Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Pogba nesto i uradi s frizurom, ovaj ne uradi nista. Ovo je srednja zalost.
    Uradi i on, bitno je da je nesto novo. Samo kad su Pogba i Messi originalni...

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by seskfabregas View Post
      Po mom issustvu sada cemo da se okrenemo nekom defanzivcu iz Gengampa, Marseja ili Tuluza
      Pa da je kupovao ovog leta recimo u Marseju, sada bi imali odlicnog napadaca u vidu Micu Bacuajia. Ima po Francuskoj dosta dobrih igraca, to sto je neko masio pa doveo Zervinja umesto Azara, to je druga prica.

      Comment


      • Nije on masio, hteo je Azara ali je kostao puno, a treba isplatiti zaposlene.
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Evo gledam kako je City zavrsio Brava. Za par dana sve ljudi zavrsili.

          Zanimljivo je meni to, a Arsenalu treba godina za bilo koji deal da zavrse. Ne znam jel do Wengera, ali znam sigurno da on nije u prostoriji kad se pregovaraju uvijeti.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ovih dana bas nicega nema. Jedna stvar je da on trazi igrace koji ce mu pobosljati ekipu, ali on sada ima rupe u timu, nema igraca, nema sta da se poboljsa. Ajde da su Gabriel, Perica i Velbek zdravi pa da nas ubedjuje kako nema boljih od njih na trzistu za neku prihvatljivu cenu, ali njemu sada fali brojcanost. Holding, Cembers i Akpom nisu resenje za celu sezonu.

            Sad je i ovo izaslo, ali opet, nista sto vec ne znamo
            Last edited by Dimitrije; 23-08-16, 12:18.

            Comment


            • Ako dovedemo Jamesa Rodrigeza da igra laznu devetku ili fejk Grizmana ja cu se objesit.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Sta fali Hamesu?

                On, Ozil i Sancez bi bili najjaca ofanzivna trojka u ligi, samo da im Venger ne izmislja pozicije.

                Comment


                • Ne fali mu nista, ali covjek nije spic. Daj spica jebemu drzavu.

                  A samo da se zna, James je ozenjen Ospininom sestrom.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ma necemo da dovedemo Rodrigeza,na njegovoj poziciji igra Mesut,a svakako nikako eksperimentisanje ne dolazi u obzir ,ili neko klasicno desno krilo koji moze i neko gol doneti za razliku od Tea i OXa ili CFa,a znamo da ce na kraju biti Dzoni Evans samo
                    sigpic

                    Comment


                    • Dovede Dzejmsa, igra bez krila sa dvije desetke iza Sanceza
                      sigpic

                      Comment


                      • E ako dodje i Evans biće dobro.

                        Sve ovo je meni bilo jasno još posle dovođenja Džake, jedino sam mislio da će Holding na pozajmicu a ne u prvi tim

                        Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
                        sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • Fali igrac koji ce davati golove pa makar on i golman bio. To je prosle godine falilo, malo golova su postigli.

                          Comment


                          • Na kraju ce nam dovesti nekog oca iz Serije A, tipa Luis Muriel.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • I Mustafi je sin Serije A, nemoj to da smetnete sa uma.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                I Mustafi je sin Serije A, nemoj to da smetnete sa uma.
                                Mustafi je sin Premier lige, tacnije Evertona.

                                Comment

                                Working...
                                X