Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ona budaletina izgleda pokusava da ubijedi Griezmana da predje i valjda bi platio kolko trazi Atletiko za njega, samo ovome se ne ide iz Atletika.

    Ide meni na kurac to sto se pokusava ubjediti drugo ljeto za redom igrac koji ne zeli da ide iz kluba u kojem se nalazi(Benzema)
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Doveli su već zamjenu, Gameira

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ona budaletina izgleda pokusava da ubijedi Griezmana da predje i valjda bi platio kolko trazi Atletiko za njega, samo ovome se ne ide iz Atletika.

        Ide meni na kurac to sto se pokusava ubjediti drugo ljeto za redom igrac koji ne zeli da ide iz kluba u kojem se nalazi(Benzema)



        Gde izvlačiš ove informacije?

        Atletiko doveo Gameira i sada je nekome palo na pamet da malo potpali navijače Arsenala Grizmanom i oni se naravno prime
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Mislim da bi mu cena bila oko 100 miliona sto je stvarno previse. Video sam i ja da je Dean pisao da se juri neki jaci napadac, ali mi stvarno niko ne pada na pamet. Mozda Rojs?

          Comment


          • Nisam se ja nista primio, niti se namjeravam primiti.

            To je moj zakljucak, jer sam fino napisao izgleda.

            Niti ima ikakve veze sa Gameirom ili bilo cime, vec moj osjecaj da budala opet ganja vjetrenjace umjesto da potpise sta treba. Iako ako nekim cudom u milion godina uspije da ubijedi Griezmana da predje, ne znam treba mu kurac popusit. Al sanse nema da se to desi, barem po meni.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Juce se opet i Lukaku spominjao. Venger je izjavio da mu treba napadac vise puta ove nedelje, a mi sada mozemo samo da nagadjamo.

              Comment


              • Već vidim da će taj ,toliko iščekivani, napadač doći na DD kao Velbek i u tom rangu će i biti.
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Ako cemo iskreno ja imam taj osjecaj da je ovaj gurno sve karte na Griezmana i da ako to ne uspije nece biti nista do kraja, sto je zbilja frustrirajuce.

                  Iako me ne bi cudilo da je Antoan plan A, a Mahrez plan B.

                  Poprilicno je konfuzan Arsenal kad su u pitanju transferi. 99% klubova moze bez problema da predvidis sta ce da rade, samo Arsenal nista.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Gameiro je zamena za Vietta, ne za eventualno Grizmana. Mislim da nema šanse da dođe Grizman, ni minimalne...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Dimitrije View Post
                      Juce se opet i Lukaku spominjao. Venger je izjavio da mu treba napadac vise puta ove nedelje, a mi sada mozemo samo da nagadjamo.
                      Everton je odbio ponudu od Celzija od 57m funti za njega, a prema nekim izvorima ne daju ga ispod 75m, znači možemo ga prekrižiti, a tako isto i Icardia za kojeg je Napoli nudio isto veliku lovu, 45m funti cini mi se.
                      Last edited by Mario14; 30-07-16, 13:19.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Gameiro je zamena za Vietta, ne za eventualno Grizmana. Mislim da nema šanse da dođe Grizman, ni minimalne...
                        Slazem se u potpunosti, ali problem je sto Wenger trosi vrijeme ubjedjujuci igrace koji nisu zainteresovani da igdje idu.

                        Jedino, ako se Kosta vrati, a postoje indicije i to da se desi, al opet po meni sanse nema.


                        A sto se tice ovih vracanja igraca, vrijeme je i Arsenal da zvekne 50m da vrati Henrija Lansburija.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ben Yeder i zvanicno potpisao za Sevilju.

                          Comment


                          • ^
                            Stara priča, svaki igrač koji treba da se proda se povezuje sa Arsenalom bez ikakvog osnova...

                            A to što Venger "juri nerealne igrače" meni samo liči na to da ne juri nikoga.
                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Nije lud da ne trazi igrace kad zna da mu trebaju.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Bitno je to da ćemo vjerovatno štopera potpisati ubrzo, a onda živiti i dalje u nadi da ćemo upecati nekog napadača do kraja prijelaznog.

                                Comment

                                Working...
                                X