Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto izgleda Milik u Napoli za 35mil.eura! Ja bi puno radije njega doveo nego Lacazetta.

    Comment


    • Samo Alexandre Lacazette, eventualno Mauro Icardi!
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Samo Alexandre Lacazette, eventualno Mauro Icardi!
        Napoli sprema ponudu 50 miliona.

        Comment


        • Ostaje Ikardi u Interu.

          Lakazet isto ostaje u Lyonu.

          Nama dolazi ovaj brat od 8m, Mahrez i dva stopera.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Evo postavit cu ti pitanje na koje mi Wenger ne bi znao dati odgovor.

            Koga ocekujes od stopera?
            Last edited by Rossonero; 26-07-16, 20:25.

            Comment


            • Iskreno veze nemam.

              http://www.mirror.co.uk/sport/footba...is-per-8498693

              Jedino ovdje se spominju Schar i Mustafi, al ne vjerujem ijedan da ce doci od njih dvojice.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Schar i Mustafi su skupi za njega.

                Kako trenutno stvari stoje top4 ce biti nemoguca misija.

                Comment


                • Gravitacija moj Roso. Gravitacija. Nekim cudom ce opet on da upadne u top4.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nicija nije do zore sjala.

                    Comment


                    • Vala kad je sa Samakom, Skilacijem i Djurom, a na golu velemajstor Almunia uspio uci u top 4, moze i sa ovim sto sad ima.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Tad je konkurencija bila drugacija,a sada su sve ekipe puno jace ako nista na mjestu menadzera...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Joj opet se polemise o top 4 ovdje ko i svake godine i svake godine bude karina od toga.

                          Covjek ako dovede ovo sto mislim da hoce, Mahrez, spic, 2 stopera ide on po titulu.

                          Moze United 3 Pogbe uzet, i Pep pola Spanije, opet ce Arsenal imati najjaci vezni red lige.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Svake godine i ti o titulama polemises pa svake godine karina bude
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Joj opet se polemise o top 4 ovdje ko i svake godine i svake godine bude karina od toga.

                              Covjek ako dovede ovo sto mislim da hoce, Mahrez, spic, 2 stopera ide on po titulu.

                              Moze United 3 Pogbe uzet, i Pep pola Spanije, opet ce Arsenal imati najjaci vezni red lige.
                              Ajde sve,i Mahrez i spic,al kako mislis da ce da dovede jos 2 stopera,cisto lupas bzv.dosadno ti,ili imas bilo kakav link,nesto,sta god.
                              dovedosmo ovog klinca na CBu ako dodje jos neko,super,...a tek treba da se izrudari za Mahreza i spica,bice svasta do kraja,al ako dovedemo ukupno 2 dobra pojacanja,ja zadovoljan
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobro jebiga, vama vase, meni moje, pa dupla karina bude, sta da radimo.

                                Al evo sad ozbiljno. Ako dovede Mahreza, ima sredjenu desnu stranu. Veza je vec odavno prejaka, fali ti napadac koji je drugaciji tip od Girouda i naravno stoper. A sad posto se Perica povrijedio na 5 mjeseci, a i ugovor mu laganice istice iduce godine, mogu vidjeti da ide po 2 stopera, jer je i onako isao po jednog prije povrede.

                                Ovo s Lakazetom je bilo prije ponude WH i namjerno je leakovano sad jer Lyon hoce Yeddera, a i Arsenal naglo postao zainteresovan. Sad pitanje je, da li se sprema druga ponuda za Lakazeta, ili se ide po Yeddera.

                                Od stopera fakat pojma nemam sta ce se desiti, Chambers ce vjerovatno na posudbu. Kako se Holding pokaze na treninzima zavisit ce da li ce on biti taj stoper koji je u rotaciji ili se ide po jos jednog pored ovog novog sto je potreban.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X