Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Poveo Lolkot loptu i Giroud mu se otvara na drugoj da mu odigra,ali se ovaj vjecno talentovani veznjak odlucuje na zakasnjeli sut

    Na drugoj strani odmahinjavanje i negodovanje,cak pljuvanje zlobnici bi rekli
    Klasika. Prava je misterija na koju foru je lik deset godina u klubu sa najvecom platom, nema mi drugog logicnog resenja osim da je neki nepotizam u pitanju

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Da to je ono 'oću da kakim neću da kakim i na kraju se usere.


        Edit: evo intervju

        Last edited by Dejan78; 20-08-16, 20:33.
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Comment


          • Poprilicno kontradiktorno po pitanju Mustafija, ali Wenger kaze da se nada da ce biti gotov, onda bi trebalo da je to to.

            Tik-tak, tik-tak.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Mene bas zanima gde je Veseli da pohvali Oxa

              Comment


              • Niko nije zaslužio da ga se hvali osim kapitena Koss-a. Kada cu Cech i Koss na terenu odbrana lici na nesto. Bice bolje i u napadu kad nam se vrati Ozil i Giru. Ali stvarno Vengeru otkucava, jedno krilo ili napadac u, CB mora doci. Ili akde neko mora doci barem jedno pojacanje za prvu postavu!

                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                Comment


                • Ne treba zaboraviti da smo mi igrali protiv sva jako teska protivnika bez najboljeg igraca ekipe i prvog spica i raskomadanom obranom.

                  Najteze prvo kolo, Liverpool standardno u derbijima, a onda protiv sampiona na prvoj domacoj njohovoj. Nije bas lako bilo. Sad treba nanizat red pobjeda i ok, ali ako se ne popune rupe jebo me grob u glavu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ne znam da li se i vama ne sviđa Sančez na mestu klasičnog napadača ali je greota držati ga na poziciji gde mora da se izvlači pozadi da bi dobio loptu , prosto ne dobija dovoljno lopti na ovoj poziciji i imam osećaj da kao da ga uništavamo na toj poziciji. Po krilima ima više lopte u nogama i čovek pravi razliku , ovako ne može da dobije normalnu loptu po 20 minuta
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Naravno to smo vec znali samo Venger očigledno ne zna. I onda jos najgore pokusavamo centarusetivama na njega ko neki debili. Meni se cini da smo zadnji 10 min pokusali sa nekom varijantom 4-2-2-1-1 gde je Sancez bio iza Giru-a mozda je to neko resenje za ubudice.

                      Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                      Comment


                      • Pa da mogao bi i na onog starog polu špica samo da dobije više lopti. Ovako jbt mučenik dobije jednu loptu u 15 minuta predribla 3 igrača ali džabe kad je poslednji igrač u napadu , nema logike
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Njegovo kretanje je kreirano za igraca da pokupi loptu, a ne da je primi duboko. Otuda taj problem. Voli loptu u nogama, pa ga onda nema po 10min jer ne zna instinktivno napraviti kretanje da stvori sebi poziciju.

                          Krilo ili poluspic. Sam u napadu je igrac manje.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sve mi se nesto javlja da ce nam na kraju doci napadac u vidu Zaze

                            Tik-tak, tik-tak...
                            Last edited by Lion; 21-08-16, 12:27.

                            Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • inače Ikardi je još jedan u nizu koji je iskoristio Arsenal da dobije bolji ugovor u svome klubu.
                                sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X