Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva je situacija sa Benzemom? Setite se prošle godine Venger nije hteo da da 50 m ako se ne varam, a ovi iz Napolija traže 90 po meni nemoguća misija... što se tiče Ikardija, po meni osrednji napadač, za nijansu bolji od Žirua, realno ne vredi te pare koje Vanda traži...

    Comment


    • Benzema dosao u najboljoj formi ikad na pripreme u Real, sanse nema da on ide igdje, posebno jer ga Zidan voli ko sina.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by legolas View Post
        Meni bi Higuain bio ok, samo skup je. Da se razumijemo, boli me briga hoće li ga platiti i 200 miliona. Svejedno mi koliko je plaćen on ili bilo koji drugi igrač, nikada neću reći za nekoga ko valja ne bih ja njega, skup je, bolje ne dovoditi nikoga.. Neka i Higuaina i svih ostalih, meni ni u džep a ni iz džepa, međutim za mene ne vrijedi te pare i volio bih da se za cifru od 80-90 miliona dovede neko drugi.

        U svakom slučaju, da Arsenal plati više od 50 miliona funti mi je nezamislivo.
        Morate se vas dvojica dogovoriti ...
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • .....
          SportBild: Ginter not on #Dortmund tour due to 'infection' - has 'lucrative offers' from West Ham & Arsenal.

          Comment


          • Taj će kod Bilića ko dva i dva
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Nadam se da nije istina da ce Icardi doci. Taj futavac i njegova polovna qrava nisu za gospodski klub kakav je Arsenal.

              Comment


              • sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Sutra se igra protiv Lensa. Volkot postize tri komada i eto nama novog pojacanja

                  Comment


                  • Originally posted by Dimitrije View Post
                    Sutra se igra protiv Lensa. Volkot postize tri komada i eto nama novog pojacanja
                    To me podsjeca na situaciju sa Sanogom kad je spakovao 4 komada...kako sam ga tada kleo...bas nam igraci imaju los tajming, oni losi odigraju dobro kad ne treba a isto tako oni kljucni nam se povrijede kad ne treba...

                    Comment


                    • http://news.arseblog.com/2016/07/gaz...source=twitter
                      Last edited by Dimitrije; 22-07-16, 11:36.

                      Comment


                      • Last edited by Dimitrije; 22-07-16, 12:43.

                        Comment


                        • Holding oficjelno.

                          Zadnja recenica na arsenal.com pri predstavljanu je zanimljiva. Navlace nas.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Osjecam se jako dobro povodom njegovog dolaska. I moje misljenje je da on nije igrac koji ce na posudbu! Rob Holding ima sve sto treba jednom stoperu za PL, jos malo iskustva da se poslazu misli u glavi i dobili smo vrhunsko pojacanje. Plus, covjek odise takvim samopouzdanjem sto je rijetkost kod Arsenalovih igraca trenutno. Ne bih ja njega nazvao igracem za buducnost, vec igracemo koji ce u buducnosti svakako biti bolji, ali ovaj ne ide na posudbu vec u vatru!

                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Dali su mu broj 16, koji je rezervisan za prvotimce. Mozda bi se po tome moglo zakljuciti da ce i igrati. Da su hteli da ga posalju na pozajmicu, ne bi ni dobio broj kao sto nije ni Asano. Sad je pitanje sta ce biti za Cembersom. Votford se raspituje za njegovo zdravlje, a Venger mozda misli da ce mu ovih pet igraca biti dovoljni u sezoni koja predstoji. Meni je krivo sto Vilijamsa iz Svonzija nije doveo, a pominje se poslednjih godina, pravi je vodja na terenu, dere se na saigrace i on bi mogao da donese prevagu u velikim utakmicama. Zvanicni sajt nam porucuje da Arsenal ostaje na trzistu, i mislim da ce napadaca probati da dovedu taman da bude spreman za turneju po Americi. Koliko je marketinski dobar potez otici tamo bez glavnih zvezda moze reci neko strucniji u ovoj oblasti. Zato mislim da ce te dve utakmice biti promocija novog napadaca, ali mozda i gresim.

                              Comment


                              • Vidis, sad je pozajmica Cembersa puno izglednija dolaskom Holdinga. Stvar je prosta. Cembers mora igrati! On je predugo bio na klupi i to ce se odraziti na njegovo samopouzdanje, na raspolozenje a samim tim i na kvalitet igre. Dakle, on ili je u paru sa Kosom sto bih ja volio ili ide na pozajmicu, to je sasvim jasno. Mislim, u suprotnom mu se ozbiljno narusava karijera. S druge strane, Holding ce biti bacen u vatru bas kao sto je i Cembers bio kad je dosao, pa kako se pokaze. Nije velika steta i ako ne odigra veliki broj utakmica ove sezone, prva mu je u PLu i klubu. Dakle, on moze cekati.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X