Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sanse nema Giroud da ide tamo.

    Pa nisi budala isti sebi problem napraviti. Trebaju ti 2 napadaca! Jedino ako nece jos jednog dovest.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ne može Aki ni jedan klub da drži na platnom spisku tri skupa napadača ,Welbek il Žiru mora da leti iz kluba da bi mogli da razmišljamo o takvoj opciji.

      Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Sanse nema Giroud da ide tamo.

        Pa nisi budala isti sebi problem napraviti. Trebaju ti 2 napadaca! Jedino ako nece jos jednog dovest.
        Pa mozda ce Arsen dovesti jos jednog napadaca . ...Oh wait

        Sad ozb.bilo bi i vise nego dobro da nam Ziru bude backup CF,Al opet pristao bi na Pipitu u svakom slucaju,pa da se nadamo da ce Welbek preziveti nekako sezonu posto se oporavi,a tu je i Akpom i Teo
        Last edited by Jack; 16-07-16, 16:45.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
          Brate ako pređe Pipita okrenuću bizona na centru Šapca. Voleo bih da verujem ali taj transfer mi ne liči na nas.

          Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
          Dodji Pipita, nisam bio u Sapcu skoro..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Mislim da je Venger skoro izjavio da ima malo igraca (22) i da mu fali ljudstva u ekipi, a da je kvalitetom zadovoljan.. Sumnjam da bi pustio Zirua.

            Comment


            • A za nas upla cene,i da ubacimo jednog francuza,sitnica
              sigpic

              Comment


              • Ako se desi ova trampa, Volkot sigurno ostaje i on je drugi napadac bar dok se Velbek ne oporavi. Akpom ce na posudbu gotovo sigurno, Sanogoa ce pokusati da se rijese ( msm, suludo mi i trositi slova na njega ).
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Danas bas nema nista, jedino sto Di Marzio spominje Ikardija..

                  Comment


                  • Evo sad gledam sport na mediaset, kao Inter trazi 50-60mil za Ikardija. Bem ti fudbal, ne mozes dovesti igraca za ispod 40mil a da znas da ce biti pojacanje...Jeste da se ne pominje ali bih volio Cicarita kod nas...

                    Comment


                    • sportmediaset je sranje jedno....no nebitno, ne znam šta je parametar ko koliko vredi, ali kad jedan Sterling može biti onoliko plaćen, nijedan razlog ne stoji da toliko vredi i Ikardi.

                      Comment


                      • Ako ne moze Pipita za 60m eura, daj Ikardija za te pare. 23 su mu godine i jos daleko je on od gotovog proizvoda.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by seskfabregas View Post
                          Evo sad gledam sport na mediaset, kao Inter trazi 50-60mil za Ikardija. Bem ti fudbal, ne mozes dovesti igraca za ispod 40mil a da znas da ce biti pojacanje...Jeste da se ne pominje ali bih volio Cicarita kod nas...
                          Jebes Icardija daj Chicarita.

                          Comment


                          • Nema srece od Ikardija dok je Wanda pored njega. Dovedite Ikardija u Arsenal a Wandu posaljite meni. Koristice ta promjena i Ikardiju i meni.
                            Ozb sad, Ikardi mi lici na novog Balotelija.

                            Comment


                            • Je li Vanda debela? Ako jeste uzmi je, ali ako nije AKi ima prvenstvo prolaza
                              sigpic

                              Comment




                              • Za mog brata Gangaru slika.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X