Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valencia ga cijeni 25m eura, možemo mi to spustiti koji miliončić, treba njima keš, a čitam da tamo ima skroz malu plaću. Znači naš je


    Howedes recimo ima u Schalkeu oko 4m godišnje i nije nam onda predstavljalo problem platiti transfer nekih 20m, nego nam je problem bio upravo njegova plaća. Morali bi dati još dosta više da ga privučemo.
    Last edited by Mario14; 27-07-16, 18:22.

    Comment


    • Moglo bi mozda nesto da se ocekuje kada se vrate iz Amerike..

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAA kakve patke se bacaju

          Comment


          • HAHAHA Svi ko mrtvi, osim Joela, glavni je

            Last edited by Mario14; 27-07-16, 23:57.

            Comment


            • Jos je sam ovo trebalo.. da Dzaka peva albanske pesme.....e moj Wengeru..

              Comment


              • Pod jedan koga boli kurac sto su ovi ko fol muslimani. Cugaju vise nego Limeni i Gangara zajedno i ko fol muslimani, jebe mi se. Sve sto je bitno jeste da igra dobro lopte, a tad moze i jebeni Marsovac da bude ako mu je kurcu cejf.

                Druga stvar, koga boli kurac, sto ovaj pjeva albanske pjesme. Nek pjeva sta hoce. Sve je to apsolutno nevazno, samo se kod nas na balkanu o tome raspravlja.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by ZekZek View Post
                  Jos je sam ovo trebalo.. da Dzaka peva albanske pesme.....e moj Wengeru..
                  Inace je Venger poznat kao veliki Srbin, neki bi rekli cak i kao okoreli cetnik. E qq, sto sve necu da procitam ovdje. Idem nedje da nesto radim, mozda zaboravim da sam procitao ove gluposti.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Pod jedan koga boli kurac sto su ovi ko fol muslimani. Cugaju vise nego Limeni i Gangara zajedno i ko fol muslimani, jebe mi se. Sve sto je bitno jeste da igra dobro lopte, a tad moze i jebeni Marsovac da bude ako mu je kurcu cejf.

                    Druga stvar, koga boli kurac, sto ovaj pjeva albanske pjesme. Nek pjeva sta hoce. Sve je to apsolutno nevazno, samo se kod nas na balkanu o tome raspravlja.
                    Ovaj post je jedan od najglupljih ikad na ovom forumu...top 3 recimo
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Glupa je opcenito prica oko toga sto se onome ne svidja sto nakon Ozila i Xhake bi mogao doci Mustafi, a ovom gore se ne svidja sto ovaj pjeva albanske pjesme. Koga ba boli neka stvar za to.

                      Treba sve ove postove vezane za ove gluposti pobrisat.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Glupa je opcenito prica oko toga sto se onome ne svidja sto nakon Ozila i Xhake bi mogao doci Mustafi, a ovom gore se ne svidja sto ovaj pjeva albanske pjesme. Koga ba boli neka stvar za to.

                        Treba sve ove postove vezane za ove gluposti pobrisat.
                        Xkaha i Mustafi im smetaju zato što su albanci a ne zato što su muslimani nije valjda da ti se to treba objašnjavati.

                        Poslano sa mog Archos 101 Neon koristeći Tapatalk
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Ma ne treba mi se objasnjavat, generalno preglupa je prica i daj Akane pobrisi ove postove. Fakat me nervira prica o tome ko je odakle i kakve je vjere i kako se ponasa i sta radi i sta ne radi.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Evo štopera smo riješili, još samo napadač. Možda da proba Santija

                            Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Mario14 View Post
                                Evo štopera smo riješili, još samo napadač. Možda da proba Santija

                                U nedostatku stopera, ko će drugi igrati na treningu CB. Ništa ovo ne znači.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X