Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali kakva je lisica taj otac mrzitelja Akan, samo dodje i juce i danas, potpali vatru sa dva posta u temi i izgubi se

    Comment


    • Originally posted by princoni. View Post
      Ma ebes Ramzija frizuru, ali zato kakvo je Bekam Fergijevo otkrice . I mene jako interesuju te dodirne tacke izmedju Ivobija i Oxa . I na kraju je zakljucak da je Murinjo stvaralac, a Venger domar
      Izmedju Beksa i Remzija je ista razlika kao izmedju Fergija i Vengera, nemoj to da poredimo ruzno je.

      Ivobi, Ox, Volkot, Ajb, Lenon, Redmond, to ti je sve isto i zna se kako zavrsavaju. Sterling mozda odskoci kod Pepa.

      Ovo trece je spin ali ako je Venger stvorio formirane igrace od 30 godina onda su Zoze, Rafa i Anceloti najveci stvaraoci svih vremena.
      sigpic

      Comment


      • Akan je lazni mrzitelj Wengera. Akan zeli barem 1% karijere kao Wenger da ima i zbog toga je procitao sve materijale o velikom magu, ali je se zajebo ranije u koracima i postavio se u poziciju mrzitelja, pa sad mora da drzi tu poziciju.

        Bas me interesuje spin kad se uzmu titule na kraju sezone.

        Konteu pregorio 3-5-2, Murinja zajebo Riaola, a Pepara jebiga nije naviko na tempo. Kloppson se jos uvijek bori s komitetom.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Niko da napomene da su nasi bivsi igrac(Bendtner,Chamakh,Adebayor,Flamini) i dalje bez angazmana.

          Kakav je strucnjak Arsene Wenger, kada je on sa onim polovnjacima uvek bio u vrhu.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Koliko god ljudi pricali protiv Wengera, cijela moja familija koja prati fudbal je protiv Wengera i ismijavaju ga zovu ga titizom, racunovodjom itd itd, ja se nikada okrenuti protiv tog covjeka necu.

            Mozda jedan dio mene misli da je vrijeme da predje na neku drugu funkciju, jer nisam siguran u njegove mogucnosti da odvede ekipu preko cilja, ali generalno taj covjek je za mene inspiracija u zivotu.

            Opcenito moja filozifija u zivotu je da od svake osobe nesto mogu nauciti. Wenger je mene oblikovao kao osobu, bez zajebancije. Te njegove filozofije u zivotu su nesto nevjerovatno i ma koliko se mi sprdali o tome kako sam ja njegov davno izgubljeni sin, ja Wengera iako ga nikada nisam upoznao smatram figurom koja je oblikovala moju licnost i uticala da postanem ovo sto sam sada i ono sto cu nadam se biti.

            Samo jednog fudbalskog trenera ne postujem, a to je Joze Murinjo iz samo jednog jedinog razloga, a to je da nema manira i klasicni je manipulator. Nemam ja problem sa njegovim dostignucima, vrhunska su, ali trofeji su kao i u biznisu novac, samo da vidimo rezultat.

            Ako pitate 99% top svjetskih biznismena koliko im je vazan novac, svi ce reci jednu stvar, a to je da ih boli kurac za novac. Ok je imati ga, pomaze u zivotu i omogucava nevjerovatne stvari, ali ono sto njih interesuje, nije novac, vec proces stvaranja, kreacije i shvatanje licne zivotne svrhe da ostave zaostavstinu. Uvijek sam za dugorocni uspijeh, prije kraktorocne gratifikacije i zadovoljstva. Projekat ispred licnih sebicnih potreba.

            Zbilja me ne interesuje sta ko misli o Arsene Wengeru i ko ga zeli da odjebe i vako i nako.

            Sto se mene tice, legendarna osoba, inspiracija mnogima i za mene jedna od najvaznijih osoba u mom zivotu, ma koliko god to suludo zvucalo. Neko procita knjigu i kaze da mu je promjenila zivot, ja sam imao srecu da gledam i slusam Wengera od 2003. godine.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Znaci bit Arsenala nisu titule nego proces svaranja dobiti za vlasnike, i zaostavstina u vidu gradjevinskog remek dela u severnom Londonu? Nije bitna titula u PL nego je bitno zavsiti u top4 da bi se igrala LS ali opet nije bitno osvojiti LS nego je bitno ucestvovati u istoj?



              Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • Sljedeci spin mojih rijeci ce znaciti da cu ja uzet da spinujem i da podjebajem U DRUGIM TEMAMA, a znamo svi sta se desi kad ja pocnem spinovat.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Znaci bit Arsenala nisu titule nego proces svaranja dobiti za vlasnike, i zaostavstina u vidu gradjevinskog remek dela u severnom Londonu? Nije bitna titula u PL nego je bitno zavsiti u top4 da bi se igrala LS ali opet nije bitno osvojiti LS nego je bitno ucestvovati u istoj?



                  Tapatalk
                  Helou, takoo je zadnjih 10g. I ne treba niko da nas pod.ebava sa tim, mi se ponosimo time.

