Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mesut je čovek oteran iz Reala da se popuni rupa za Modrića i Bejlaru , trenutno je takvo stanje da će se takva situacija teško ponoviti . Prosto tržište je mrtvo što se slobodnijih igrača tiče , za ostale se traži puno kinte što matora drtina neće dati .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
      Mesut je čovek oteran iz Reala da se popuni rupa za Modrića i Bejlaru , trenutno je takvo stanje da će se takva situacija teško ponoviti . Prosto tržište je mrtvo što se slobodnijih igrača tiče , za ostale se traži puno kinte što matora drtina neće dati .
      Nije brate tako bilo

      Isco je dosao taj prelazni rok i Carlo je rekao Ozilu da se mora boriti za svoje mjesto u prvih 11 sto ovom nije bas leglo jer je tri godine prije toga igrao svaku tekmu maltene.Nije njemu cak Carlo rekao ni da nece biti prva,nego da ce igrati onaj ko je u boljoj formi i da mora da se bori za svoje mjesto i ovaj se uhvatio noge

      Kad je Real u pitanju do zadnjeg dana je sve moguce,ali Bayern to ne radi...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Kako ga nije sramota, ne znam na koje lazi on uspeva da zadrzi Mesuta i Alexisa koji su WC igraci. Cuj klub takvog renomea nece da doplati 3 miliona za jednog igraca i onda propade transfer, SRAMOTA!

        Necemo mi nikada vise nista uraditi sa Wengerom na celu, moze ici samo na gore, na bolje ne moze.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Nije bas sad da Wenger struktuira placanje igraca.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment




          • sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Hoce li Mesut biti u ekipi protiv Lestera?
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Čitao sam i ja za ovog mučenika iz Kuvajta navodno mu je bilo zabranjeno da nosi nacionalni dres , odelo šta god li je pa je obukao našu majicu
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Hoce biti u ekipi, ali ne vjerujem da ce startati.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Venger je rekao da jos ne zna da li ce rizikovati sa Ozilom, Koselnim i Ziruom ali da mozda Dzaka pocne od starta.

                    Ceh

                    Belerin Cembers Koselni Monreal

                    Dzaka Kazorla

                    Ox Ozil Sancez

                    Volkot

                    Bi mozda bila startna postava
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Kad smo vec kod ovog mucenika iz Kuvajta

                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Nikako da nahvatam dan da sam trezan i da iskomentarišem meč sa Liverpulom. Utakmica kao utakmica nije bila toliko katastrofalna , ali jbg šta da očekuješ kada u ovakav derbi ulaziš sa dva štopera koji nisu krštenu sezonu odigrali u takmičenju
                        kao što je PL.

                        Glavni problem je bio tandem Čambers,Elneni . Za Čembersa i da zatvorim oči , nismo imali boljeg igrača na toj poziciji ali da ti pored Džake , Santija , Remzija staviš onog mučenika Elnenija meni neće biti jasno dok sam živ.
                        Čovek je predpostavljen da igra zadnjeg veznog a gubio se po terenu i umislio da je Mesut Ozil . Gotovo da nema protivničkog napada da on nije bio na sredini terena , pozicija mu je toliko bila katastrofalna da ja nemam reči .
                        Cela zamisao ove taktike sa njim i Kokelanom jeste da glume te half bekove i da pomognu ovim mučenim štoperima , i na sve to mi imamo famoznog faraona koji je umislio da je Ronaldinjo koji je celu utakmicu ostavio rupu ispred štopera
                        gde su Kutinjo i Lalana izvlačili štopere napred i pravili višak po strani .

                        Prosto smo u velikom škripcu odbrambeno ne bi me čudilo ako ne fasujemo preko tri gola i protiv Lestera ali šta da radimo kada ne pojačavamo deo terena koji nam je godinama najslabiji. Ne znam sa kakvom ćemo postavom izaći
                        ali mi miriše da će Santi na AMC a pozadi dva zadnja vezna kako nam bog da .
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ice Xhaka-Coq. Samti amf protiv Lestera.

                          Tuga je kad nama igra zavisi od Santia
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Možeš Santija da pljuješ do sutra ali seti se kako si plakao prošle sezone kad se povredio. Čovek samo što je ušao na teren protiv Liverpula napravio je dve asistencije .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ceh;Hector,Kos,Bielik,Monreal;Xhaka,Le qoc;OX,Santi,Alexis;Walcott
                              Last edited by Ves; 19-08-16, 12:53.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Ma ne pljujem ga, pljujem Wengera sto mu igra zavisi od 2 igraca.

                                Volim ja Santia, al jebiga neke tekme ne moze da igra jer ga uguse, ali za neke je rodjen, mislim 90% tekmi on moze rijesiti.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X