Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U fazonu sviđaju mi se transferi , Perez nije neko zvučno ime ali i ne treba pošto je čovek backup napadač . Mustafi transfer je nešto što godinama čekam i idem u crkvu danas da zapalim sveću što smo potrošili malo veće pare na odbrambenog igrača . Sad jedina stvar što mi nije po volji jeste što malo kasnimo sa transferima , trebalo je ovo mnogo pre da se uradi al ajde da ne kenjam i ja puno
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Kome je backup Perez?
      Last edited by Lion; 26-08-16, 14:59.

      Comment


      • Lewandowskom.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Mog tata Radovana. Svi znamo da je maneken zacementiran prvotimac ne znam šta pljujete toliko čoveka kao da je pola Aušvica pobio ...
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Cuj ti Gangare, kakva odbrana mog manekena.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Za manekena i na tenk idem Šalim se , malo mi je krivo što se toliko pljuje čovek koji stvarno ne zaslužuje to.Nije savršen daleko je od savršenog ali je sasvim dobar za naš tim. Sad će neke pametnice da kažu kao mi ne možemo da uzmemo titulu sa njim bla bla , ali ko je bio Vardy pre prošle sezone ? Prosto današnji fudbal je takav da na toj poziciji treba puno sreće i mnogo kockica da se poklopi pogotovo u ligama kao što je PL gde se igra grub fudbal i gde nije velika razlika između timova kao što je u Bundes i Primeri .

              Iskreno ja bih radije pare potrošio ne vrhunsko desno krilo i štopera nego na napadača koji mora da ima savršen tim iza sebe da bi nešto mogao da uradi . Videli ste svi Sančeza koji je jedan od najboljih igrača u Evropi kako je bio očajan kao napadač prosto zbog toga što nema igrače iza sebe . Mogu još da kenjam o ovome al me mrzi moram da se dolijem malo
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ziru je dobar napadac, ali u Vengerovoj formaciji sa jednim napadacem je drvo. To je i onaj Desamp shvatio pa je nakon grupne faze gurnuo Grizmana u sredinu i to je bila potpuno druga prica. Ziru moze samo u formaciji sa dva napadaca. Isti je profil napadaca i Mandzukic, pa ga Alegri naravno gura u napadu sa Dibalom. S obzirom da se nece menjati formacija, verujem da ce se Perez nametnuti kao prva opcija.
                Last edited by Lion; 26-08-16, 15:11.

                Comment


                • Brate u toj formaciji su krila polu napadači tako da ti ne treba savršen igrač nego čak i neki polu plej da odlaže lopte na stranu . Evo ti primer Lil kad je uzeo titulu sa Azarom i Žervinjom kao insajd forvardima i Musom Sow kao napadačem koji nije ni u pola dobar napadač kao maneken. Ali je opet sistem radio zato što krila ulaze u šesnaesterac i rade 70% što radi napadač. Problem u toj formaciji je loš taktički pristup na utakmice i problem što je Wenger outdejtovan softver i hoće da sa jednom taktikom igra 40 utakmica godišnje.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Isko nije u ekipi Reala za sutra zbog povrede.

                    Da li ce Ospina iskoristiti kartelske veze i dovesti Jamesa?

                    Da li ce Roman da se rasiri i dovede Lukakua, proda Costu i Griezman doleti svoj drugom ocu i najboljem haveru Kosu.

                    Sve su to pitanja o kojima mozemo da razmisljamo bez puno brige narednih par dana.

                    Napokon vise nije depresivno u klubu. Napokon.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ovaj Akijev post kao da je napisao urednik Kurira haha Brate aj otvorimo novine da se zovu Aki sources
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Vise mi zvuci na Acu Informaciju..

                        Comment


                        • Šta li će vam Džejms pored Mesuta ?

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangara View Post
                            Ovaj Akijev post kao da je napisao urednik Kurira haha Brate aj otvorimo novine da se zovu Aki sources


                            Samo sam sretan sto nije depresivno vise. Nema vise tik-tak. Ljepota
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Šta li će vam Džejms pored Mesuta ?
                              Da ga vi ne uzmete

                              Debuchy je napustio klub. Skinut je sa oficjelne stranice plus Mustafi ce dobiti dvicu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Sa koje stranice? Još uvek je tamo, ti mora da si iz budoćnosti
                                sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X