Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sve sama djeca od njih wenger napravi velike igrace uzme iz za male pare,a proda papreno :biggirin:i to ih stvarno napravi odlicnim igracima kakvo oko ima wenger svaka mu cast

    Comment




    • sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • :hahaha:uspeo si da me nasmejes do suza http://youtu.be/icLJyYblb_4
        ovo ako vas ne nasmeje nzm sta ce onda
        Last edited by ledeni 80; 11-01-12, 15:37.

        Comment


        • Da lopta nije udarila Keowna u glavu, skinula bi pehar onaj pored. Taj pehar nece nigde ove sezone, FA Cup je nas.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Da lopta nije udarila Keowna u glavu, skinula bi pehar onaj pored. Taj pehar nece nigde ove sezone, FA Cup je nas.
            iz tvoih usta u bozije usi

            Comment


            • Ne samo da je ojadio Lids nego i kladionice...

              Sreći navijača Arsenala nije bilo kraja pošto je Tijeri Anri "sa klupe" postigao jedini gol protiv Lidsa u prvoj utakmici po povratku u klub posle četiri godine. Ali, pored igrača iz Jorkšira tugovale su i kladionice širom Engleske koje su upravo zbog pogotka legende "tobdžija" tog dana poslovale sa ozbiljnim gubicima, jasno, ne i nenadoknadivim.Naime, odmah pošto je potvrđen povratak Francuza u klub i najavljen njegov debi protiv člana Čempionšipa kladionice su brže bolje odredile koeficijent 1/3 na igru "Anri daje gol". Kako je vreme odmicalo, a "kralj" Tijeri i dalje sedeo na klupi, logično, kvota je rasla do maksimalnih 1/14 koliko je iznosila kada je ljubimac navijača elegantno plasirao loptu u mrežu.Oni koji su verovali u magiju Anrija i pritom uložili pare možda se pojedinačno nisu basnoslovno obogatili, ali ih je definitivno bilo mnogo pošto su kladionice bile na gubitku 1,2 miliona evra!

              Comment


              • Ignasi Miquel ce najverovatnije igrati na levom beku odradio je nekoliko treninga na toj poziciji
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment




                • Kako su isprozivali Cashmira
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • dobro su mu rekli :d nisi trebao napustati arsenal

                    Comment


                    • Čitam ovu štampu, nemam pametnija posla. Sve manje se spominje Podolski kao pojačanje, sad ga povezuju sa Milanom. Međutim, Arsenal je sve više povezan sa Patom. Tako gledano, ima smisla. Takođe, čini mi se da je stvar sa Abidalom završena. I to mi se sviđa. Šamak bi mogao u Fiorentinu, Aršavin u Zenit. I naravno, uvijek aktuelni Hazard još uvijek je tu negdje na vratima Londona.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Vrlo zanimljivo bi bilo videti Pata u nasem dresu.Ja mislim da bi se dobro uklopio.
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Sky Sports understands Aston Villa and Arsenal are mulling over moves for Blackburn defender Scott Dann.

                          He was a target for both clubs in the summer prior to making the switch to Ewood Park from relegated Birmingham.

                          The Frenchman had doubts about Dann at the start of the season after a long lay-off but he has played regularly this season for Rovers.

                          It is understood that Blackburn would consider selling for the right offer but they do not want to lose Dann and Chris Samba, who has expressed a desire to leave.

                          If Rovers decide to sell Dann, they will be especially determined to keep Samba, and Steve Kean announced earlier on Thursday that two bids from an unnamed club had been rejected for the Congolese player.
                          http://www1.skysports.com/football/n...on-duo-s-radar


                          Ja sam ga doveo u menadzeru prosle nedelje kao backup
                          Last edited by Lord Gangarić; 13-01-12, 08:37.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Nije Lejton Bejns, ali je Ali Sisoko ! Od sportskih portala, preko blogova, pa sve do fejsbuk profila i tvitera, svi pišu o tome kako je Sisoko već obavio preglede i da će sutra potpisati. Ako ovo ne bude tačno, ja više neću čitati ništa osim www.arsenal.com
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Nije Lejton Bejns, ali je Ali Sisoko ! Od sportskih portala, preko blogova, pa sve do fejsbuk profila i tvitera, svi pišu o tome kako je Sisoko već obavio preglede i da će sutra potpisati. Ako ovo ne bude tačno, ja više neću čitati ništa osim www.arsenal.com
                              Baki to te neko lozi za Sisoka mani se tih FB govana evo ti jedan normalan sajt ako i bude neceg ne moze im promaci http://www.goonernews.com/
                              Last edited by Lord Gangarić; 14-01-12, 06:20.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • ajde ljudi ustajte da se cisti sneg oko stadiona
                                sta kazu danasnje prognoze na kladionicama?jel moze da padne 2

                                Comment

                                Working...
                                X