Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znamo


    Kolika je uspesnost?

    Comment


    • Ne ganjam ja pokemone.

      Uspijesnost u Sarajevu je uvijek losa, previse debilusa.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Last edited by Ves; 24-07-16, 22:35.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Mahreza ni u ludilu u Arsenal, pogotovo ne za te pare, a pogotovo ne nakon samo jedne sezone na najvisem nivou. Potencijalni flop.

          Inace sto se nas tice, hladno ispadamo iz top 4, klub je kao ustajala i previse puta podgrijana juha.

          Comment


          • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
            Samo brojeve od tvita ostavljaš.
            Last edited by Reise; 25-07-16, 12:33.
            sigpic

            Comment


            • Mahreza za one pare odma sad odma. U vrijeme kad se Pogba placa 120m, Mahrezova cijena od 40m je smijesna.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Kako ce neko od klubova da uleti sa ponudom 45-50 miliona i uzme ga Wengeru ispred nosa.

                Dok se Wenger misli sta i kako?!?

                Comment


                • A Mahrezom bi dobili samo mrvu brzeg Cazorlu na krilu, ne hvala, neka produzi u neki drugi klub ili ostane u Lesteru. Igraci iz tog podneblja, Alzir, Maroko, Egipat, tocnije Chamakh, Mido, Taarabt, Mahrez i slicni se zacas zasite nogometa, njima je glavni cilj dobro se nabrat para i onda uzivat u zivotu.

                  Comment


                  • Originally posted by Henryjj View Post
                    A Mahrezom bi dobili samo mrvu brzeg Cazorlu na krilu, ne hvala, neka produzi u neki drugi klub ili ostane u Lesteru. Igraci iz tog podneblja, Alzir, Maroko, Egipat, tocnije Chamakh, Mido, Taarabt, Mahrez i slicni se zacas zasite nogometa, njima je glavni cilj dobro se nabrat para i onda uzivat u zivotu.
                    Midu su baš trebale pare.

                    Nikakve sličnosti između tih igrača što si nabrojao nemaju sa Mahrezom, osim što su Arapi. Mahrez izmislio fudbal za sve njih.
                    sigpic

                    Comment


                    • Hajde svejedno ce ubrzo on nazad u banovinu, neka jos malo prosipa gluposti.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Gde si Henry jabuko na grani , baš sam se pitao pre neki dan gde nestade
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Nezz nisam za taj transfer, lupat tolike pare za igraca kakvog vec imamo u timu, bez po frke onda moze i Cazorla na krilo, isti su tip igraca. Mahrez je imao luksuz prostora i vremena, odnosno mogucnost da carini loptu i driblinzima ulazi u prostor zbog Vardyja, Nakazakija, Scluppa i ostalih Lesterovih trkaca koji su otvarali prostor odvlacenjem svojih cuvara utrcavanjima. Ne vjerujem da bi se Mahrez uklopio u momcad.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                            Gde si Henry jabuko na grani , baš sam se pitao pre neki dan gde nestade
                            Trajno mi je baniran stari account zbog nesporazuma, naime malo sam se preslobodno nasalio sto je netko ocito shvatio kao uvredu i maknuo me. Napravio sam odmah ovaj account da se ispricam i otisao, vratio sam se slucajno i vidim da mi ovaj account nije suspendiran pa cu probat nastavit pisat. Ako me opet maknu onda nista.

                            Comment


                            • Mahrez je igrao poziciju koju je nama Sančez prošle sezone samo na desnoj strani , klasičan inside forward . U slučaju da bi došao ta ofanzivna trojka bi ostala ista samo što bi se više ljudi rotiralo na CM poziciji tipa Remzika , Santi-Kokelan-Džaka .
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Nakazaki

                                Comment

                                Working...
                                X