvota 2.10
          Giroud potpuno nepotrebno zaradio kartone, bas idiotski.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • To mu je Wenger rekao da ide vrsit presing naprijed i to je neka taktika koju isprobava kao da glumi mamac u napadu. To je cisti nonsens od Wengera i to treba zaboravit sto prije inace kuku nama.

            Coqelan i defanzivno kasni sa pozicioniranjem.

            Prvi go, pogledaj, kad je krenuo prema Veratiju. Trebao da bude 2 koraka ispred.


            Na kraju sam gledao neki drugi ugao, Giroud nije tolko glup ispao, gurno ga Markinjos na Veratija i tu je ovaj podjelio dva zuta.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kakav userski bod . Mene ova Vengericina postavka podseca na recimo ovaj toranj

              Mucno je vise gledati jedne te iste pokusaje da od Sanceza napravi devetku, a od Oxa igraca. Ja bih pre Ivobija gurnuo na devetku, deluje mi da ima materijala za to. Definitivno se pokazalo da ne mogu i Santi i Ozil u vezi protiv ozbiljnih ekipa, morao je Dzaka od pocetka uz Kokelana da igra. Neshvatljiva mi je izmena kada nam je gol visio u vazduhu da Venger vadi Kokelana i stavlja Dzaku, sto je vezu ucinilo jos vise neozbiljnijom defanzivno. Stoperi neuigrani zahvaljujuci cenkanju do zadnjih dana prelaznog roka, Monrealova najgora partija u Arsenal, Belerin dosta mekano. Ospina dokazao jos jednom da zasluzuje novi klub u kome ce biti prvi golman. Generalno gledano, ova ekipa od onog ispadanja od Monaka na primer, nije napredovala ni milimetar. Mogu da se kladim da bi nas Monako opet izbacio jer se sve vreme prosipa iz supljeg u prazno, a greske ostaju iste, one se ne koriguju.

              Comment


              • https://cdn-e2.streamable.com/video/mp4-mobile/wflu.mp4

                https://cdn-e2.streamable.com/video/mp4-mobile/0ggl.mp4

                https://cdn-e2.streamable.com/video/mp4-mobile/jveg.mp4

                Danas je pokazao klasu,odlican tajming,refleksi,opravdao poverenje Wengera,samo da nastavi ovako i ozbiljna pretnja Cehu moze biti i u PL
                sigpic

                Comment


                • Cope rece da je Arsenal bio protiv dovodjenje Lukasa Pereza i da bi mogli da otpuste Vengera u jun. Vidjecemo.

                  Comment


                  • Arsenal bio protiv dovodjena Pereza, a Perez u prvom interviju rekao da je prvi kontakt ostvaren jos u junu.


                    E hajmo redom.

                    Spoiler


                    Gdje je problem ovdje?

                    Onda idemo dalje..
                    Spoiler



                    Spoiler


                    Prvi go:

                    Spoiler


                    Spoiler



                    Morao je primjetiti Coqelan ovdje ovaj trougao. Kos nepotrebno visoko izasao, Ozil nije pratio situaciju, kao ni Iwobi. Greska sistema i vrhunska akcija PSG-a.

                    Coqelan je zadnji vezni, ali on ne radi posao zadnjeg veznog. Sto pokazuje i ova mapa pasova.

                    Spoiler


                    Santi je odigrao pristojnu tekmu za svoje standarde, klasika ono sto on stalno radi, ali ne moze sam. Primjetio sam naprijed Mesut izbjegava da doda loptu Coqu.

                    Ovdje je do Wengera sto gura Coqa naprijed, a ovaj je i ne zna da radi poziciju kako treba.

                    U trenutku kada je Xhaka usao, ljudi nisu nista specijalno napravili. Verati je dominirao tekmom, kada je izasao Coq, jeste da se i Verrati povukao malo nazad, ali on vise nije bio primjetan.

                    Xhaka je takticki nadmocniji igrac, mocniji kada se pasa tice, fizicki je mocniji i igra istu poziciju. Ne postoji razlog zasto Coqelan treba da igra. Ovo me podsjeca na ono kidanje zivaca sa Flaminijem prosle sezone. Konstantno guranje slabijeg igraca.

                    Na kraju se moglo i pobjediti da je Iwobi iskoristio onu sansu, ali boze moj i Cavani je promasio boga oca veceras, pa je to neka i pravda.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • ^Meanwhile at Cope, they claim Arsenal had reports against signing Lucas Pérez and Wenger could be gone in June.

                      Comment


                      • Originally posted by Baka View Post
                        ^Meanwhile at Cope, they claim Arsenal had reports against signing Lucas Pérez and Wenger could be gone in June.
                        Ama covjece boziji, Perez u interviju rekao da je prvi kontakt za transfer ostvaren u junu. Cope nake price izmislja.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Opusteno.

                          Comment


                          • Navarim se ja kao stoka i razmisljam da li da gledam South Park malo, da se zagrijem za novu sezonu.. I reko ja sebi, ajde prvo da prelistam forum. Bila danas LS pa valja baciti pogled. Idem ja tako kroz onu temu za uzivo komentarisanje LS i naletim na Akijev post kako ce da se napljuje po veznom redu i ja odma trk u ovu temu. Prebaci me tapa talk na 3138. stranicu je je to poslednja koju sam ovdje procitao. Posle 3-4 stranice... j*bes ti South Park.. sjedi dje si Ovo je show. Dosao sam do 3155. tako da odoh nazad da se smijem jos dobrih 30-ak strana. Hvala vam!

                            Sent from my Samsung GALAXY S5.

                            Comment


                            • Juniore,da li bi bio ljubazan da postavis link s kojeg skidas ove slicice
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Realno je steta sto nismo nocas izgubili da Venger utuci u glavu da ova formacija ne valja. Sad ce jos vise da je forsira i to ce da nas kosta u sledecim utakmica. Ocekivao sam da nam krila Psz-a prave problem, jedino mi nije jasan slucaj Dzaka...

                                Comment

                                Working...
                                X