Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ne bude pojacanja do 31. augusta kriv je i od mene ce izgubiti podrsku.

    Za razliku od vecine, neki ljudi i znaju kako se trziste ponasa.

    Ako je ganjao Lewandovskog umjesto da potpise ono sto treba, moze odma da se upuca.

    Danas, realno me boli kurac za ovu tekmu, ako ces dobiti narednih 5. Prva tekma, protiv najtezeg protivnika. Ubjedljivo najvise trening meceva su oni imali, ljudi su prespremni. Jedini problem je bio sto se kapituliralo u drugom poluvremeno onako. I sto je Chambers aka podsjeca na Adamsa sjebo 2 od ta 3 gola sto su dali.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      Dusa draga nije on nista kriv ni za povrede ni sto nema pojacanja ni nista,jadnicak.
      Tvoje postove o Wengeru obozavam da citam.


      Ocekivan poraz danas, odbrana kriminalno losa. S jedne strane dobro sto smo izgubili valjda je Matori uvideo da su pod hitno potrebna jos minimum dva pojacanja.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Dobro ajde nije Venger kriv što su drugi bolji.
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Dal jednu prvu utakm.sezone pocnemo pobedom,sto smo tako slabo fizicki pripremljeni!!??
          Nisu nam igrali 3 bitna igraca i to je jasno..al neopravdava dosta toga....
          Jedno je sigurno, Alexis nije spic,Teo i Ox mi nisu za prvu postavu nikako,Dzaka nesto pogubljen valjda ce se srediti,
          Par CBa previse neiskusan,nadam se dugoj saradnji Koselnog i Mustafia..
          Ocekujem do kraja roka pomenutog,i napadaca(Wenger hoce kvalitet a nama treba konkurencija samo)
          sigpic

          Comment


          • Polako.

            Prvi macici se uvijek u vodu bacaju. Ja sam ocekivao remi, vidio sam i poraz, navijacki pobjedu.

            Veci problem je povreda Remzike nego obaj poraz. Bog zna sta mu je.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Wenger je kriv sto mu fale igraci koji su igrali finale Eura

              Trebao im zabraniti da igraju.
              Venger je kriv sto mu je drugi stoper Per, treci Gabriel, cetvrti Cembers, peti Holding. Kriv je sto je posle prvog kola ostao bez jos dva igraca, jer je svojim trening metodama postao je francuski dr Mengele. Kriv je sto mu najskuplje pojacanje sedi na klupi. Kriv je sto nije doveo ozbiljnog napadaca jos od Van Persija. Kriv je sto je vreme prelaznog roka trosio na dovodjenje Holdinga i Asana umesto stpera i napadaca za prvu postavu. Kriv je sto i cetvrtu sezonu nece uzeti titulu... Mrzi me dalje da nabrajam

              Comment


              • Venger je godinama gomilao "drvnu građu" pa se je nekak rešio (Djuru, Lord i kompanija) sada je opet na putu da nagomila prosečne igrače kojih mu je žao da se reši (Volkot, Ox i kompanija),ali bože moj tavo je tržište...
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Evo tri sezone gledam istu pricu nakon prve tekme. Jebote Aston Vila, West Hem i evo sad Liverpool. Prije dvije godine je bio Crystal Palace al smo se izvukli.

                  Arsenal zadnjih 7 goidna, samo jednu prvu tekmu je uzeo. Arsenal tradicionalno ne pocinje sezonu dobru. Sta jesmo nesto novo vidjeli?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ta drvna grada je kostala dzaba, bukvalno.

                    Walcotta se ne mozes tako jednostavno rijesiti jer ima platu 140k.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Evo tri sezone gledam istu pricu nakon prve tekme. Jebote Aston Vila, West Hem i evo sad Liverpool. Prije dvije godine je bio Crystal Palace al smo se izvukli.

                      Arsenal zadnjih 7 goidna, samo jednu prvu tekmu je uzeo. Arsenal tradicionalno ne pocinje sezonu dobru. Sta jesmo nesto novo vidjeli?
                      Znaci do tradicije je, nije do Vengera?

                      Comment


                      • Takav nacin pripreme je. I sta sad.

                        Hocel se ko sjecat ovog poraza ako se narednih 10 tekmi pobjedi sa go razliko 40-2?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Takav nacin pripreme je. I sta sad.

                          Hocel se ko sjecat ovog poraza ako se narednih 10 tekmi pobjedi sa go razliko 40-2?
                          A koja je verovatnoca da se narednih 10 kola pobedi i to sa takvom gol razlikom, najiskrenije?
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • A šta ako bude drugi sa bodom manje ili na gol razliku da li bi mu sve po spisku zbog ove utakmice?
                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Ne pricamo o vjerovatnocama pricamo o misljenju najgorih navijaca na planeti zemlji.

                              Jesu Realovi navijaci pogani, al kakve seljacine smo mi to je show.

                              Toliko smo uobrazeni, da mislimo da se svaka tekma mora pobjediit. Jebiga Wenger si je sam kriv. Navikao navijace na jedan standard i onda bum, kad je dosao najtezi period u historiji kluba, navijaci su se okrenuli protiv njega. Neka otici ce on u Real kod Akana iduce sezone, pa ce ga on psovat jedini, a on ce lagano titulu da uzme.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pa nije odstupio od standarda da usere prvu utakmicu sezone.
                                sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X