Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kako je to bolji? Po kojim parametrima?
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Marli ne ocekuj odgovor na svoje pitanje jer lik uleti na temu kao da je s neba pao. Lupi neku glupost i nema ga par dana i tako se vrti u krug.

      Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

      Comment


      • Moglo bi se reci troluje Nego oce pratiti neko veceras tekmu sa vikingsima? Koliko ce nasis u bolnocu posle ove tekme? Nesto sam skeptican...

        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          A kako je to bolji? Po kojim parametrima?
          Ima bolji dribling, bolji sut i kreativniji je igrac.
          Uz to je i prvo ime svoje reprezentacije i samo godinu dana stariji od Draxlera.

          Comment


          • Kavi Draxleri, kakvi Saciri.

            To je pozicija za Mahreza.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ni Draksleri ni Saciri tu ce Teo da se siri
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Originally posted by Dejan78 View Post
                Ni Draksleri ni Saciri tu ce Teo da se siri
                Obozavao sam ga, ali od povrede koljena lik ne moze da iskontrolise loptu. I prije mu je prijem los bio, sada je gori od katastrofalnog. Dribling ne postoji. On jeste krilo, ali sa ovakvim mogucnostima on nije ni za vodonose.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ja vise ne smijem komentarisati Arsenalove transfere.

                  Veso mi zabranio
                  Još samo idiot može da popuši tvoje prognoze! Kakvo, molim te, praćenje izvora? To što si ti nekad " pogodio " u tom je trenutku bilo poznato bilo kome ko čita bilo šta mimo tvojih postova. Problem tvog bezobrazluka je u tome što ti ne okačiš gdje si nešto pročitao, već samo, onako tajanstveno i senzacionalistički, pukneš da će se to desiti ili "prema mojim prognozama".

                  Jbt, pročitaš nečiji tvit tipa ovog :
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Frajer je objavio madness ima jedno 20 dana. I taj post Madness is coming je opet zajebancija.

                    Ovdje ljudi vise ne znaju ni da se zajebaju.

                    A ti si posebno naporan covjek.

                    Pogodio sam 3 transfera, fulio sam barem 15. Kada postoji relevantan twit postavim ga.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Frajer je objavio madness ima jedno 20 dana. I taj post Madness is coming je opet zajebancija.

                      Ovdje ljudi vise ne znaju ni da se zajebaju.

                      A ti si posebno naporan covjek.

                      Pogodio sam 3 transfera, fulio sam barem 15. Kada postoji relevantan twit postavim ga.
                      Ajde, ne kaki vise. Provalio sam te. Imas srece sto sam jedini ( pored onog lika sto ti je onomad ocitao lekciju ), pa ti sprdnja na racun moje paranoje prolazi.

                      Elem, Asano i Gnabri mecu na olimpijadi

                      http://www.101greatgoals.com/news/ar...ympics-videos/
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Opusti se, neki razumeju tvoje fore, neki ih igonorisu, a neki hejtuju to je tako ne mozes sve ljude zadovoljiti i ako to neizmerno zelis... To je tako oduvek bilo i bice

                        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                        Comment


                        • Sta mislite o Akpomu? Ako ne dodje napadac do prve utakmice, hoce li igrati on pre Volkota protiv Liverpula?

                          Comment


                          • Igrat ce Sanchez spica prvih par tekmi ako bude spreman vrlo vjerovatno.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Kakve su nam sanse protiv Liverpula i prvom kolu? Sta ocekujete?

                                Ja sam sinoc nesto sanjao u vezi Arsenala i secam se samo da je Cazorla dobio crveni karton.
                                Last edited by Tobdzija; 05-08-16, 13:59.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X