Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je pokidao juce Ox, fantazija. Onaj gol je za tv spice, a driblao je ko Mesi na citavom mecu. Kad bi jos imao pameti da igra tako kad stvarno treba. Najbolji je na ovim pripremama.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Popravio je levicu Ox samo tako, bas mi se dopada kako igra po krilu jer ne oduzima prostor ostalima kao kada tu igra Remzi npr. Jos jedna stvar koja mi se dopala, ali i od koje strahujem, jeste dvojac na sredini terena. LeCoq i Xhaka su prebili momke iz Meksika kao da su im najgori neprijatelji. Plasim se glupih kartona, a njih dvojica kao da jedan drugom dokazuju ko je veci siledzija Opet, drago mi je sto vise nece samo igrace Arsenala da biju, vec ce imati i ko da uzvrati udarac..

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Mahrez, Lakazet, stoper i Xhaka-130m funti.

          Prodas Walcotta, Joela, Debuchya i nadoknadis nekih 30-40m
          Ove partije OXa svako ne doprinose transferu Mahreza al svejedno nekako uopste ne verujem u to vise,jer nijedan igrac se ne spominje da ce da leti,a na toj desnoj mogu OX,Joel,Teo,po potrebi Ramzi naravo,i plus Welbek kad se oporavi,i cak da ode Wolkot ili Kembel,opet je guzva tu,daj tog Lakazeta da dovedemo i stopera,ja prezadovoljan
          sigpic

          Comment


          • Ox je uvijek igrao dobro pripreme, ali ovako - nikad!

            Nismo ni svjesni kakve predispozicije momak ima, a poceo je konacno i glavnom razmisljati, stane na loptu, digne glavu, razgleda, a ne samo zabij glavu u pod i daj loptu for. Momak ima sve, fizički je uvijek bio prespreman, brz i eksplozivan, ima dribling i odličan šut. Samo mu fali da se jos malo sredi u glavi i bio bi vrh. Nisam nikako za njegovu prodaju, neka ga, a prevare Walcotta se treba riješiti što je prije moguće.
            Last edited by Mario14; 01-08-16, 11:50.

            Comment


            • Originally posted by Mario14 View Post
              Ox je uvijek igrao dobro pripreme, ali ovako - nikad!

              Nismo ni svjesni kakve predispozicije momak ima, a poceo je konacno i glavnom razmisljati, stane na loptu, digne glavu, razgleda, a ne samo zabij glavu u pod i daj loptu for. Momak ima sve, fizički je prespreman, eksplozivan, ima dribling i odličan šut. Samo mu fali da se jos malo sredi u glavi i bio bi vrh. Nisam nikako za njegovu prodaju, neka ga, a prevare Walcotta se treba riješiti što je prije moguće.
              Izvini molim te, mozda ti nisi upucen, ali neko je ovdje itekako svjestan njegovih predispozicija. Cak sto vise, vidis da ga tretiraju kao da mi je rodjeni sin i svako malo stavljaju u istu recenicu s njim, jer sam zbog tih predispozicija cesto bio subjektivan u odnosu na trenutno stanje njegove igre isticuci upravo to sto sad ti pises.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Meni se ovi treći dresovi pravo sviđaju
                sigpic

                Comment


                • Aleksis i Remzi ce biti ukljuceni u zadnje 2 pripremne utakmice tako da se nadam da ce biti u konkurenciji za sastav sa Liverpulom.

                  Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                  Comment


                  • Kako uzivam da ne gledam ove pripremne utakmice i onda da citam vase komentare o ekploziji igraca i raznih cuda. To su pripremne utakmice, protiv slabih protivnika. Stvarno me nasi navijaci nerviraju najvise, cim neko odigra malo bolje odmah ga kandidujemo za zlatnu loptu a kad pocne da oscilira psujemo mu sve zivo i mrtvo. Da vas podsjetim na par primjera: Frimpong, Kokelan, Remzi, Ziru(kad je da dolove na prve 4-5 utakmice), Aleksis prva sezone i dio prosle sezone. Ne moze da se vidi i prepozna potencijal u igracu za jednu sezonu a vi ga procijenite za par utakmica, nebitno jesu li pripremne ili ne. Opustite se malo, iskulirajte.

                    Comment


                    • Originally posted by seskfabregas View Post
                      Kako uzivam da ne gledam ove pripremne utakmice i onda da citam vase komentare o ekploziji igraca i raznih cuda. To su pripremne utakmice, protiv slabih protivnika. Stvarno me nasi navijaci nerviraju najvise, cim neko odigra malo bolje odmah ga kandidujemo za zlatnu loptu a kad pocne da oscilira psujemo mu sve zivo i mrtvo. Da vas podsjetim na par primjera: Frimpong, Kokelan, Remzi, Ziru(kad je da dolove na prve 4-5 utakmice), Aleksis prva sezone i dio prosle sezone. Ne moze da se vidi i prepozna potencijal u igracu za jednu sezonu a vi ga procijenite za par utakmica, nebitno jesu li pripremne ili ne. Opustite se malo, iskulirajte.
                      Dakle, ti si misljenja da Mahreza ne treba da dovodimo?
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Sta god mi pricali o pripremnim tekmama pobjednik je Rob Holding!

                        Adams je postao kapiten sa 21 godinom, ovaj bi mogao s 20 da bude glavni stoper Arsenala u paru sa Kosom.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Nisam mislio na Mahreza vec na igrace na pripremama generalno. A podstakla me je prica o Oxu da napisem ovaj post. Da se ja pitam doveo bih njega, stopera i napadaca, od cega je on realno najmanje potreban a opet bi nam dobro legao. Opet samo napominjem da se ne zanose igrama na pripremama cak ni igrama u prvih nekoliko kola, sjetite se Zirua sa 4-5golova na isto toliko utakmica.

                          Comment


                          • Sta se trebamo Girouda sjecat, lik je najkonstaniji igrac Arsenala zadnje 4 godine. Daje golove konstanto i asistira. Nije on kriv sto mora 60 tekmi sam da odigra kao spic.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Sta god mi pricali o pripremnim tekmama pobjednik je Rob Holding!

                              Adams je postao kapiten sa 21 godinom, ovaj bi mogao s 20 da bude glavni stoper Arsenala u paru sa Kosom.
                              Nisam gledao utakmice ali se nadam da ce biti pojacanje.
                              Ne kazem ja to zbog Zirua vec zbog "navijaca" koji ga 2 mjeseca dizu na mjesec i ko zna sto a kasnije ga pljuju i tjeraju kao najgore drvo.
                              Last edited by seskfabregas; 01-08-16, 12:56.

                              Comment


                              • Vrhunski smiren, nema komplikovanja. Jak na lopti, pritom je ogroman i poprilicno nabijen za svojih 20 godina. Potencijalno stoper za narednih 10 sezona.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X