Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kembel krenuo da trpa u Sportingu . Pokusao sam da okacim video gola ali nesto nece . Ostaje misterija zasto je ova bratina na pozajmici, a ona dva vecita talenta iz Engleske u klubu

    Spoiler
    Cudno neko zatisije u ovoj temi, cak nema ni mrzitelja Arsenala , mada njima je Pepara dao druge teme za razmisljanje

    Comment


    • Jedva cekam sutrasnju utakmicu, iskren da budem. Mislim da mozemo da ih pobedimo i uz malo pameti da konacno budemo prvi u grupi. Previse su izgubili u Zlatanu pa i Luizu, a i u prvenstvu im bas nesto ne ide..

      Comment


      • Pljunut cu ja puza Kembla kasnije, nista ne brini, ali ups, ja ipak volim Arsenal
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • I ja sam video na tviteru za Kembelonija da je nešto dominirao ali nisam obraćao pažnju šta i kako ubi me posao u pojam ne mogu ni da se napijem ko čovek
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Doslo vrijeme za pljuvanje.

            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Aki ne s*ri brate ali stvarno . Ako ne znaš koja je uloga zadnjeg veznog igrača u formaciji gde imaš 3 igrača na sredini terena prosto nemoj da gledaš ovaj sport .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Upravu je Ajnstajn. Jako limitiran je igrac Coquelin. Pa nije bez razloga Xhaka doveden.

                Comment


                • Mi ne igramo 4-3-3. Mi igramo 4-2-3-1, sa dva igraca u sredini terena.

                  Ja ne znam koliko videa treba da nadjem, da dokazem da je covjek retardiran i da usporava igru i nije za ove formacije.

                  Wenger hoce fluidan fudbal da igra, ovo nije ni f od fluidnog fudbala.

                  Pa pogledaj ti njemu poziciju, on igra 10ku, a zadnji je vezni.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Druže šta je Ozil , šta je Kazorla , da li si ti malouman da ne shvatiš poziciju defanzivnog igrača u veznom redu ? Na šta bi ličio taj fudbal kad bi imao 3 ofanzivna vezna u sredini i ni jednog defanzivnog da pokriva njihove greške i sprečava protivničke vezne igrače ?

                    Da li si ti odigrao jednu utakmicu u životu ili ti je celo fudbalsko znanje od PESA Menadžera i twitter stručnjaka ?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ama covjece jel ti cujes sebe sta pricas?

                      Zadnji vezni, a igra covjek na poziciji desetke? Ozil se vraca po loptu, a ovaj luta. Jesi ikad vidio Buskeca da ode da igra desetku, a iza njega Messi, Xabi Alonso da ide igrat gore, a iza njega playmaker?

                      Nikad, jer su to poziciono edukovani igraci.

                      Zna ovaj lomit noge, ali je poziciono nepismen. I u odbrani je tanak.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Tebi Kokelan igra desetku ? Ti dečko definitivno nisi sav svoj .



                        Pogledaj malo , podseti se , pitaj brata Rossu kako su Pirlo i Gatuzo nekada igrali . Da li je Gatuzo bio ofanzivno pismen , koja je njegova odgovornost bila na terenu. Ti upoređuješ njega i Buskeca koji je ispred sebe imao Ćavija i Inijestu u formaciji gde nema AMC-a . Ne vredi da se raspravljam sa tobom , nisu ni ovi silni ljudi ludi što te napadaju od kad si došao...
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Opet ti svoje pa svoje, neces da procitas ni pogledas ni jedan video ni sliku koju sam postavio u zadnja 3 dana.

                          Ozil se vrati po loptu na sredinu terena, Coqelan stoji na poziciji desetke. Ako to nije igranje desetke ne znam sta jeste. Njemu je posao da stoji iza Ozila, a ne da ceka njegov pas u zadnjoj trecini.

                          Ako cemo pricat o balansu, naravno da uvijek treba zadnji vezni, ali ako je zadnji vezni pismen ko moja baba, taj igrac nema mjesta u ekipi.

                          Boli me kurac za njegove kompilacije startova, to mu je jedina snaga. A i ide u startove jer generalno promasi poziciju i onda mora da popravi.

                          Veliki mag Xabi Alonso je uvijek govorio ako moram da idem na zemlju, znaci il da sam ja zajebo poziciono ili je sistemski prosao kroz nas i ja sam da popravim svoju poziciju morao da idem na visoki rizik u start na zemlji.

                          Filozofija fudbala je fluidnost. Lik ne zna poslat pas, zamjeni ga sa nekim ko zna sve sto i on zna, ali zna i pas poslat. Eno ga Granit na klupi, sad ce igrat protiv PSG-a. Defanzivni vezni koji zna poslat pas i oslobadja Mesuta odgovornosti da se vraca po loptu.

                          Ja govorim o konstantno o Coqelanovoj nedisciplini, a ti spinujes pricu da ja govorim da ne treba zadnji vezni, da treba igrat sa 3 ofanzivna igraca. Treba kurac. Treba zadnji vezni, al taj zadnji vezni treba znat posalt pas, a ne bit igrac manje u napadu.
                          Last edited by maliajnstajn; 12-09-16, 22:52.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ne govori on da Le Coq igra desetku, vec da leta po terenu kao lud i onda ne uspijeva da se vrati, pa se desava bukvalno da na momente kad Arsenal presjece kontru protivnika, vidis Ozila na svojoj polovini, gdje je dosao po loptu, a Koks ostao na "desetki". Nesporazum, smanjite tenzije!
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
                              Ne govori on da Le Coq igra desetku, vec da leta po terenu kao lud i onda ne uspijeva da se vrati, pa se desava bukvalno da na momente kad Arsenal presjece kontru protivnika, vidis Ozila na svojoj polovini, gdje je dosao po loptu, a Koks ostao na "desetki". Nesporazum, smanjite tenzije!
                              Problem je što je to bila jedna akcija jedan napad i čovek se ispalio ostao na toj poziciji ali on to ne konta , po njemu fudbal je robotski programiran sport gde niko ne greši. I ne može da shvati da je Kokelan na terenu zbog defanzivnih zadataka , ne da šalje lopta napred glumi pleja , prosto tu je za prljavi posao.

                              Glavni argument mu je da Kok ne zna da pošalje pas. Igrač koji profesionalno igra fudbal u Arsenalu po njemu ne zna da pošalje pas ?

                              Kok usporava igru ? Prošle godine je isto to pričao za Kazorlu zato što čovek ne zna osnovne pozicije u fudbalu prosto ne zna . Kaže da Wenger voli fluidni fudbal , pa vidim koliko je fluidni fudbal doneo trofeja . Zamislio je da igra PES i da može da stavi Ćavija, Inijestu i Ozila na sredini i da se fudbal tako igra , nema veze što niko od njih ne zna kršteno da zaustavi igrača , uđe u duel, uđe u skok igru . Bitna je fluidnost što kaže Aki.
                              Last edited by Lord Gangarić; 12-09-16, 22:59.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Slazem se da je pretjerivanje. Le Coq zna igrati i pas i dati duge lopte. Dok su ga jos slali po pozajmicama ja sam hvalio onih par nastupa za Arsenal, lijepo je odigrao i na bekovskim pozicijama. Al pored Elnenija, Xhake, Santija i da ne nabrajam, kao da ne zna dodati loptu. Tolika je razlika. Eto, bolji je od Flaminija!
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X