Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ulazi Alexis s klupe hetrik da uvali da mi vrati za kaoitena jebem ga, al dobro rotira nas dobri domar, treba bit spreman za PSG.
    Pusti sad PSG, pocetak je sezone,nisu amateri,zadnje sto nam treba je neki kiks u PL,valjda cemo dobiti..
    I meni kapiten Alexis ako obezbedimo.pobefu nek ne ulazi,mozda ce Staridz mi nesto uraditi,ako pocne
    sigpic

    Comment


    • Cembers i Jack, oba na klupi danas. Malo se gubi smisao pozajmica ako ce ovako biti stalno.

      Sto se Arsenala tice, ne sjecam se kad sam zadnji put sa ovoliko uzbudjenja cekao da pocne utakmica!
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Generalno je cijela fan baza nenormalno uzbudjena.

        Nakon mnogo vremena smo kompletni i imamo prestrasnu klupu.

        Jack ce igrati, Howe ga mora pravilno igrati da mu se ne desi ponovo povreda, rekao je to juce.

        Chambers jebiga, bit ce valjda. Samo da napreduje.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ne znas ti sta sam ja u stanju kad sam uzbudjen, kakva fan baza :P

          Toliko su svi opsjednuti bili time kako nismo doveli zvucnog napadaca, bla bla, niko nije spomenuo to da mi napokon imamo tim i da vise nije nuzda da neko briljira da bi tim bio dobar! Imamo tim koji i solidnom igrom moze dobiti vecinu timova.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Slabo je to, moramo imati tim koji može dobiti svaku ekipu, a nismo daleko od toga.
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Cini li mi se ili se Cemberlen mnogo napucao?

              Comment


              • Samo ne znam da li se radujem pobjedi uz ocajnu igru ili da samo cekam kako ce neka jaca ekipa da nas prekuca bez problema...

                Comment


                • Brate ne da smo bili očajni ovo je strašno Meni nije jasno čovek prima milionsku platu ima stručnjake oko sebe i vidi da mu ovaj stil igre ova taktike ne ide od ruke i nastavlja da je gura po svaku cenu
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Kad Xhaka pocne igrat konstantno u vezi, e tek tad ce Arsenalova igra licit na nesto.

                    Coq je ok razbijac, ali to zna i Xhaka plus je za njega licno Xavi.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Zajebite pricu, Cazorla i Koscielny glavni na terenu, ne racunam Alexisa koji je usao sa klupe.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Aki izvini što moram ovako da ti kažem ali ne kaki , Mesi nam ne može pomoći kamoli Džaka Taktika je pogrešna , pristup igri je pogrešan , mentalitet je pogrešan ...
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Lepo rekao Venger da treba Arsenal da se ugleda na Lester, samo nisam mislio da se to odnosilo na penal po utakmici

                          Comment


                          • Nista posebno,toliko smo postali sablonska ekipa i sa izmenama,i tok lopte kako ide,sve se zna,nema odsupanja nimalo od Wengera,ih kako bi nam legao Mahrez koji je sve al ne sablonsko krilo ko one 2 muve...Idemo po pobedu u Pariz vala i da se ne salimo,nisu ni oni poceli sezonu nesto sjajno,samo Dzaka da zaigra,a za ostalo ne znam kako cemo
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako nista, bar imamo dva normalna stopera posle X godina
                              Ma kakav Mahrez, samo Ivobi

                              Comment


                              • Ali, da budemo iskreni, sjajne dve akcije su bile kada su Kazorla po desnoj i Monreal po levoj strani imali ciste prilike za gol. Sautempton je dosta u prvom poluvremenu drzao loptu i Arsenal nije igrao presing na njih. Neka se uigraju jos, bice bolje, siguran sam..

                                Comment

                                Working...
                                X