Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dimitrije View Post
    Mislite da ce veceras biti objave?
    Čini mi se rečeno je poslije vikenda.
    sigpic

    Comment


    • After the Arsenal game, new Watford boss Walter Mazzarri will have endeared himself to Arsenal fans at least with a great line:

      “When Alexis, Özil & Xhaka click, a lot of people who love football will be having orgasms.”

      sigpic

      Comment


      • sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Grizmane, mani se onog antifudbala i dolazi 'vamo da igras fudbal!

          E cekam ih za tiket(nije velika lova ali ipak), oni igraju protiv mrtvog Leganesa 0-0, sramota!
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Griezmann: "If we keep going like this we're going to be fighting to escape relegation."
            Arsene, znas sta trebas da napravis.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kakav je bio tandem Santi , Džaka to me najviše zanima Jebena tazbina i kad sam otišao ...
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Kakav je bio tandem Santi , Džaka to me najviše zanima Jebena tazbina i kad sam otišao ...
                Bolestan.

                Dok nisu ispuhali prekucali fudbal.

                Danas smo bukvalno igrali 4-2-4 na momente gdje Ox vrsio ulogu onoga koji balansira u vezi, Alexis se izvlacio na krilo a Mesut ulazio u 16 kao lazna 9. Walcott je isto super odigrao kao krilo.

                Jebiga nisu spremni fizicki, a belaj je sto sad ide ova kurcevita pauza, samo cekam da neko se vrati u kolicima.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Xhakin passing range i preciznost pasova je nenormalna.

                    Covjek posalje dijagnoalu savrseno preciznu, ne moras se ni pomjeriti.

                    Jebote kad Walcott bez problema primi tu dijagnoalu znas o cemu pricamo.

                    Mesut na poziciji CM-a i Mesut na poziciji AMF-a. Bolest.

                    Jos je bila ona dijagnoala preko cijele odbrane kad je otvorio Walcotta i ovaj pucao iskosa i Gomes mu odbranio. Od tih 10 u sezoni nek 4 budu golovi vrhunski.
                    Last edited by maliajnstajn; 28-08-16, 11:48.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ma momak ima vrhunsku pas igru to je davno bilo jasno kao dan. Ove duge je usavršio, prekucao, nema dalje, pogotovo dijagonale, svaku pogodi u oko. Mana su mu donekle ova uklizivanja, to sam i prije primjetio, čestoide u presing i zna ispasti, pogotovo ako mu je protivnik okrenut leđima...
                      Last edited by Mario14; 28-08-16, 12:27.

                      Comment


                      • Taj presing ce doci sa vremenom, jer jebiga citav zivot je igrao u sporijim ligama. Sada je ovo ipak veca brzina i mora da se navikne.

                        Ali te dijagonale kako podsjecaju na Xabi Alonsa, isti pokret isto guranje lopte sebi u for i onda lansiranje dijagonale
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Čitao sam da je uz Xabia u Bundesu imao ubjedljivo najveći broj paseva i dodira sa loptom prošlu sezonu. Rekao sam već kad je došao da mi je on preslika Xabia, način na koji razigrava, kretanja, pas igra, pa pogotovo ove duge i dijagonale, meni je daleko najsličniji njemu.

                          Comment


                          • Gdje je sad onaj rednek što nas je svako malo silovao komentarima kako je on još na početku prelaznog roka rekao da niko osim Xhake neće doći, da je s njim završeno poslovanje i da je to to? Kontam da bi nas nastavio maltretirati sve do januarskog roka isticanjem svoje istančane intuicije i dosjetljivog intelekta. Aj sad, sam se javi i lijepo ovdje napiši post sadržaja: " nisam bio u pravu ", dobro će ti biti za trening karaktera al i da daš lijep primjer našem spin doktoru Akiju Malom.

                            edit: legenda https://cdn.streamable.com/video/mp4/ovhr.mp4
                            Last edited by Ves; 28-08-16, 13:34.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Nema problema ako misliš na mene, priznajem jeo sam govna, ali sve je to bila neka vrsta kontra jinxa

                              Inače pošto je očigledno da je Venger tražio napadača koji je dobar za igru na kontranapade i evo sada ga je i našao za "sitne pare" nadam se i da će se taktika promeniti u tom pravcu sa obziorm da iamo Džaku koji može da deli duge lopte kao na tacni.

                              Idemo do #triplete

                              A Venger je prvoklasni troll
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Kos ce mozda biti i najbolji kapiten u zadnjih 10 godina, jer Pero terena vidjet nece.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X