Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cilj je pobediti. A na koji ces nacin ti to uradititi nije bitno. Pobednici ostaju zapisani, ne nacin na koji su pobedili. Atletiko igra defanzivnije od Arsenala a opet toliko direktnije, nikako anti fudbal.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Meni je jedino Grcka bila odvratna i jedino njih povezujem sa anti-fudbalom, dok ostale koje si naveo ne moze bas ukljucujuci i Celzi.Ali kada igras sa Barsom i Bajernom nista im drugo nije preostalo.Jednostavno ti nametnu takav tempo i lopta je uglavnom kod njih.Sa druge strane Grcka ce da igra povuceno i protiv Andore i protiv Spanije.Svi drugi timovi ce da imaju drugaciji pristup drugom mecu i nece da imaju istu taktiku.

      Comment


      • Sto kaze Sampaoli: online | 20. novembar 2015. 09:49 | Komentara: 0
        Tako sam i ja sa devojkom flertovao do pet ujutru, ali je prišao momak oko pet ujutru, odveo je u kupatilo i imali su seks tamo. Ali, ja sam imao veći posed, to je vazno.

        Comment


        • Eto a ja nikad nisam imao devojku
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Posjed je posjed, ko jos gleda pobjede od 1-0 i na misice

            Comment


            • Ko je kriv Sampaoliu sto ne zna kako bit musko.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Taj Coloo nije smeo da se otvori ni protiv PSV-a, kao sto nece smeti ni u jednom dvomecu, niti bi njegov Atletiko sa njim na celu uradio nesto vise u PL kada bi mu naleteli engleski bunkerasi.

                Comment


                • Kazu ljudi pobjede se broje, a onda cak i smiju otici dalje da ce Lesterova titula biti bolje upamcena od Arsenalove Nepobjedive.

                  Lesterova titula ce pasti u zaborav za 10 godina isto kao sto je pala i Blekburnova titula u zaborav. Devijacija sto bi ja rekao.

                  Isto tako, samo pravi poznavaoci PL-a ce znati da je Ancelotijev Celzi bio atraktivniji za gledanje od Nepobjedivih jer su dali vise golova i primili manje, ali jebiga nisu ostali neporazeni.

                  Jedan veliki trik sa tim neporazenim, jeste da ekipa iz '98. je igrala puno bolji, jaci i atraktivniji fudbal nego nepobjedivi. Sad ce hejteri reci, otkud ja znam, nisam gledao.

                  Nepobjedivi ce ostati upamceni zauvijek zbog tri razloga.

                  1. Nepobjedjeni su
                  2. Igrali su atraktivan fudbal i svi su ih obozavali sirom svijeta
                  3. Imaju zlatni pehar
                  Bonus razlog: Titula je osvojena na Lane-u i to uglavnom samo navijaci pamte sa osmijehom na licu.

                  Prica se i Cholu nesto, a na kraju taj isti Cholo gori luzer od Wengera. Da je Wenger izgubio 2 finale LP u 3 godine, razapeli bi ga, degradirali bi ga iz domara na upravnika toaleta.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Niko nikad u fudbalu bunkerom nije niti moze da osvoji ligu. Simeone ne igra bunker, Murinjo ne igra bunker.

                    Postoji razlika izmedju cvrste i celicne odbrane odakle sve pocinje i bunkera kao bunkera koji koriste male ekipe kad dodju na gostovanje velikoj.
                    Oni samo imaju obicaj da kad imaju rezultat, vise paznje posvecuju odbrani tog rezultata, ali to nema veze sa bunkerom. Nije svako igranje iza lopte bunker ili antifudbal.

                    Simeone je inace ekstremniji od Murinja sto se tice toga ali to nema veze sa anti fudbalom.

                    To sto su oni u nekim utakmicama tipa Barsa gosti prinudjeni da igraju defanzivnije nego inace, u prevodu veome defanzivno, ne znaci da oni igraju antifudbal.
                    Zbog meceva sa Barsom su oni i prozvani "parkiracima autobusa" ali protiv Barse i Venger igra iza lopte jer je prinudjen.


