Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marselinjo je slobodan inace
    sigpic

    Comment


    • A ne, to je "bad luck"

      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Ima svakakvih kretena na ovom fun TVu al ovaj cikica mi uvek simatican ,,lepo za promenu smireno izlozi probleme
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Takav nacin pripreme je. I sta sad.

          Hocel se ko sjecat ovog poraza ako se narednih 10 tekmi pobjedi sa go razliko 40-2?
          Ko odluciju o takvom nacinu priprema? Da nije i to do tradicije? I za sta ih priprema uopste? Za bolnicu?

          Spominje Avram Sanju. Taj isti Sanja kod Vengera nije mogao da sastavi sezonu bez povreda. Sada igra i euro , igra i za klub. I ko jos moze da poveruju u glupu pricu da su povrede posledica lose srece i stila igre...

          A ovo da ce Cembers i Holding da prime dva gola u deset tekmi je kao da postavis hipotezu da bi ti mozda dobio Novaka u tenisu kada bi igrali.

          Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ne pricamo o vjerovatnocama pricamo o misljenju najgorih navijaca na planeti zemlji.

          Jesu Realovi navijaci pogani, al kakve seljacine smo mi to je show.

          Toliko smo uobrazeni, da mislimo da se svaka tekma mora pobjediit. Jebiga Wenger si je sam kriv. Navikao navijace na jedan standard i onda bum, kad je dosao najtezi period u historiji kluba, navijaci su se okrenuli protiv njega. Neka otici ce on u Real kod Akana iduce sezone, pa ce ga on psovat jedini, a on ce lagano titulu da uzme.
          Verovatno mislis na standard da covek nije uzeo titulu vise od jedne decenije. Ne znam zasto je neko seljacina ako mu je muka od tog standarda...
          Last edited by Lion; 14-08-16, 23:34.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Evo tri sezone gledam istu pricu nakon prve tekme. Jebote Aston Vila, West Hem i evo sad Liverpool. Prije dvije godine je bio Crystal Palace al smo se izvukli.

            Arsenal zadnjih 7 goidna, samo jednu prvu tekmu je uzeo. Arsenal tradicionalno ne pocinje sezonu dobru. Sta jesmo nesto novo vidjeli?
            Sve si rekao,ali bas sve.Nista novo nije vidjeno niti ce se vidjeti.Onaj Claude sa AFTV mozda jeste malo pretjeran,ali bas fino prica covjek.Nekad je teatralan i zeli nekoga da isprovocira,ali covjek zna sta govori.Ne moze Wenger vise,mislim ja to znam odavno i malo se i salim,pretjeram,ali sustina je da je to u danasnjem vremenu limitiran strucnjak koji nije za vrhunske stvari vise.Sve razumijem,ali da ga neki navijaci vole iznad kluba to mi nije jasno.Jer s njim nema naprijed,samo stagniranje.Svaki put sve isto pa beba kad se oprzi na nesto vruce sljedeci put pazi samo on sve po starom...

            Ovaj klub kad promijeni cijeli strucni stab na celu sa njim i njegovim prastarim metodama treninga ce da zivne ili da barem dozivi neku promjenu.Bice losih momenata,ali ova monotonija ce da ubije ljude u pojam i tacno ce da zamrze Arsenal zbog njega

            Nece on Real hvala Bogu dragom,nikad vjeruj mi
            Last edited by AK47; 14-08-16, 23:50.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Screenshot_20160815-080251.jpg

              Comment


              • Prvo poluvrijeme smo ih jeli, nisu meda mogli, ništa nisu napravili, odličan presing smo radili naprijed, to je palilo i protiv isto Citya neki dan i sad protiv Liverpoola. Dali smo tri gola, ali džaba kad nam je obrana za qrac i bilo je pitanje samo kad će procuriti.


