Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by princoni. View Post
    Ako cemo glumiti bukvaliste, onda ni Dzaka nije za poredjenje jer su razliciti profili igraca
    Ma ok nisu ista pozicija, ali Beckham je na svojoj top klasa. Sta reci za Ramseya

    Comment


    • Originally posted by princoni. View Post
      Za razliku od tvog stvarnog sveta gde je Venger domar, a ti trener
      Ja nisam trener ali on je domar.

      @Krele, obojica po 16 iako nema nikakve veze.
      sigpic

      Comment


      • @Casiraghi
        To mozda u Galaxy-ju ali u junajtedu 11 golova u sezoni mu je max a u realu za svih 4 ili 5 sezona ukupno 13 golova. Ne znam mozda ne gledamo isto nebitno gol tamo hol vamo ali poenta je da se nije nadavao golova. A znamo kakav je majstor bio za prekide ali zato iz igre mnogo bezopasniji po gol od Ramsyja.
        Tako da i tekako se mogu porediti a uskoro ce ga remsika i nadmasiti u svemu osim u showbiznisu i makretnigu
        Last edited by krele90; 02-09-16, 17:57.

        Comment


        • Jos kad bi se vezni igraci tako poredili.

          Beks bio 2. u izboru za Zlatnu, sve u zivotu osvojio, bolji od Remzija u svakom segmentu igre i kao bonus sve zene od 11 do 101 mastaju o njemu. Dok je Aron kao onaj lik sto dodje iz sela u grad pa hoce da bude nesto sto nije i smeju mu se i u gradu i kad se vrati u selo.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Ma ok nisu ista pozicija, ali Beckham je na svojoj top klasa. Sta reci za Ramseya
            Ramzika top box to box, a ti kako hoces . Ti Proto izgleda nisi gledao Vels na Euru i lika plave kose sa zavidnim fudbalskim vestinama koji je zajedno sa Bejlom odveo maleni Vels u polufinale .
            Last edited by Lion; 02-09-16, 18:00.

            Comment


            • Odličan je igrač Remzi, ako mene pitate za ova "pojačanja" Vajnaldum i Musa Sisoko bog otac, ali sa druge strane Bekam je institucija, bar je bio dok nije postao maneken.

              Zahvalni su ti igrači tipa Remzi, Markizio i tsl. ali nisu to igrači zbog kojih se počinje gledati ovaj sport....ali npr. Bekam je to bio.

              Comment


              • Znaci bitno je uvaliti se u sto bolji klub i sve osvojiti. Ramsey dosao sa slabasnim velsom u polufinale eura a englezi nisu prošli dalje od cetvrfinala
                Bekam je uvek bio neki obican igrac u senci nikad nije zbog njega taj klub osvojio trofej. Samo je sluzio za prekide i slobodnjake. A ovo dalje ne spada u fudbal necu ni da komentarisem. Poenta je da su i tekako podjenaki a ti govoris da se ne mogu porediti...

                Comment


                • Sad se razmisljam da li da gledam Family Guy ili da procitam jos 5 strana ove teme.

                  Comment


                  • Ova tema. Uvijek ova tema.
                    sigpic

                    Comment


                    • Osvojila i Grcka EP. Znaci Karagunis > Pirlo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bekam je definitivno bio neko zbog koga pocinjes da pratis fudbal, pogotovo ako si zensko i tinejdžer u tom periodu

                        Odustajem od dalje rasprave. U pravu si za sve ubedio si me sa ovim zadnjim argumentom
                        Last edited by krele90; 02-09-16, 18:15.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Zahvalni su ti igrači tipa Remzi, Markizio i tsl. ali nisu to igrači zbog kojih se počinje gledati ovaj sport....ali npr. Bekam je to bio.
                          Originally posted by krele90 View Post
                          Bekam je definitivno bio neko zbog koga pocinjes da pratis fudbal, pogotovo ako si zensko i tinejdžer u tom periodu

                          Comment


                          • Originally posted by Samuraj View Post
                            Momcino stvar je jasna.

