Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dejan78 View Post
    A Arsenal nije u top 4?

    Neki su dali i mnogo vise od Arsenala pa nisu bili u prve 4 ekipe prosle godine....
    Zasto ides okolo kole? Slobodno napisi Manchester United.
    Last edited by Rossonero; 20-08-16, 11:43.

    Comment


    • Pa ima ih jos, da se ne uvrede ostali
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Znam da ih ima, ali se zna kome si dao odgovor i na koji klub si mislio.

        Comment


        • U svakom slucaju nisi nista pogresio, ali smo se mi svog kancera resili.
          sigpic

          Comment


          • Venger je prosle sezone imao lepu sansu da osvoji PL, ali iz samo njemu znanih razloga je doveo samo Ceha u letnjem prelaznom roku i sansa je otisla u nepovrat.

            Ovaj prelazni rok ista prica, a ostali timovi su daleko jaci nego prosle sezone, moze to donekle da ispravi do kraja prelaznog roka ali je mnogo neozbiljno cekati

            poslednju nedelju za sklapanje ekipe, jednostavno je Venger izgubi osecaj za realnos i moz' ga *ebati.

            Mada i ovako verujem da ce se nekako ugurati u top4 i ove sezone.


            EDIT

            A to sto Kembel ide znaci samo da ce Venger dati sansu Gnabriju, ne i da ce dovesti novog igraca.
            Last edited by Dejan78; 20-08-16, 12:16.
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Arsenal ima stabilnost, uz to igraci im vec par sezona igraju zajedno i velika verovatnoca da ce sa ovim rosterom biti u top4 ali isto tako bi sa dva prava pojacanja bili mozda i prvi favoriti (ako izuzmemo da bi Wenger verovatno oko Februara uspeo nesto da zajebe), prvenstveno zbog toga sto su u Sitiju, Celziju i Junajtedu dosli novi treneri i dosta novih igraca, sa tim sto se ni Liver ne sme otpisivati za sad.
              sigpic

              Comment


              • Ma problem je sto klub i nema ambiciju za vise od top4
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Laganice ako se nesto ne desi ove sedmice, pisi propalo.

                  Ne vidim sansu da se ista desi u zadnjoj sedmici, ako sad se ne odradi nesto.

                  Grob te jebo 100m mozes da krhnes i sjedis na njima ko da imas 10 funti, a ne 100m
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Kakav sastav očekujete danas? Ja se nadam da će Jack zaigrati od prve...

                    Comment


                    • Sastav bas veze nemam,znacilo bi Koss da pocne to je bitno,U sredini bi mogli Dzaka i EnNeny a ispred Santi,sa krila Ox i Teo,a napred Alexis.ne svidja mi se to al moramo da ga forsiramo ne bi li proradio i postao masina tu,jer sam se pomirio da ne dovodimo nikog napred,sto mi je neverovatno da smo toliko nesposobni kao da je jurio ebenog Mesija i Ronalda pa trazi samo kvalitet i da razumem onda , a zadovoljavao se pre sa Kalstromom i Welbekom
                      sigpic

                      Comment


                      • I ja se nadam da će Kos startati, priželjkujem ovako nešto:

                        Čech; Bellerin, Holding, Kos, Monreal; Elneny, Xhaka, Wilshere, Santi, Ox; Alexis

                        Comment


                        • I Balag se sprda sa Vengerom

                          Gimenez and Arsenal. Atlético are not worried about him leaving as they know Arsenal will not pay his €65m clause. He will stay
                          sigpic

                          Comment


                          • Novinar senzacionalista.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • A u qrac više i postava. Jebo li ga Walcott da ga jebo. Xhaka, Wishere?! Ajde bar Santiša starta...

                                Comment

                                Working...
                                X