Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvini ko je to bolji? Walcott? Gnabry?

    Comment


    • Monreal i Belerin treba samo da ponove ono sto su radili prosle sezone, a Belerin ce objektivno da bude i bolji. Santi treba da ponovi igru od prije povrede. Kos da bude ono sto jeste, Ceh takodje. Ozil i Sancez da budu na svom nivou, Ox - Ivobi - Volkot da skupe pristojnu sezonu na istoj poziciji. Treba da se ispuni ova matematika Akijeva za napadace i da pojacanja odrade sto se realno od njih ocekuje, nista vise od toga i mi smo titulu osvojili, ma kako drugi igrali. Dakle, nije fora u nekoj sreci koja nam treba ili da neko eksplodira. Mi smo imali 85% tima za titulu, trebalo je jos popuniti ove tri kriticne pozicije. Za stopera i DMFa dosli su bolji igraci nego sto smo ocekivali, kao napadac je dosao za nas jedan prilican anonimus. Nama cuda ne trebaju, trebaju nam samo zdravi igraci i prvi smo favoriti za titulu. Ne mogu to biti ni Pep, ni Specijalni, ni Konte. Ne ove sezone. Nece se ona bitno razlikovati od predhodne. Za ovu trojicu sledeca sezona je zapravo kljucna.
      Last edited by Ves; 29-08-16, 15:54.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Samuraj View Post
        Izvini ko je to bolji? Walcott? Gnabry?
        Sancez, Ivobi, Velbek, Volkot, Gnabri. Pretpostavljam i Perez.
        Taj mali Ivobi je vise pokazao za par tekmi nego Ox od kada je dosao. Gnabri najbolji Švaba na olimpijadi.
        Proslo je vreme Oxu da on ceka priliku sa klupe, on treba redovno da igra u nekom timu iz pl, a ovi klinci ce posluziti u rotaciji.
        Last edited by Lion; 29-08-16, 15:59.

        Comment


        • Originally posted by princoni. View Post
          Sancez, Ivobi, Velbek, Volkot, Gnabri. Pretpostavljam i Perez.
          Taj mali Ivobi je vise pokazao za par tekmi nego Ox od kada je dosao. Gnabri najbolji Švaba na olimpijadi.
          Proslo je vreme Oxu da on ceka priliku da klupe, on treba redovno da igra u nekom timu iz pl, a ovi klinci ce posluziti u rotaciji.
          U pravu si ti. Ox treba otici da igra iz utakmice u utakmicu, a sansu treba dati mladom Volkotu.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Kako god Walcott igra bolje od Ox-a. To je cinjenica.

            3 tekme, go i asistencija i umalo da uzme tekmu protiv Lestera, jebiga nije se dalo.

            Ox je neki dan igrao balansirajucu ulogu, gdje se povlacio nazad da stvori u napadu prostora Ozilu i Alexisu. Nista bitno za statistiku, ali kada je imao priliku upropastio je. Umjesto da doda, on lobuje golmana za 18 metara.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
              U pravu si ti. Ox treba otici da igra iz utakmice u utakmicu, a sansu treba dati mladom Volkotu.
              Ja sam odavno ovde pisao da Volkot treba da se proda. Ali posto od toga trenutno nema nista, bolje je za Oxa da ide tamo gde ce da igra, jer ovde kao rezerva jedino stagnira i povredjuje se.

              Comment


              • Nije sve u statistici. Walcott nema nikakvu kontrolu lopte. Ne moze da prodje nikoga 1na1. A to su najbitnije stvari za krilnog igraca. Ima bolju zavrsnicu od Oxa jedino.

                Vidim i Gnabry je bolji. Ako nisi znao taj igrac je bio na posudbi prosle godine u WBA gdje nije nikako dobio priliku. Toliko o njegovom kvalitetu.

                Comment


                • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
                  Monreal i Belerin treba samo da ponove ono sto su radili prosle sezone, a Belerin ce objektivno da bude i bolji. Santi treba da ponovi igru od prije povrede. Kos da bude ono sto jeste, Ceh takodje. Ozil i Sancez da budu na svom nivou, Ox - Ivobi - Volkot da skupe pristojnu sezonu na istoj poziciji. Treba da se ispuni ova matematika Akijeva za napadace i da pojacanja odrade sto se realno od njih ocekuje, nista vise od toga i mi smo titulu osvojili, ma kako drugi igrali. Dakle, nije fora u nekoj sreci koja nam treba ili da neko eksplodira. Mi smo imali 85% tima za titulu, trebalo je jos popuniti ove tri kriticne pozicije. Za stopera i DMFa dosli su bolji igraci nego sto smo ocekivali, kao napadac je dosao za nas jedan prilican anonimus. Nama cuda ne trebaju, trebaju nam samo zdravi igraci i prvi smo favoriti za titulu. Ne mogu to biti ni Pep, ni Specijalni, ni Konte. Ne ove sezone. Nece se ona bitno razlikovati od predhodne. Za ovu trojicu sledeca sezona je zapravo kljucna.
                  Samo to nista vise?
                  Imam neki osjecaj da ce bekovi da odigraju losije nego prosle sezone. Samo zaboravljas da su sve ekipe prosle godine a mislim na najvece konkurente odigrali ispod svakog nivoa i da su se mnogo pojacali sto na poziciji trenera sto igracki.