                    P.S. Sad idu 2,3 slike statistike Arsenala protiv Barse ali sam forumski nepismen lik koji ne zna da insertuje slike
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Ne zaboravi od prosle godine da postavis 20 suteva na go na Kamp Nou.

                      Ona tekma kad su imali aktivan rezultat zbog auto gola, nema potrebe. Arsenal cijelu sezonu igrao nenormalan fudbal, prekucali ih na Emiratima i dosli s pola ekipe u Barcelonu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Aki brate dal si ti realan ? Kako ti ne dosadi da od nas praviš neke belosvetske mučenike i najbolju ekipu kad to nismo ? Ja iskreno obožavam Simeonea i voleo bih da ga vidim jednog dana na našoj klupi , i možeš ti sad da pričaš kako je njegov fudbal ovakav ili onakav ali on nije primio 8 golova od Mančestera na jednoj utakmici i kakav god da je poslednjih 5 godina je daleko uspešniji i od Wengera i od našeg lepršavog fudbala.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Sto dalje Simeone od klupe Arsenala. Ne zelim to da gledam.

                          Joakim jest odvratan ali je bolji od Chola.

                          Zao mi je, ali to je moje misljenje.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Samo ako mu poljubis ruku. xD

                            Comment


                            • Joj jebo me ova internacionalna pauza, pravo sam skvikno od neodstatka fudbala.

                              Gangaro daj taj vinjak
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Kazu ljudi pobjede se broje, a onda cak i smiju otici dalje da ce Lesterova titula biti bolje upamcena od Arsenalove Nepobjedive.

                                Lesterova titula ce pasti u zaborav za 10 godina isto kao sto je pala i Blekburnova titula u zaborav. Devijacija sto bi ja rekao.

                                Isto tako, samo pravi poznavaoci PL-a ce znati da je Ancelotijev Celzi bio atraktivniji za gledanje od Nepobjedivih jer su dali vise golova i primili manje, ali jebiga nisu ostali neporazeni.

                                Jedan veliki trik sa tim neporazenim, jeste da ekipa iz '98. je igrala puno bolji, jaci i atraktivniji fudbal nego nepobjedivi. Sad ce hejteri reci, otkud ja znam, nisam gledao.

                                Nepobjedivi ce ostati upamceni zauvijek zbog tri razloga.

                                1. Nepobjedjeni su
                                2. Igrali su atraktivan fudbal i svi su ih obozavali sirom svijeta
                                3. Imaju zlatni pehar
                                Bonus razlog: Titula je osvojena na Lane-u i to uglavnom samo navijaci pamte sa osmijehom na licu.

                                Prica se i Cholu nesto, a na kraju taj isti Cholo gori luzer od Wengera. Da je Wenger izgubio 2 finale LP u 3 godine, razapeli bi ga, degradirali bi ga iz domara na upravnika toaleta.
                                A jesi li razmisljao o tome Aki da bi mu poneko i odao pocast sto je dva puta u tri godine dogurao do finala LS. Ili bi ga degradirali kao sto ga sada degradiraju jer je za 20 godina igrao jednom to finale sa svojom ekipom?
                                Simeone nikako ne moze biti gori luzer od Vengera, jer je on za mnogo kraci period napravio u Evropi veci uspeh od Vengera sa realno - losijom ekipom (doduse u slabijoj konkurenciji u odnosu na Vengerovo vreme dok je vodio najjaci Arsenal, ali opet rezultati se vrlo lako mogu videti i uporediti). Pa cak je pored jednog Reala i Barselone uspeo da uzme i titulu u domacem prvenstvu sto Venger po mom skromnom misljenju nikada ne bi uspeo (ali je to diskutabilno jer je sve u domenu sbb kbb).
                                Obojica su vrhunski menadzeri (Venger bio doduse), ali su u isto vreme veoma razliciti i po temperamentu i po fudbalskoj filozofiji. I upravo zbog toga je Colo za kraci vremenski period ostvario i vise od Vengera u LS.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X