Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fulao je i Ajverson pa je bio masivan. I procenat suta od 27-28% nekad moze biti veliki pogotovo ako se ti sutevi pogode u odlucujucem trenutku.

    Ako pogodis Mareza obrnuo si igricu.
    sigpic

    Comment


    • Ma sta ima on pogadjati i ono "moji izvori" mi je tako iritatno da ne mogu opisati. Da nemas mozda direktan kontakt sa Di Marzom i kompanijom ?! Obican copy/paste sa twitera nije nikakav kontakt... decija posla

      Comment


      • Ja ne mogu da vjerujem da se vi primate toliko na to njegovo pisanje o transferima

        Moj Juniore moguce je da oni svi dodju,ali opet ti je scenario isti nemoj se ti meni nervirati
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Ma sta ima on pogadjati i ono "moji izvori" mi je tako iritatno da ne mogu opisati. Da nemas mozda direktan kontakt sa Di Marzom i kompanijom ?! Obican copy/paste sa twitera nije nikakav kontakt... decija posla
          Brate, to moji izvori je cista zajebancija jer sam bar jedno 20 postova napisao da ja nemam nikakve izvore, a ovdje navrli na mene i spradju mene i moje izvore. Evo da ponovim, ako napisem 'aki izvori' zajebajem se, to nije realno, nema veze sa realnoscu, zajebancija..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Takoreci Matrix
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Brate, to moji izvori je cista zajebancija jer sam bar jedno 20 postova napisao da ja nemam nikakve izvore, a ovdje navrli na mene i spradju mene i moje izvore. Evo da ponovim, ako napisem 'aki izvori' zajebajem se, to nije realno, nema veze sa realnoscu, zajebancija..
              Ma ok, ali umes ponekad da zvucis ozbiljno pa se zabrinem

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                Brate povraća mi se od ovog transfer roka majke mi

                Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
                Bolje ne dovoditi nikoga, nego kao mi sto radimo. Sve dovodimo samo kriticne pozicije ostaju upraznjene, jedva cekam da vidim duel u prvom kolu Sancez vs Moreno, i Xhaka vs Henderson, to ce biti stogod.


                Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Stvarno nekad Aki zna da smori sa tim izvorima meni se prevrne želudac kad pročitam to , al dobar je dečko u suštini
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                    Stvarno nekad Aki zna da smori sa tim izvorima meni se prevrne želudac kad pročitam to , al dobar je dečko u suštini
                    Hajde zveknes dva vinjaka i zavrtis ga nazad na pravu poziciju
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Hajde zveknes dva vinjaka i zavrtis ga nazad na pravu poziciju
                      Brate zvekno sam litru mozak mi se isprevrćao kamoli želudac
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • HAHAHAH, hajde sad ce one tete odozdo sa tvoje teme da to vrate u normalu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Rastreznila me žena njenim vikanjem haštag PravdaZaGangaru
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Jadan ti kad Mahrez potpise, odvalit ces 2 vlase i onda ce ti se zena poduplat, pa valja duplo vikanje slusat
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • I ćorava koka zrno ubode.

                              Nema od ove cirkusancije nista. Sjedi i moli se Bogu da Chamberlain igra ko Ronaldo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kad je vec navro na Albance nek dovede Shaqiria. Malac je bolji igrac od Draxlera sigurno.
                                Za napad je trebalo pokupiti onog Arapa sto je presao u Sevillu. Jeftin a odlican igrac i dobro bi dosao razlicit tip od Girouda.

                                Comment

                                Working...
                                X