                  Comment


                  • Sta ako su igrali ispod prosjeka.

                    Sada kada su imali nize rezultate i prosjek im je logicno pao. Dok je Arsenalov prosjek porastao.

                    Sto se tice Walcotta, ako bude promjenjen sistem na kontre da se igra, Ox tu nema sta da trazim.

                    Samo treba zamisljati protiv Pepove kombinacije sa ovim inside bekovima, kako bi ih raznio Walcott na brzinu i na dubinsku loptu i plus imas na drugoj strani brzog igraca i igraca kroz sredinu. Odbrana u disbalansu i eto nevolje. Ox nema to kretanje, previse voli loptu, a i vala previse grijesi defanzivno.

                    Walcott je stvarno poceo i da ulazi u duele i uzma loptu.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by princoni. View Post
                      Arsenal vec duzi niz godina nema lidere na terenu, pa je zbog toga vazno da su dovedeni igraci koji su vec bili lideri u svojim klubovima.
                      Nemoj me zezati, Mustafi lider nikad crnje Valensije i Džaka lider osrednjeg nemačkog kluba da vode Arsenal do titule tek naprasno eto tako što su došli kao pojačanja.

                      Da ste npr. doveli Levandovskog ili Grizmana pa da pričamo o vođama ka napred, ovako doveli ste igrače koji će zakrpiti tu gde škripi i to je to, neće sad oni doneti ekstra neki kvalitet u odnosu na ono što već imate.

                      Da ste npr. u vezi doveli Pogbu ili Gindogana, a dole među štoperima Bonućija, e tu bi se govorilo o klasi.

                      Ovako samo lažete sami sebe....to je isto kao što će Juve sad da dovede Vitslea ili Luis Gustava ili Kovačića, i ja sad tu kao treba da veličam, nisu to igrači za top stvari iskreno. Plus oni su vama dovedeni da budu u prvih 11.....pa ti stavi prst na čelo.

                      Ozil, Sančez i Aron kad se vrati ako ne povuku opako nema ni od ove sezone ništa osim top4 i nekog eventualno kupa....moje predviđanje.

                      Comment


                      • Biti vodja nema veze sa kvalitetom igraca vec sa karakternim crtama.
                        Henry je bio najbolji igrac Arsenala pocetkom 2000tih ali je Vieira bio vodja.
                        Xhaka ima te karakteristike dok Lewandowski i Griezmann nemaju.

                        Comment


                        • Xhaka kada pogledas siru sliku je bolje pojacanje od Ginda. Djaba ti Gundo ako se povrijedi i nema ga 4 mjeseca svake sezone.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ima jedan lik kod mojih u selu, zovu ga Miša vinjak, predsednik mesne zajednice, izuzetan čovek, voli selo, baš onako lider.....pa možete i njega dovesti ako već nema to nikakve veze sa kvalitetom igrača, već sa karakternim crtama.

                            Lider je onaj koji najviše doprinosi na terenu, nije ti fudbal politika pa da se grupa okuplja oko retoričara, u fudbalu grupa prati najboljeg igrača.

                            To da Anri nije bio vođa okači mačku o rep, samo se seti one godine kada je Anri navodno odmarao i godine pre nje koliko se razlikovao Arsenal...

                            Comment


                            • Hahaha, biti vođa na terenu nema veze sa kvalitetom igrača?

                              Nemojte se zaebavati. Ne znam jeste li ikad igrali fudbal ali tim prati najboljeg igrača ili jednog od najboljih igrača. Važan je karakter svakako, ali ako je to npr. Flamini, može imati i najbolji karakter na svetu, ništa ne vredi.

                              Da Lewa dođe, skakali bi oko njega kao samo tako.
                              Last edited by z0La; 29-08-16, 16:52.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Bravo za poredjenje Xhake i Flaminia.

                                Svicarac je kvalitetan igrac. Vrhunsko pojacanje sto ce vrijeme pokazati.

                                Comment

                                Working...
                                X