Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hebo vas više i aki, ako je on takav kakvim ga vi vidite što to pripisujete svim navijačima Arsenala?
    sigpic

    #WengerOut

    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

    Come on you Gunners!

    Comment


    • Originally posted by Dejan78 View Post
      Hebo vas više i aki, ako je on takav kakvim ga vi vidite što to pripisujete svim navijačima Arsenala?
      Ja to ne radim, barem se trudim . Jer znam kako vam je. Mi imamo Brajkulu

      Comment




      • Makijaveli.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Najgore sto misle da Ramsey nesto spec trci vise od Beckhama, istina da velsanin trci ko muva bez glave, al ispada ko da je duplo spremniji, a to nije ni blizu istine.
          Ma kakvi, ako je ko trcao Bekam je trcao, s njim je problem sto je predstavljan kao majstor i tehnicar kao Zidan i Ronaldo, taj neki status zvijezde i fudbalera(iako je bio zvijezda i marketinski najveci svih vremena)takva su neka ocekivanja bila, a on takav nikad nije bio niti je mogao biti. Ali sto se tice radne etike bez greske, pa i u Milanu one dvije kratke pozajmice je fenomenalno odradio, bas pojam profesionalca.

          Ali ja nikad, ali nikad ne bih prodao Makelelea i doveo Bekama. Ali to sam samo ja
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ma kakvi, ako je ko trcao Bekam je trcao, s njim je problem sto je predstavljan kao majstor i tehnicar kao Zidan i Ronaldo, taj neki status zvijezde i fudbalera(iako je bio zvijezda i marketinski najveci svih vremena)takva su neka ocekivanja bila, a on takav nikad nije bio niti je mogao biti. Ali sto se tice radne etike bez greske, pa i u Milanu one dvije kratke pozajmice je fenomenalno odradio, bas pojam profesionalca.

            Ali ja nikad, ali nikad ne bih prodao Makelelea i doveo Bekama. Ali to sam samo ja
            Verovatno niko ko ima iole mozga i razmislja "fudbalski", ali Perezu je marketing previse bitan da bi razmisljao na takav nacin

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Verovatno niko ko ima iole mozga i razmislja "fudbalski", ali Perezu je marketing previse bitan da bi razmisljao na takav nacin
              Cak bih i razumio odricanje Figa radi Bekama(iako je Figo bez ikakve dileme bio veci majstor tada) ali Makelelea kad imas onda ga cuvas kao suvo zlato, no u Realu su procijenili da nije bas prevelika zvijezda. Jedan od vecih fejlova, nesto u rangu Intera i procjene da Gresko moze bolje od Karlosa
              sigpic

              Comment


              • Taj Bekam je zaradio Perezu milijardu dolara.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • I Remzika će vama..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ako ostvari 10% Bekamovog marketinga skidam mu kapu.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Taj Bekam je zaradio Perezu milijardu dolara.
                        ne lupaj

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Jedan od vecih fejlova, nesto u rangu Intera i procjene da Gresko moze bolje od Karlosa
                          O Sedorfu i Pirlu ne treba ni pricati.

                          Izvinjavam se za off.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                            O Sedorfu i Pirlu ne treba ni pricati.

                            Izvinjavam se za off.
                            Inter ti je masterclass kad su u pitanju transferi

                            Comment


                            • Prevara je Beks, samo Aaron Ramsey



                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Odličan je igrač Remzi, ako mene pitate za ova "pojačanja" Vajnaldum i Musa Sisoko bog otac, ali sa druge strane Bekam je institucija, bar je bio dok nije postao maneken.

                                Zahvalni su ti igrači tipa Remzi, Markizio i tsl. ali nisu to igrači zbog kojih se počinje gledati ovaj sport....ali npr. Bekam je to bio.
                                Mrkizio je otac nemoj ga u istu recenicu sa Remzikom.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X