Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je to, ide Vengerica po tripletu

    Ako se vec menja naziv teme, moze biti i Robi tema ili Robijeva skripta

    Comment


    • Btw zaboravio sam reci juce, onaj Geoff sto ne daje vise transfer vjesti, je rekao da ima 75m funti odvojeno sa strane za napadaca i naravno obrisao je tweet.

      Mislite sad o kome je rijec.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • RL

        WE TRUST!

        Comment


        • Ceh
          Bellerin-Mustafi-Koscielny-Monreal
          Xhaka-Ramsey
          Perez-Ozil-Alexis
          Lewandowski

          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ako je Lukaku gledao utakmicu u Minhenu danas, a jeste, a Levan onako emotivno dozivio het-trik, vidjelo se da mu oci cakle i da je na ivici suza, a onda i osmjeh kada je uzeo topa u rukama, jos Dzef obrisao tvit, tu je sve jasno. Robert Levandovski je nova devetka Arsenala. Mada dosao je Perez, mozda ce Arsen Levana prekomandovati na krilo.
            sigpic

            Comment


            • Bolje vi na vreme da zamolite Pepa ili Contea da vam pozajme Remija ili Bonija,nije sramota ionako niste ista klasa,nece te ih ugroziti

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Bolje vi na vreme da zamolite Pepa ili Contea da vam pozajme Remija ili Bonija,nije sramota ionako niste ista klasa,nece te ih ugroziti
                Ako nemas sta pametno da napises, suzdrzis se pisanja ovdje.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ako nemas sta pametno da napises, suzdrzis se pisanja ovdje.
                  Sigurno.....Tvoja svojina je forum mozda,kako si krenuo za koju nedelju umislices i da si jedan od 600 zaposlenih u voljenom ti klubu,ja znam da je tebi problem da skapiras neke stvari al to ne znaci da ja pisem gluposti

                  Comment


                  • Ne brini za 40 godina cu kupiti klub.

                    A i svoje gluposti pisi negdje drugo, ovdje nisu pozeljne, jer pises tonom koji omalovazava.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Btw zaboravio sam reci juce, onaj Geoff sto ne daje vise transfer vjesti, je rekao da ima 75m funti odvojeno sa strane za napadaca i naravno obrisao je tweet.

                      Mislite sad o kome je rijec.
                      A.G.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Nije Antoan jer vjerujem da bi ga uzeli vec do sad da je bilo tu sanse.

                        Lewa brat nas, hajde majstore jebo igrat igricu svaki put na easy, daj malo na hard. Mora nekad. PL je mjesto za igranje na world class.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ako nemas sta pametno da napises, suzdrzis se pisanja ovdje.
                          Jedine gluposti ovde su sa tvoje strane od Higuain,Grizmana,Vardija,Mareza,sad je Lewa dosao na red,zavrsilo se Perezom,koga i sam nisi gledao a pises kako si zadovoljan prelaznim rokom.A ja samo opisujem realno stanje u klubu da ste rang Evertona,uostalom sa njima ste se borili oko Pereza,to da vam niko nece od jacih igraca u klub,a idu recimo u Celzi,koji nit igra evropu,to sto se igracima ostaje pre u Lesteru,MUFC da i ne pricam,to odslikava stanje vaseg kluba,to nije vise Arsenal iz doba Anrija,Piresa,ili ako hoces dalje Ian Wrighta,jednostavno deda Venger ne zna sam da se povuce a vreme ga pregazilo,a ovi sto treba da ga smene ocigledno slepi i nesposobni i klub jednostavno vise nije u rangu sa top klubovima(uostalom i ova je glupost dali ste 50 i kusur miliona za dva osrednja igraca bolje da ste kupili jednog jakog stopera i pozajmili dva koja sam naveo bolji su od Pereza,ili uzeli Abumejanga iz Dortmunda),a to sto ti to dozivljavas kao omalovazavanjem to je tvoj problem.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ceh
                            Bellerin-Mustafi-Koscielny-Monreal
                            Xhaka-Ramsey
                            Perez-Ozil-Alexis
                            Lewandowski

                            Рачунај само без Левандовског у нападу.
                            На целом свету само Црвена звезда оооо..

                            Comment


                            • Svaki frajer koji je dosao na forum sa takvim tonom, je trenutno u dozivotnim banovima.

                              Tvoje argumentriranje da je Arsenal u rangu Evertona je krajnje nebulozno i zbilja se pitam da li si u trezvenom stanju.

                              Onda da pricamo o tome kako kazes da je Mustafi osredjni igrac, covjek koji je sa 24 godine igrao u Evertonu, pa onda u Italiji i na kraju dosao do Valensije gdje je bio i kapiten i usput je osvojio svjetsko prventsvo u fudbalu sa Njemackom kao standardan. Kada pogledas statistiku stopera iz La Lige vidis da je Mustafi u vrhu, a onda pogledas komparaciju njega i Balija koji je otisao u United, Mustafi ga otpuse bez problema, statisticki.

