Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oxu dati još jednu sezonu, Walcotta protjerati (ionako ima veliku platu, ali koga naći da mu ga uvalimo da pristane platiti ovolike pare).

    Dovesti i Mahreza i napadača i još jednog stopera. Holding izgleda fino, ali još uvijek je jako jako jako mlad. Ne može se sa njim ući u ligu.
    sigpic

    Comment


    • Slazem se da treba jos jedan stoper, ali Hodling vrhunski obecava. Bas sam iznenadjen kvalitetom i mirnocom s kojom igra.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Sta god mi pricali o pripremnim tekmama pobjednik je Rob Holding!

        Adams je postao kapiten sa 21 godinom, ovaj bi mogao s 20 da bude glavni stoper Arsenala u paru sa Kosom.
        Jesi ti gledao tu utakmicu? Holding je igrao veoma nesigurno. I Cembers, ali prije svega Holding. Da sad ne kucam ovdje kompletnu analizu, izdvojicu samo 2 stvari : pogresan pas gdje je bio bez ikakvog pritiska, a koji nas je mogao kostati gola i ono pozicioniranje na pocetku utakmice gdje je otrcao na igraca s loptom iako su tu bila jos trojica nasih a ostavio covjeka kojeg je cuvao, koji je dobio loptu i nesmetano sutnuo, opet srecom pored gola.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Ma ne može se još oslanjati ni na Chambersa ni na Holdinga. Samoubojstvo je ući u sezonu bez iskusnog štopera. Ne mogu utakmice protiv ovakvih protivnika biti neko preveliko mjerilo, a svejedno i ovako su pokazali neke nesigurnosti i imali su i po nekoliko baš kardinalnih grešaka kroz te 2-3 utakmice, za koje apsolutno nema mjesta u ozbiljnim utakmicama, pogotovo greške Holdinga. Mislim smiješno, ali radije nek dovede Evansa nego nikog.

          Wenger on the Ox: "He has it all, power, penetration. It's difficult what he doesn't have. I'd like him to get to the level he can go to."
          Wenger on the Ox: "Maybe he doesn't completely believe himself how good he can be & that's the final step for him."
          Last edited by Mario14; 01-08-16, 13:37.

          Comment


          • Uuuuu, da mi ove pripremne nisu smor bas bih pogledao zbog tog malog, da vidim kako djeluje.

            Comment


            • Gledao sam tekmu. Onaj pas gdje je pogodio protivnika u nogu na 40m od gola je najveca greska koju je napravio u cijeloj tekmi.

              Nisam sad gledao s punom paznjom tekmu jer sam usput i radio, ali sam pratio Holdinga kako igra. Jebiga ima tu malo neiskustva, ali generalno za momka sa 20 godina, ekstra.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Gledao sam tekmu. Onaj pas gdje je pogodio protivnika u nogu na 40m od gola je najveca greska koju je napravio u cijeloj tekmi.

                Nisam sad gledao s punom paznjom tekmu jer sam usput i radio, ali sam pratio Holdinga kako igra. Jebiga ima tu malo neiskustva, ali generalno za momka sa 20 godina, ekstra.
                2:25 i 2:53, pogledaj:

                http://www.arsenal.com/news/news-arc...senal-v-chivas
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Ova druga situacija, to je neuigranost sa Xhakom. Recimo da on nije posao gdje je posao, Xhaka bi napravio ovaj korak naprijed i ovaj bi imao 1vs1 bez pritiska. Idealno bi bilo da mu je jos vise prisao, ali sasvim solidno odradjen posao u toj situaciji. Chambers je tu zestoko namagarcen, a Monreal naprijed. Trebao Chambers da ne ulazi u start, da ga pusti jos malo i da vremena da se vrati Nacho. Pritom bi se vratio i Coq tu negdje i imao bi 4 igraca u liniji u odbrani umjesto ovako 3.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Dajte ga nama ako vam ne valja.
                    Meni se bas svideo. Kako lik prima loptu na grudi u sred peterca, spusta, otklanja opasnost i te fore, a Drogba mu iza ledja.

                    Svakako je bolji od tog Cembersa..

                    Comment


                    • Niko nije rekao da ne valja. Ja sam odmah po dovodjenju pogledao sve sto se na tjubu moglo o njemu naci i napisao sam i ovdje kako sam impresioniran. Ipak, to nije razlog da se sad ignorisu greske koje pravi, narocito ove krupne. Ako cemo ga vec analizirati, daj da budemo objektivni.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Holding i Chambers su pametne kupovine. Biti ce u jednom od najboljih klubova svijeta sigurno po najmanje 3-4 sezone, i za taj period ce učiti i povremeno odbijati priliku (kupovi, usljed povreda, možda i posudbe). Kada prodje to neko vrijeme onda ce se vidjeti da li vrijede čemu ili ne. Chambers je već dvije sezone u klubu i neki bi rekli da je on do sada trebao pokazati da li valja ili ne, medjutim dosta je lutao po pozicijama. Stoga Holding i on za mene su trenutno na istom. Neka se bore obojica i čekaju svoje prilike.

                        Mi trenutno na raspolaganju imamo tri stopera za prvu postavu (Koscielny, Gabriel, Mertesacker) od kojih je jedan daleko OUT, zato moramo kupovati novog.

                        Oduvijek sam bio pristalica mladih igrača, te istovremeno i veliki mrzitelj Mertesackera, ali smatram da bi za klub i sezonu bilo bolje da u prvoj postavi igra Mertesacker ispred i Chambersa i Holdinga. Bilo bi nerviranja, ne kazem da ne bi. Njemu više ne možemo trpiti greške, prati se i komentarise svaki njegov potez dok bi djeci praštali neke sitnice, ali za PL treba iskustvo. Sa Mertesackerom smo protiv Chelsea, Uniteda i Citya donji i samo treba moliti Boga da Peri bude dobar dan ili da Kos igra vanserijski kao sto zna da bi se nekako spasili. Ostale utakmice Mertesacker manje-više pristojno iznese. I Cechu je lakše komunicirati sa njim nego sa djecom.

                        Zaključak: Stoper treba, da se sa Gabrielom bori za prvu postavu sada dok Mertesackera nema, a prerizicno bi bilo ući u sezonu sa ovim stoperskim kadrom. Ravno samoubistvu, jer eventualnom malo dugotrajnijom povredom Koscielnya ne bi nas bilo nigdje.
                        Last edited by legolas; 01-08-16, 15:24.
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment


                          • Suzi Mann - BBC Asian Network OAMChart Presenter. Love music, movies and @ArsenalFC

                            Ma sigurno nabija sebi followere, kakva ona.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Xhaka, Lacazette i štoper = prijelazni za 10

                                Comment

                                Working...
                                X