Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije to samo jedno. Milijardu puta ove i prosle sezone sam ga vidio da je poziciono nedisciplinovan.

    Evo pogledo sam i ovaj tvoj video. Ima jedan start, gdje bukvalno cuva vazduh, i onda prepozna situaciju da prilazi covjek koji je 3 metra od njega, koji je markiran i sjece taj pas, umjesto da je u poziciji presinga da pas nikad ne krene, on je na poziciji cekanja.

    Ne moze Coqelan igrat prije Xhake i kraj, gotovo. Limitiran fudbaler koji ne moze biti prva postava ekipe koja pretenduje na titulu. Ne moze.

    Evo ko je bolji Kante ili Coq?

    Isti posao rade, odgovor je rekla titula u rukama Lestera.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Nije to samo jedno. Milijardu puta ove i prosle sezone sam ga vidio da je poziciono nedisciplinovan.

      Evo pogledo sam i ovaj tvoj video. Ima jedan start, gdje bukvalno cuva vazduh, i onda prepozna situaciju da prilazi covjek koji je 3 metra od njega, koji je markiran i sjece taj pas, umjesto da je u poziciji presinga da pas nikad ne krene, on je na poziciji cekanja.

      Ne moze Coqelan igrat prije Xhake i kraj, gotovo. Limitiran fudbaler koji ne moze biti prva postava ekipe koja pretenduje na titulu. Ne moze.

      Evo ko je bolji Kante ili Coq?

      Isti posao rade, odgovor je rekla titula u rukama Lestera.
      Odgovor je rekla povreda Santija, pa i Le Coqa. I nepostojanje adekvatnih zamjena za njih! Tj, to je razlog sto je titula otisla njima.
      Last edited by Ves; 12-09-16, 23:04.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Coqelan je odigrao 35 tekmi u svim takmicenjima.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Svaki igrac ima svoje vreline,naravno da Kok nema sad tehniku,pas ne znam kakv,al ima i vise nego solidan,samo ne mozemo njegov pas uporediti sa Dzakom,Ozilom i Kazorlom,prosto,poredjenje bi bilo smesno,Kok jeste tu da cuva lenja Santiju ili Ramziju,ako se nadje 1 ili 2 puta na poziciji 10tke boze moj,pokrice ga onda Santi(Ramzi)pa nek oni iznesu loptu,Kok je zahvalan igrac za imati u timu,protiv odredjenih protivnika,sto mi se najvise svidja on ce svaku 50 50 situaciju,ici na sve da uzme loptu,izblokira,itd ...dok to jedino bi Koselni i Alexis uradili,i takodje ima tu drskost i ono da ne zvuci kao klise,al stvarno ostavlja srce na teren,jedan od retkih,sto nam je faliilo 10 god.
          Last edited by Jack; 12-09-16, 23:20.
          sigpic

          Comment


          • On jeste zahvalan igrac, da udje u igru na 1:0 kada se brani rezultat.

            Objasnio je ovde covek lepo, za vas stil igre Kokelan ne sme da igra, imas Ozila koga ti ne mozes maksimalno da iskoristis jer mora da se vraca nazad po loptu umesto da primi na svojoj poziciji.

            Comment


            • Sta ucini FM od Akija .

              Comment


              • Ovo je jedna od rijetkih diskusija u temi u kojoj zapravo niko ne pise gluposti. Aki je malo pretjerao sa naglasavanjem njegovih mana. Ja bi to ovako rekao: Le Coq je ogranicen igrac, ali je tim koji u svom rosteru nema igraca poput njega takodje ogranicen.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by Prince View Post
                  Sta ucini FM od Akija .
                  U zivotu fudbalske tekme nisam pogledo. Sve prepisujem s twittera, FM-a i ostalih pizdarija.

                  Sinoc sam saznao da ne gledam ni tenis, nikad nisam. Sve sto znam na tenisu, pricao mi neki cica prije 10 godina i rekao mi za ovo mjesto twitter, kaze sve tu imas da prepises, ako dodjes do neke diskusije.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
                    Ovo je jedna od rijetkih diskusija u temi u kojoj zapravo niko ne pise gluposti. Aki je malo pretjerao sa naglasavanjem njegovih mana. Ja bi to ovako rekao: Le Coq je ogranicen igrac, ali je tim koji u svom rosteru nema igraca poput njega takodje ogranicen.
                    Svakako, City ima eto Fernanda, ali taj poceti utakmicu kod Pepa nece.

                    Comment


                    • http://arseblog.com/2016/09/tactics-...s-southampton/

                      Evo jedan dobar tekst, gdje ga generalno hvale, ali na kraju se slazu da Xhaka pod moranje u vezi i da Coq ne moze raditi zadatke koji mu se zadaju.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Navijaci Arsenala imaju pamcenje od 2-3 poslednje utakmice. Sve prije toga zavoravljaju bilo dobro ili lose. Mislim da bi me zivog odrali da sam kritikovao Kokelana kada je bio u formi bas zbog ovog sto ga vi sada kritikujete. Sto se tice vecerasnje utakmice moze svasta da se ocekuje, ni Psz nije ekipa od prosle godine. Nekako ocekujem da cemo biti bolja ekipa na terenu ali da opet necemo dobiti. Najvise se plasim Di Marije ako bude igrao na svom nivou.

                        Comment


                        • Aki, hocu kratak i jasan odgovor. Na koje igrace Wenger racuna za vecerasnju tekmu? Kakvo je stanje sa povredama igraca?

                          Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

                          Comment


                          • Pa cinjenica jeste da je ovu poslednju tekmu Coq igrao neku ne definisanu poziciju. Isao je gore da glumi Mesuta i sta ti ja znam, ali sigurno to nije radio jer je on hteo, nego zna se od koga je dobio to naredjenje...
                            Cinjenica jeste i da ima slabiji pas od Santia, Xhake, Elnenya (koji je cak pomalo i zaboravljen a za koga smatram da ima podjednako kvalitetan pas kao i Xhaka) ali da se govori da je los igras to je stvarno ludost. Pa setite se kakvo je otkrovenje bio prosle sezone, pogotovo u paru sa Santijem (koji najbolje zna da oslobadja tim pritiska), pa covek je toliko defanzivnog posla uradio da je to bilo strasno. Prica da nema tehniku ne pije vodu, koliko puta se covek izvukao iz nezgodnih situacija svojom tehnikom (mozda to malo deluje nezgrapno ali uvek uradi ono sto je namerio). Znaci ta ne disciplina od prosle tekme je deo neke Vengerove taktike gde je hteo da uradi ko zna sta, ali sam siguran da mu je rekao da ne prelazi pola ovaj ne bi prelazio. To je i sustina price.
                            Sto se tice vecerasnje tekme mislim da nismo toliki autsajderi, nije Psz tempirao formu, pocetak je sezone moze svasta da se desi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Aki, hocu kratak i jasan odgovor. Na koje igrace Wenger racuna za vecerasnju tekmu? Kakvo je stanje sa povredama igraca?

                              Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
                              Izgleda da je Walcott povrijedjen, neka blaza povreda koljena, pa bi trebao Ox desno, Sanchez ljevo. Perez mi vise naginje da ce biti u prvih 11 zbog fizicke spreme.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Limitirani Ox. Izgleda da je Ben Arfa izostavljen za vecerasnju utakmicu, ali ajde da uzmemo ovu informaciju sa rezervom. PSG jos nista nije potvrdio.

                                Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X