                              Onda prica oko ovih gore meta. Postoje odredjeni ljudi koji znaju sta se desava u klubu i koji kazu sta se desava i svi ovi gore sto si ih napisao su bili mete kluba.

                              To sto ja pricam o Lewanu, to ce vrijeme pokazati da li sam u krivu ili sam upravu.

                              A sto se tice Pereza. Covjek je doveden da popuni rupu u ekipi. Citam bas clanak o njemu i on je tek prosle sezone presao sa desnog krila u spic, sto znaci da nije nemoguce da je doveden kao potencijalno desno krilo.

                              Sto se tice Aubemejanga, on ide u Real iduce sezone, a ove sezone je odbijena basnoslovna cifra od Citya, plus za iste pare se dovodi Griezman ako se plati klauzula ili Lewan ako bude zelio da predje.

                              Arsenal je najstabilniji klub na planetu i porediti ga sa nekim raspalim klubovima je krajnje sramotno, te pokazuje nivo neznanja odredjenih pojedinaca.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Svaki frajer koji je dosao na forum sa takvim tonom, je trenutno u dozivotnim banovima.

                                Tvoje argumentriranje da je Arsenal u rangu Evertona je krajnje nebulozno i zbilja se pitam da li si u trezvenom stanju.

                                Onda da pricamo o tome kako kazes da je Mustafi osredjni igrac, covjek koji je sa 24 godine igrao u Evertonu, pa onda u Italiji i na kraju dosao do Valensije gdje je bio i kapiten i usput je osvojio svjetsko prventsvo u fudbalu sa Njemackom kao standardan. Kada pogledas statistiku stopera iz La Lige vidis da je Mustafi u vrhu, a onda pogledas komparaciju njega i Balija koji je otisao u United, Mustafi ga otpuse bez problema, statisticki.

                                Onda prica oko ovih gore meta. Postoje odredjeni ljudi koji znaju sta se desava u klubu i koji kazu sta se desava i svi ovi gore sto si ih napisao su bili mete kluba.

                                To sto ja pricam o Lewanu, to ce vrijeme pokazati da li sam u krivu ili sam upravu.

                                A sto se tice Pereza. Covjek je doveden da popuni rupu u ekipi. Citam bas clanak o njemu i on je tek prosle sezone presao sa desnog krila u spic, sto znaci da nije nemoguce da je doveden kao potencijalno desno krilo.

                                Sto se tice Aubemejanga, on ide u Real iduce sezone, a ove sezone je odbijena basnoslovna cifra od Citya, plus za iste pare se dovodi Griezman ako se plati klauzula ili Lewan ako bude zelio da predje.

                                Arsenal je najstabilniji klub na planetu i porediti ga sa nekim raspalim klubovima je krajnje sramotno, te pokazuje nivo neznanja odredjenih pojedinaca.
                                To oko banovanja nista se ti ne brini,ja sam samo izneo svoje misljenje i nikog nisam vredjao,pre bi se reklo da tvoje pisanje da neko pise gluposti,dal je neko u trezvenom stanju i da teras nekog sa forum mislim da pre zasluje ban.
                                Oko igraca Mustafi bas se naigrao u Evertonu nije uspeo ni tu da se izbori a kazes uspece u vecem Arsenalu,igrao u Sampi,pa ok ako ti je Sampa merilo,mislim da bi Arsenal trebalo da poredis sa malo jacim klubovima,da je bas standardan u Nemackoj,nisam siguran pored Humelsa i Boatenga,a to sto gledas statisticki gledaj ok je, al ja gledam i utakmice primere,Baijli je klasa za mustafija,uostalom dolazi iz tima koji je bio 4 u ligi a mustafi iz tima koji se nekako izvukao prosle godine i koji najvise probleme ima u odbrani,niie los isticao se u Valensiji ali Videces i sam Bajli je klasa za njega.

                                A ovo sto pises za Abua,to i ja kazem izgubili ste trku sa top klubovima a tvrdis da je arsenal top klub.

                                Uostalom mogli ste da dovedete malog Luana iz Gremia,kad su Gabrijele razgrabili,klasa je za Pereza sto se tice spica a vama bas krila i ne manjkaju,ili recimo iz istog tog Gremia za ne puno para Walasa,zadnj vezni,a ume i da povuce, od Kokelana bolji svakako,mozda i od Dzake,jos je mlad,al svakako jeftiniji i perspektifniji.

                                Nista uzivaj ti svom Top klubu ja odo malo na odmor dok je pauza oko reprezentacija tako da ti necu upadati u tvoje malo carstvo Arsenal,bar nekih 10 dana.

                                Comment

                                Working...
                                X