Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja iskreno mislim da mediji duvaju ovo sa Anrijem ali bi bio najsrećniji čovek kad bi došao
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Anri i Persi, haraju ligom

      Comment


      • Originally posted by Fanta View Post
        Anri i Persi, haraju ligom
        Mogu samo da zamislim
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ja sam uveren u to da ce doci. Pa realno vise u Londonu provodi vremena nego sa ovima u New Yorku(ovo sam napisao vec jednom u temi par stranica u nazad).
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Ja sam uveren u to da ce doci. Pa realno vise u Londonu provodi vremena nego sa ovima u New Yorku(ovo sam napisao vec jednom u temi par stranica u nazad).
            Iz tvojih usta u božije uši
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ne bih da kvarim raspoloženje, ali, koliko je on dobar trenutno ? Naravno da i ja želim gledati legendu ponovo u dresu u kom je postao legenda, ali, bez obzira na to, može li on zaista pomoći timu ili je ovo samo novogodišnji poklon za navijače, odnosno marketinški potez ? Nadam se da nam neće zamazat' oči, a od Podolskog ništa. :y
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Ne bih da kvarim raspoloženje, ali, koliko je on dobar trenutno ? Naravno da i ja želim gledati legendu ponovo u dresu u kom je postao legenda, ali, bez obzira na to, može li on zaista pomoći timu ili je ovo samo novogodišnji poklon za navijače, odnosno marketinški potez ? Nadam se da nam neće zamazat' oči, a od Podolskog ništa. :y
                Ma ja verujem u Anrija gori od Šamaka ne može biti ni sa 40 godina a ako je marketinški potez i da se niko više ne dovede bio bi najpodliji mogući potez sa njihove strane ...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • http://www.youtube.com/watch?v=oPFd9qIZdhk

                  Poslusajte ovu pesmu, meni je to omiljena Arsenalova. Sta ocekujete danas ? Ja se nadam pobedi od jedno 3 razlike uz gol ili 2 Robina van Persija. Nadam se da ce oboriti rekord Shearera.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Ma danas samo pobeda RVP 3 komada
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ja probao singl 5+ ali u kladionicu nije kompjuter hteo da primi.Videcemo dal sam sacuvao 500din ili sam mogo da uzmem 2000...
                      Nadam se laganoj pobedi,bar 2 gola razlike na poluvremenu,ali ako primimo gol,bar da ga da Milijas
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Arsenal: Szczesny, Djourou, Koscielny, Mertesacker, Vermaelen, Song, Arteta, Rosicky, Benayoun, Gervinho, Van Persie.

                        Substitutes: Almunia, Miquel, Coquelin, Ramsey, Arshavin, Oxlade-Chamberlain, Chamakh.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Jel to poslednja utakmica Zervinja pred odlazak na Africki Kup Nacija?

                          Comment


                          • Ceo meč smo pred njihovim golom praktički igramo viktoriju mogli smo 5 zabiti i ne vredi onaj golman što se iskenjao večeras to je neverovatno ...
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Totalno znam kako vam je... Protiv koga igrate narednu?
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Sta suga odbrani sve, ono nije normalno. Vermaelen zicer promasi, Van Persie-u skide a ni on ne zna kako.

                                Sada da rastavimo QPR...nadam se barem zbog onog Barton-a.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X