Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam i dalje pod utiskom. Gledam sa bratom utakmicu i kaze on dace ga Henry i da ga stvarno.
    Kad smo se mi ovako osecali pored tv-a, zamislite samo kako je bilo na stadionu kod postizanja gola.

    Jer ste videli Samira Nasrija na tribinama ?
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • kako se anri radovao kad je postigao gol
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Kad je on usao, to je bilo nesto neverovatno, a posle kad je dao gol, delirijum...Uvek sam gotivio Anrija, a kako ga i ne gotiviti, kad je majstor nad majstorima... Iako nisam navijac Arsenala, imao sam osecaj takav koji se ne moze opisati, jednostavno to je lepota ove igre...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Kalu se vratio u London zbog Arsenal,mnogo mi zao sto ga bas Arsenal kupuje on ce da upropasti Arsenal....

          Comment


          • Ne znam sto ce nam on ?
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • Najgora stvar ako dodje Kalu imace platu od 90 000 -.-

              Evo i jedna iole dobra vest



              Arsenal midfielder Francis Coquelin has been rewarded for his progress this season with a new long-term contract at Emirates Stadium.


              http://www.arsenal.com/news/news-arc...-term-contract
              Last edited by Lord Gangarić; 10-01-12, 16:54.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Naisao na vest da bi Ali Sisoko mogao da predje kod vas.Pominje se cifra od 8 miliona funti.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Naisao na vest da bi Ali Sisoko mogao da predje kod vas.Pominje se cifra od 8 miliona funti.
                  Nema leba od toga izjavio je Wenger da nece dovoditi levog beka za stalno eventualno neka pozajmica do kraja sezone

                  Inace se spominje da bi Pires koji inace trenira sa nama mogao da se vrati do kraja sezone

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Jednostavno čovek, kad igra u Arsenalu, imam osećaj da može dati gol kad poželi. Kad igra za druge klubove i reprezentaciju uopšte me ne oduševljava. Nije trebao nikada ni da odlazi iz Arsenala.

                    Inče, pozdrav svima, nov sam na forumu ;)


                    p.s. za moderatore foruma, zašto mi ne prikazuje avatar ovde a kad odem u korisnički profil prikazuje?

                    Comment


                    • Originally posted by football4junkie View Post
                      Jednostavno čovek, kad igra u Arsenalu, imam osećaj da može dati gol kad poželi. Kad igra za druge klubove i reprezentaciju uopšte me ne oduševljava. Nije trebao nikada ni da odlazi iz Arsenala.

                      Inče, pozdrav svima, nov sam na forumu ;)


                      p.s. za moderatore foruma, zašto mi ne prikazuje avatar ovde a kad odem u korisnički profil prikazuje?
                      Dobrodosao na forum

                      Za avatar isao si na edit profile picture a treba na edit avatar
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Dobrodosao na forum

                        Za avatar isao si na edit profile picture a treba na edit avatar
                        Hvala ;) a za avatar
                        baš sam tard

                        Comment


                        • Kada sam cuo da je Henry postigao pogodak protiv Leeds-a i da je Arsenal pobedio 1-0, najezio sam se

                          Sacekao sam prenos utakmice na TV-u i odgledao... Kakve emocije na stadionu, sve je explodiralo u 78. minutu

                          'Dedica' (zbog brade, a i godina) objasnio!

                          Comment


                          • Originally posted by RigaDri View Post
                            Kada sam cuo da je Henry postigao pogodak protiv Leeds-a i da je Arsenal pobedio 1-0, najezio sam se

                            Sacekao sam prenos utakmice na TV-u i odgledao... Kakve emocije na stadionu, sve je explodiralo u 78. minutu

                            'Dedica' (zbog brade, a i godina) objasnio!
                            Dobrodosao ti nama nadam se da ces biti aktivan
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • citah sinoc da wenger izgleda nema nameru da dovede podolskog u januaru,vec da ceka letnji prelazni rok da bi ga doveo za dz

                              Comment


                              • Glavna meta nam je taj levi bek spominjao sa Ali Sisoko ali taj ti nece doci na pozajmicu tako da je moguce da dodje Luke Shaw iz Sautemptona koji ima 16 godina -.-
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X