Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Dejan78 View Post
      Nema problema ako misliš na mene, priznajem jeo sam govna, ali sve je to bila neka vrsta kontra jinxa

      Inače pošto je očigledno da je Venger tražio napadača koji je dobar za igru na kontranapade i evo sada ga je i našao za "sitne pare" nadam se i da će se taktika promeniti u tom pravcu sa obziorm da iamo Džaku koji može da deli duge lopte kao na tacni.

      Idemo do #triplete

      A Venger je prvoklasni troll
      Vjeruj da ne pamtim ko je sta napisao ( osim ako je Aki u pitanju ). Ako si se pronasao onda sam mislio na tebe.

      Inace, Kos je puno veci mudonja nego sto nam se cini. Nije sirovina, nego bas autoritet.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Kos ne prica puno, al kad te pogleda znas sta treba da radis i to je to. Vermalen je sutio, a niko ga 2 posto nije bendo. Ovoga iskuliraj, puknut ce ti sljagu na treningu ili u svlacionici, takvu facu ima kad je ljutkast.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ljutkast? Aoooooooooooo, neka Aki, neka
          sigpic

          Comment


          • Comment




            • Evo jedne zanimljive fotke iz decembra godine 2012. Pet mladih igraca je produzilo ugovore. Ta petorka je predstavljena kao svetla buducnost kluba i Engleske. Danas se moze konstatovati da nijedan od njih, izuzev Ramzija, nije napravio nikakav korak dalje od tog decembra
              Last edited by Lion; 28-08-16, 14:28.

              Comment


              • Ako Walcott ostane zdrav, ocekujem ga na najmanje 10 asistencija i 10 golova, bez problema.

                Posebno ako mu sistem na kontre bude odgovarao mogao bi da ima najjacu sezonu otkako je u Arsenalu. Vidi se da kako igra sve vise i vise tako ima sve vise i vise samopouzdanja i ako bi za jednog igraca htio da prekuca, to je on.

                Ajmo Lolkote pokazi svima da mozes
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Kod mog Juniora Atletico odigra jednu maltene losu tekmu i odmah bi da igrac ode,a sta bi onda za svog trenera rekao

                  Nisu losa pojacanja ponavljam ova dvojica,ali da je to dovoljno za neki iskorak nisam siguran,odnosno jesam da nisu

                  Evo Lolkot par solidnih minutica odmah neke statistike i predvidjanja
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ne postoji osoba koja je vise optimisticna u vezi Arsenala od juniora
                    Last edited by Prototype; 28-08-16, 14:55.

                    Comment


                    • Ja sam optimista u zivotu i to je za mene jedini nacin na koji se moze hodati uspijesno kroz zivot. Jebiga drugi nisu, al sta ja tu mogu. Njihov izbor.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • mada msm da ti prelazis tu granicu optimizma, al no dobro nije moja stvar.

                        Comment


                        • Cisto da pokazemo taj media bias protiv Arsenala.

                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ako neko nije znao Mustafi prica savrseno Engleski, a i Perez takodjer prica i nema problema sa jezikom, s obzirom da je igrao u PAOKU i jos negdje.

                            Takodjer Balag je rekao da navnodno ima prodavnicu hobotnica u Camdenu, djelu sjevernog Londona

                            To je perfektno jer nece biti problema da se sto brze obojica uklope.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Cisto da pokazemo taj media bias protiv Arsenala.

                              Pogba i Mesut igraju različite pozicije i imaju drugačije zadatke na terenu
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Nebitno. Statisticki pogledas sta su obojica uradili onda pogledas sta mediji pisu, to je totalni bezobrazluk.

                                Juce sam ga gledao, vala nista nije uradio specijalno Pogba za neku ocjenu 8. Cijenim ga ja puno, ali je trenutno malo previse nahajpovan.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X