                            Ovi mrzitelji najveceg Londonskog kluba trebaju da budu svjesni da je svakom igracu koji je napustio Arsenal karijera krenula silaznom putanjom. Wenger iz igraca izvlaci maksimum. Pogledajte primjere Nasria, Songa, Vermalena pa i Fabregasa.
                            Nije bas to tacno. Imas Fabregasa na primer koji je imao odlicnih sezona u Barsi pa i u Celsiju, pa Nasrija, pa Patrika Vijeru, pa cak i Anrija (prva sezona u Barsi), pa Esli Kol. Pa i Van Persi je po napustanju Arsenala bio najbolji strelac Premijer Lige i jedan je od najzasluznijih za Junajtedovu titulu. Mogao bih da se setim jos nekoliko vrhunskih fudbalera, ali i nije toliko bitno.
                            Bitnija cinjenica je da su svi top igraci koji su napustali klub u bliskoj buducnosti osvajali trofeje. Znaci napustali su klub da bi osvajali - i za divno cudo uspevali u tome. Tu tek imas primera koliko volis: Hleb, Dijara, Ture, Klisi itd itd ....
                            A nije da ja ne volim Arsenal - stavise na ostrvu mi je omiljeni klub - i neki od omiljenih mi igraca igraju i igrali su tamo. Ali jednostavno mislim da su odavno trebali da se otarase Vengera - mnogo bi klupska vitrina bila punija trofeja.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Samo jednog fudbalskog trenera ne postujem, a to je Joze Murinjo iz samo jednog jedinog razloga, a to je da nema manira i klasicni je manipulator. Nemam ja problem sa njegovim dostignucima, vrhunska su, ali trofeji su kao i u biznisu novac, samo da vidimo rezultat.

                              Ako pitate 99% top svjetskih biznismena koliko im je vazan novac, svi ce reci jednu stvar, a to je da ih boli kurac za novac. Ok je imati ga, pomaze u zivotu i omogucava nevjerovatne stvari, ali ono sto njih interesuje, nije novac, vec proces stvaranja, kreacije i shvatanje licne zivotne svrhe da ostave zaostavstinu. Uvijek sam za dugorocni uspijeh, prije kraktorocne gratifikacije i zadovoljstva. Projekat ispred licnih sebicnih potreba.
                              Sto se tice Murinja, covek je makijavelista kao i mnogi uspesni ljudi u svim mogucim sferama. Ja se trudim to da postanem jer je neophodno ako zelim da jos vise uspem u ovom cime se bavim a prepoznao sam to i kod tebe kada sam citao ovde da bi lagano preuzeo neku kompaniju i zrtvovao radnike zarad svog profita... Surov je biznis, takav pristup je imperativ.

                              Ovaj drugi pasus je promasaj jer, kao sto si rekao na kraju prvog, trofeji su kao i u biznisu novac, a sta je zajednicko za sve te top biznismene kojima novac nije vazan? Zajednicko im je da imaju MNOGO NOVCA, i da ostvaruju profit iz godine u godinu a to znaci jos NOVCA. Kada je to ostvareno, mogu da se bave nekim visim ciljevima, stvaranjem i dugorocnim ciljevima i to je opravdano. Da nema profita brzo bi ispali iz drustva top biznismena i na pamet im ne bi palo da se bave tim visim ciljevima vec bi se vratili na ono primarno a to je profit.
                              Ako to preslikamo na fudbal i Vengera jer si ocigledno alaudirao na to da se Venger bavi nekim dugorocnim stvarima i visim ciljevima onda dolazimo do toga da on zapravo preskace primarni cilj fudbala kao sporta i menadzera kao coveka odgovornog za uspeh na terenu. Bilo bi apsolutno opravdano da se bavi svim tim stvarima pored redovnog osvajanja trofeja stvarajuci zaostavstinu za neke buduce generacije. Ovako radi na nekim sekundarnim ciljevima a one primarne ne ostvaruje vec godinama unazad sto je po meni pogresan pristup. Mozda nisam u pravu ali za mene poenta fudbala i sporta i ucinak menadzera nisu kes rezerve, stabilnost i nekakvi ekonomski pokazatelji vec rezultati na terenu a rezultati izostaju previse dugo.


                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X