                I u njih je obrana kritična ali ni blizu kao naša sa mladim Holdingom i Chambersom i bilo je za očekivati da će Klopp opaliti presing i da će Liverpool igrati na gol više sa takvim igračima naprijed koje ima. Nakon drugog gola se pogubili i Holding i Chambers ne znaju gdje gone, o Chambersu ne treba ni govoriti, sramota šta mu Mane uradi, ide se trkati sa njim a lik dvaput brži, tu je morao rušiti...da je Koscielny bio tu otresao bi ga ko bale iz nosa. Plus ona kriva dodavanja Chambersa u obrani, kritično skroz (i to ne samo jučer nego kroz cijele pripreme i on i Holding su radili takve greške) i vidjelo se koliko se mučimo da iznesemo loptu iz obrane - Koscielny je tu doktor po pitanju organizacije igre i naša obrana je nezamisljiva bez njega, nitko od naših štopera nije ni blizu u stanju ono što on radi, zna odigrati, zna povući loptu naprijed između linija itd.itd. ne daj Bože da se i on povrijedi, nema nas ni u romingu.

                Ali jbg zna se čija je krivica što se opet ovako ležerno ulazi u sezonu i što ti dva balavca igraju štopera, plus ni napadača nemaš. Krenula sezona 2 štopera ti povrijedjena a glavni štoper još na odmoru, kao i napadač, a nikog nisi doveo, ma goni se u tri lijepe. Samo kod nas igrači odmaraju malte ne koliko ih je volja, to ima samo kod nas. Ne sjećam se više kad nam je cijeli tim prošao zadnji put zajedno pripreme i da smo ušli kompletni u sezonu. E moj Wengeru
                Last edited by Mario14; 15-08-16, 08:51.

                Comment


                • U pravu si za sve ali opet ovakav otpor destkovane ekipe protiv kompletnog Liverpoola koji je imao najbolji prirpemni period od svih ekipa u PL, mislim da postoji razlog za optimizmom. Odbrana se znalo da ce biti kritična, mene cudi da smo dali 3 gola to nisam ocekivao ni u ludilu, Sanzeca nije bilo u igri mene to brine vise, napadac preko potreban pa nece ni Ziru kad se vrati odma krenuti da sipa ko iz kabla treba ti neki spreman napadac sto je prosao pripreme a mi ni traga tome... I daj boze da Ramsey i Iwobi nisu ozbiljnije povređeni

                  Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by krele90 View Post
                    U pravu si za sve ali opet ovakav otpor destkovane ekipe protiv kompletnog Liverpoola koji je imao najbolji prirpemni period od svih ekipa u PL, mislim da postoji razlog za optimizmom. Odbrana se znalo da ce biti kritična, mene cudi da smo dali 3 gola to nisam ocekivao ni u ludilu, Sanzeca nije bilo u igri mene to brine vise, napadac preko potreban pa nece ni Ziru kad se vrati odma krenuti da sipa ko iz kabla treba ti neki spreman napadac sto je prosao pripreme a mi ni traga tome... I daj boze da Ramsey i Iwobi nisu ozbiljnije povređeni


                    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
                    Naravno da je jedan ozbiljnije povredjen, a mozda i obojica, jer to je standard na koji je Venger navikao nezahvalne navijce

                    Comment


                    • Brace yourself for real madness

                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • U isto vreme Sky javlja da je transfer Mustafija blizu i u vrednosti od 28 miliona funti. Mozda je Horse mislio na nekog drugog(Evans)?

                        Comment


                        • Ma Horse je rekao da je medicinski zakazan za danas. Kad je vidio da od toga nema ništa (profulao) pokušava se izvući nekom glupom pričom za malu djecu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo sta se desilo. Arsenal se zajebavo oko 3m da bude manji transfer i na kraju su pristali, ali je Valensija odlucila da proda Abendura Evertonu i zadrzi Mustafija.

                            Horse nije nista fulio, rekao je potencijalno. Ta trojica momaka koji vode taj acc imaju veze u Colneyu. Ako je medicinski bio zakazan bio je zakazan.

                            Ovdje je stvar toga sto je jedna strana odlucila da povuce:
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • A šta sam vam ja rekao još pre dva meseca, ništa od pojačanja.

                              Vvenger navodno traži da se prelazni rok skrati na pred početak sezone a sa druge strane mu ni do kraja godine ne bi stigao da dovede nekog ozbiljnog igrača
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Pa baš zato što ne može nikoga da dovede do minut do 12 i traži da se skrati prelazni rok, odn. traži da mu tih "minut do 12" dolaze pre nego što počnu utakmice za bodove.

                                Comment

                                Working...
                                X