                  Comment


                  • Nisam imao nameru da pod.ebavam nikoga, nego mi nije jasno da u fudbalu trofeji nisu bitni i da se treba zadovoljiti sa ucestvovanjem. Venger je stvorio ovakav Arsenal i vasi navijaci mu trebaju bitni vecno zahvalni i razumem da imate potrebu da ga branite, ali dodajte uz to bar malo realnosti.

                    Tapatalk
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by princoni. View Post
                      A sto neko od vas mrzitelja Arsenala( ) ne spomene recimo umesto Vilsera na primer Ramzija, umesto Oxa na primer Ivobija, umesto Gibsa recimo Belerina . O tome koliko je samo razvio bivsih igraca suvisno je govoriti. Bas nikakvu logicku utemeljenost ovog osporavanja ne vidim, on se moze za mnoge stvari osporavati, ali za ovo svakako ne, jer ako je neko razvijao te klince u svojoj karijeri onda je to Venger. Uzgred svi ti nabrojani su Englezi, a meni ne pada trenutno nijedan Englez na pamet od te mladje generacije koji je postao top igrac.
                      Pogrešno shvatate, niti ko mrzi niti osporava Vengera, ja sam uvjeren da niko nema ništa protiv njega. Nije lik poput Murinja kojeg je lako mrziti (mada je u Junajtedu za sad miran, čekamo konferenciju pred Gvardiolu, prvi test) i realno, bez nekog provociranja i preseravanja, nije mnogo toga osvojio već dugo. Bez obzira kakav je lik Murinjo, da i on nije osvajao posle LŠ sa Portom, niko ga ne bi mrzio, davno je bila 2004. Fergusona su mrzili jer je bio uspješan, pa je alibi za mržnju bio da ga sudije guraju, sad kad se penzionisao poštuju ga i navijači Liverpula i Arsenala više nego ikad.
                      Mislim da se ljudi uključuju u ovu raspravu jer se Venger kod vas sad malo i previše uzdiže (a kolega maliajnstajn je tu glavni ), i to je i meni primjetno. Ista stvar kao sa Viširom prije par dana. Ali zbog svega toga ovo i jeste ubjedljivo najzanimljivija tema na forumu (bar meni). Fali realnosti po pitanju svega, ali da je ima, ne bi bilo ovolikih rasprava.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post


                        Nije bas to tako kao sto ti mislis samurajko. Nekada se zapitam da li su odredjeni ljidi odavde imali bilo kakvu interakciju sa suprotnim polom.
                        Momcino stvar je jasna.

                        Ovi mrzitelji najveceg Londonskog kluba trebaju da budu svjesni da je svakom igracu koji je napustio Arsenal karijera krenula silaznom putanjom. Wenger iz igraca izvlaci maksimum. Pogledajte primjere Nasria, Songa, Vermalena pa i Fabregasa.

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Nisam imao nameru da pod.ebavam nikoga, nego mi nije jasno da u fudbalu trofeji nisu bitni i da se treba zadovoljiti sa ucestvovanjem. Venger je stvorio ovakav Arsenal i vasi navijaci mu trebaju bitni vecno zahvalni i razumem da imate potrebu da ga branite, ali dodajte uz to bar malo realnosti.

                          Tapatalk
                          Bila je ovo ironija
                          Jesam ponosan ali nesto mora da se mijenja...mentalitet na prvom mjestu a tu je trener glavni

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Casiraghi View Post
                              Izmedju Beksa i Remzija je ista razlika kao izmedju Fergija i Vengera, nemoj to da poredimo ruzno je.

                              Ivobi, Ox, Volkot, Ajb, Lenon, Redmond, to ti je sve isto i zna se kako zavrsavaju. Sterling mozda odskoci kod Pepa.

                              Ovo trece je spin ali ako je Venger stvorio formirane igrace od 30 godina onda su Zoze, Rafa i Anceloti najveci stvaraoci svih vremena.
                              Sto je problem uporedjivati jednog od najboljih igraca na prethodnom evropskom sa Beksom ? Videces ti Ramziku u kombinaciji sa Dzakom, prekucace sezonu kao onu u kombinaciji sa Artetom, samo da ga zaobidju povrede. Ja sam ubedjen da je on igrao kod Cola prethodne dve sezone na primer, sa jasnom definisanom ulogom na terenu, on bi sada bio jedan od najcenjenijih veznjaka. A sto se tice njegovih frizura, to je sve marketing.

                              I dalje nisi napisao o tim dodirnim tackama Ivobija i Oxa, samo si uz Oxa prosirio spisak na jos 6 Engleza, pa ako aludiras na nacionalnost, Ivobi je Nigerijac . Ja jesam diletant sto se fudbala tice, ali eto jedan Anri je na treninzima radio sa njim i bas je govorio prethodne sezone u smislu da se Ivobi razlikuje od ostalih klinaca sa ostrva.

                              Comment


                              • Kad bude Ramsey imao upola dobar pas kao Beckham, onda ih poredite.

                                Comment

                                Working...
                                X