Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verovatno jeste dobar, ali Bolton je bio poslednji u ligi sa primljenim 81 golom. Sta ce biti sa Cembersom?

    Comment


    • Cembers ce se verov.muvati po klubu,igrati kupove,mozda jedna pozajmica i onda ocekujem da sa ovim Holdingom za par godina bude nov nas par CBa za naredne sezone..
      sigpic

      Comment


      • Danas se jos spominju i Denajer iz Sitija i Ginter iz Dortmunda.

        Comment


        • Ja ne znam da li se Venger sprda ili stvarno dovodi te igrače iz 3 liga...

          Comment


          • Ono kad čekaš da Venger dovede napadača koji će tvoje asistencije pretvoriti u golove

            https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...b8&oe=57EDFBD6

            Comment


            • Tražili smo napadača,odbrambenog i igrača iz veznog reda to smo i dobili Jest da je napadač iz Japana a odbrambeni iz Čempionšipa al ajde to su sitnice
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Nadam se da će ovaj prelazni rok izaći na dobro. Mislim da nam je preče dovesti stopera nego napadača. Sa Gabrielom i Mertesackerom kao drugim, trećim i jedinim stoperima ući u sezonu je ponovo ludost.
                sigpic

                Comment


                • Ako se i ovaj prelazni rok završi kao mnogi do sada i već u startu bude jasno da nemamo nikakve šanse, ima da preskočim celu sezonu arsenala.

                  Baš je prevršilo svaku meru.

                  Ali ajde da sačekamo...

                  Comment


                  • Originally posted by Ray View Post
                    Ako se i ovaj prelazni rok završi kao mnogi do sada i već u startu bude jasno da nemamo nikakve šanse, ima da preskočim celu sezonu arsenala.

                    Baš je prevršilo svaku meru.

                    Ali ajde da sačekamo...
                    Pa kako je krenulo, izgleda da ćeš preskočiti sezonu

                    Meni je fascinantno to da se svi timovi u PL pojačavaju, pogotovo oni jači, a mi stagnacija ( ovaj Japanac i odbrambeni iz Boltona ne računam u pojačanja, jer će svakako odmah na pozajmicu )... Teška sezona nam predstoji

                    Comment


                    • Holding ostaje tu, Asano ce samo na pozajmicu.

                      Imam neki osjecaj da muti Wenger nesto oko Ikardija ili mozda cak Griezmana(za njega tesko, al eto nesto me ceska u glavi ideja o njemu )
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ako Wanda kaze DA stize Icardi.

                        Gonzalo Higuain is too expensive, so reports suggest Arsenal will bid for Inter’s Mauro Icardi.
                        Arsenal are thought to be offering wages of €6m per season, as well as preparing an offer of €50m to convince the Nerazzurri.
                        http://www.football-italia.net/87647...e-icardi-offer
                        Last edited by Rossonero; 20-07-16, 12:01.

                        Comment


                        • sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ne verujem da je toliko lud da ne dovede nikoga (mislim na ozbiljnije igrace), ali vreme mu prolazi, pripremne utakmice pocinju, glavni igraci su na odmoru do pocetka lige. Ako misli da kupuje, bolje mu je sto pre.

                            Comment


                            • Reci DA Wanda!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Gangara i Topdzija braca na nogama, evo ludnice.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X