Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sto vi svi mislite da on lupa, to je druga stvar. Ja ga barem razumijem o cemu prica i njegovi principi su nevjerovatni i ko god tog covjeka smatra budalom ili neznalcom ili domarem ili nastavnikom moze fino da sjedne i zapita se malo o zivotu, jer mi pricamo ovdje o covjeku koji je odrzao klub na nivou u njegovom najtezem periodu u historiji. Jebote do 2011. je prosjecno po sezoni trosio 14m funti. Hej 14m funti. Onda 2011. potrosio 52m, ali je i prodao 60m. Onda 2012. potrosio opet 52m funti, a prodao 35m. I tek onda 2013 i 2014 je zapravo potrosio ozbiljnije pare.

    Nemoj da se zajebajemo, covjek je genijalac koji je prije svega na mene ostavio veliki trag, jer ne bih bio ovo sto jesam i sto cu vrlo vjerovatno biti da nisam pratio Arsenal i zivot i rad Arsene Wengera.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ne govorim ja o principima, ali on se tu bori protiv vetrenjača.

      A inače ko ga može razumeti kada kaže da Real nije nikog doveo jer je teško naći dobre igrače? A zaboravio je Moratu i povratak Asensia sa pozajmice.

      Real ni ne mora da dovodi bolje od Ronalda, Benzeme i Ronaldašto se napada tiče, dok bi mi trebalo da možemo naći bolje od Žirua, Volkota, Velbeka.
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Ok su te reciklirane teme. Nego, znali meni ko reci sa potpunom sigurnoscu, jel Mustafi u protokolu veceras za Valensiju ili ne?
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Wenger ima tu sliku da Arsenal je tim koji treba da se takmici sa Realom, Barselonom i Bayernom.

          Sto znaci igraci koji treba da pojacaju Arsenal trebaju da budu top top klasa.

          Od napadaca Benzema, Griezman, Lewandowski, Pipita, Suarez su jedini koji bi ovoj ekipi donijeli to nesto novo, a to je 30 golova u sezoni. Ne treba nama Lakazet za 60m eura koji ce da uvali 5 golova vise od Gioruda. Treba ti neko ko ce sam da rijesi 5 tekmi u sezoni golcinom u kljucnom momentu.

          Zadnja pojacanja kluba za prvi tim su Ozil, Sanchez, Elneny, Ceh i Xhaka. Sve vrhunski fudbaleri i svi osim Ceha sa potencijalom da postanu bolji. Lakazet je ok opcija, ali nije top top klasa.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
            Ok su te reciklirane teme. Nego, znali meni ko reci sa potpunom sigurnoscu, jel Mustafi u protokolu veceras za Valensiju ili ne?
            Tu je Mustafi.

            Comment


            • Na cisti osjecaj, ja ne znam sta se desava sa tim Mustafijem.

              Mediji misle da je gotovo, Horse kaze da se nece desiti.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Možda bi tih 5 golova donelo onih 10 bodova što nam je falilo prošle sezone, mada možda titula ne vredi tih 60 miliona

                Kad ti spinuješ moram i ja malo
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  To sto vi svi mislite da on lupa, to je druga stvar. Ja ga barem razumijem o cemu prica i njegovi principi su nevjerovatni i ko god tog covjeka smatra budalom ili neznalcom ili domarem ili nastavnikom moze fino da sjedne i zapita se malo o zivotu, jer mi pricamo ovdje o covjeku koji je odrzao klub na nivou u njegovom najtezem periodu u historiji. Jebote do 2011. je prosjecno po sezoni trosio 14m funti. Hej 14m funti. Onda 2011. potrosio 52m, ali je i prodao 60m. Onda 2012. potrosio opet 52m funti, a prodao 35m. I tek onda 2013 i 2014 je zapravo potrosio ozbiljnije pare.

                  Nemoj da se zajebajemo, covjek je genijalac koji je prije svega na mene ostavio veliki trag, jer ne bih bio ovo sto jesam i sto cu vrlo vjerovatno biti da nisam pratio Arsenal i zivot i rad Arsene Wengera.
                  Covek je u najvecoj krizi kluba dao 15 miliona na krilo iz trece lige koje nije napredovalo od dolaska u klub. Vodi 4:0 u 26. minutu i ne pobedi. Vodi 3:0 protiv 5x slabijeg Anderlehta i ne pobedi. Izbije na celo tabele i odmah pod pritiskom izgubi 5:1. Drugi put izbije na celo, izgubi 4:0 od 2x slabijeg Sautemptona. Izgubi 10 bodova godisnje vec 8 sezona samo zato sto fizicki ne pripremi ekipu i dozvoljava da ga Svonsi okrece i pretrcava na Emiratima iz cista mira. Raspadnu se oba Mancestera i Celsi, on opet nije prvak. Vadi se 5 godina na nesrecu u zrebu za LS, izvuce Monako i ispadne. Prilagodjava igru Remziju dok Ozil tavori po krilu i protivnicki desni bekovi daju golove. Ako je finansijski mag, neka bude CEO, savetnik, konsultant ali se pomeri s klupe druze jer te je vreme pregazilo. Teren i lopta ne lazu i sada si samo domar iz Strazbura.
                  sigpic

                  Comment


                  • Tih 5 golova bi moralo doci u 5 kljucnih tekmi

                    Na Emiratima protiv Sotona, Swansea i Crystal Palacea. U gostima protiv Uniteda i Sundrlanda.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Na kraju nece biti nista od Mustafija. Dolazi Evans i sve pet.

                      Comment


                      • Ako mislis na Walcotta i tih 15m koje je on dao tada, tih 15m je podjeljeno na 6.5m prva rata, ostatak u bonusima do maksimum 15m.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • 12 miliona za jebenog Oxa sa mogucnoscu rasta do 15 ako me secanje sluzi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Casiraghi View Post
                            12 miliona za jebenog Oxa sa mogucnoscu rasta do 15 ako me secanje sluzi.
                            To je vec 2011. Tad je potrosio 52m funti, a zaradio je oko 60 prodajom Fabregasa, Nasrija i Klisija.


                            Opet ja se smijem kladiti u tetu na avataru da Wenger ide ispred dvojice segrta domara iz Strazbura ove sezone, pa cak i ako ne uzme spica.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ta dvojica segrta su prepisala ono sto je on nekad radio dobro i nadogradili u modernom fudbalu a on ne radi dobro ni ono sto je nekad radio. Ispred jednog sigurno ne moze da bude, ispred drugog ce verovatno biti zahvaljujuci Mesutu.
                              sigpic

                              Comment


                              • A koja su ta dvojica segrta?

                                Comment

                                Working...
                                X