Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bit ce on ispred obojice cim zaboravi na soluciju Alexisa u spicu, iako i on to sam zna, ali jebiga sila prilika i nepovjerenje u Walcotta.

    Mozda bi trebao malo da promjeni i proba neku kombinaciju sa njim kao poluspicem iza Girouda, ali mene brine kako Mesuta tu ubaciti. Mogao si mi pp sibnuti sta mislis o tome.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ja sad razmisljam kako bi brutalno izgledalo (bar na papiru) Sanchez, Ozil, Marez, a iza njih Dzaka i nemam pojma ko, sad po meni je Sancez najproduktivniji na levom krilu, ili eventualno kao SS, ali u ovom timu je bolja prva opcija zbog Ozila na AMC.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ma kakav Dzaka manite me dizanja u neba osrednjih igrača . Da smo iole bili pametni da uletimo za Mareza i da idemo sa tom trojkom a iza Remzika kao deep play i Kokelan kao half back . Al jbg štedi se pune se džepovi a ti sirotinjo plači
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ramsey i deep play, ojj kruhu dragi, nemoj se prosipati. Vidjeli smo prošle sezone kakav je Ramsey sa Coquelinom. Xhaka je tu za njega Pirlo i on bi već mogao igrati sa Coquelinom u paru, Ramsey nikako. Pozz
          Last edited by Mario14; 22-08-16, 14:51.

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
            Ma kakav Dzaka manite me dizanja u neba osrednjih igrača . Da smo iole bili pametni da uletimo za Mareza i da idemo sa tom trojkom a iza Remzika kao deep play i Kokelan kao half back . Al jbg štedi se pune se džepovi a ti sirotinjo plači
            Brate Coq bukvalno ne zna pasa poslat, a vidjeli smo pred kraj sezone kako funkcionisu Coq i Remzika zajedno. Xhaka je idealan igrac i da ga uparis sa Remzikom i furas sve sto treba.

            Ja bi volio da vidim sad za vikend kombinaciju Wilshere-Xhaka. Vidjeli smo kakav su uticaj Jack i Mesut imali protiv Lestera kad su usli. Pocelo se igrat brze i samo je falio zavrsni udarac, jebiga fali on godinama.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Jeste Džaka je za njega doktor kao što se ti razumeš u fudbal .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Mozda bi trebao malo da promjeni i proba neku kombinaciju sa njim kao poluspicem iza Girouda, ali mene brine kako Mesuta tu ubaciti. Mogao si mi pp sibnuti sta mislis o tome.
                Moje misljenje o Arsenalu i dijamantu sa Mesutom iza 2 spica je odavno poznato. Tako izvuces najbolje iz dva vrhunska igraca koji vuku ostale, resis nedostatak kvalitetnih krila, Remzi je tad ono sto i treba da bude, box to box, dovoljno igraca da se kontrolise posed, dovoljno u zavrsnici napada, dovoljno kreativnosti.
                sigpic

                Comment


                • Jedan je Mu, a pretpostavljam da je drugi Poketino.

                  Za Klopa govori u drugoj temi da je drugi najbolji trener iza Pepa tako da on otpada, nisam uopste do sada video da se Konteu zamerio a znamo da gaji mrznju prema Murinju i Totenhemu.

                  Comment


                  • Bas je super ovo postalo, govori se na bazu mrznje, a ne realno fudbalski i na faktima, i diskusije koji bi bile zanimljive, fino.

                    Comment


                    • Treba nama jedan trener da igracima opali samarcinu i da im odrzi lekcije. Neko je napisao da bi se odrekao Arsenala da dodje Simeone. Ok, shvatam da Colo forsira ruzan fudbal ali ako je vama uspjeh zadrzati plus u novcu i zadovoljiti se plasmanom u LS onda i ne zasluzujete veci uspjeh. Ovo je bila poslednja sansa za titulu s obzirom na nove trenere u 3 glavna konkurenta, jer ne vjerujem da ce se sl sezone ponoviti strmoglavi pad Mancestera i Celzija. Jedva cekam da se povrijedi 2-3 igraca iz prvih 11(pogotovo Zirua) pa da slusam izgovora naseg ekonomiste.

                      Comment


                      • Pustite vi mene i nasha. On sprda Wengericu ja sprdam Kloppa i tako ce biti. Dva segrta domara su dva trenera koja se ugledaju na Wengerov stil igre, Klopp i Pep.

                        Mou je bio odbijen kada je aplicirao da bude segrt, pa je otisao na tamnu stranu sile.

                        Poketino je Bielsin streber.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi View Post
                          Moje misljenje o Arsenalu i dijamantu sa Mesutom iza 2 spica je odavno poznato. Tako izvuces najbolje iz dva vrhunska igraca koji vuku ostale, resis nedostatak kvalitetnih krila, Remzi je tad ono sto i treba da bude, box to box, dovoljno igraca da se kontrolise posed, dovoljno u zavrsnici napada, dovoljno kreativnosti.
                          Jos bi i Ziru licio tada na igraca, dok u ovakvom sistemu lici na drvo

                          Comment


                          • Ahahahah 43m funti za Mustafija. Pa ko se ovdje drogira, meni iskreno jasno nije.

                            Johnny faking Evans it is.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Wenger gospodar Svemira. Ne znam za ostale, ali ja uživam u ovom koprcanju

                              Comment


                              • Originally posted by princoni. View Post
                                Jos bi i Ziru licio tada na igraca, dok u ovakvom sistemu lici na drvo
                                Meni je nerealno da ni ozbiljnije fudbalske glave od mene ne isticu cinjenicu(ili ja nisam video) da osim Zozea niko nije osvojio PL igrajuci s jednim spicem. Venger 4-4-2, Ferguson 4-4-2, Siti 4-2-2-2, Lester 4-4-2, Blekburn 4-4-2, Liverpul bio blizu sa SAS. Vec 15 godina od pojave Rafe i Zozea imamo ekspanziju 4-2-3-1 u svim ozbiljnijim ligama osim Kalca, mislim da su jedino u PL osvojene samo 3 titule tom formacijom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X