Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne smijem ni da se pocnem nadati Pipiti, ali navodno je dogovorio 8m eura platu s Arsenalom.


    Ona klauzula od 79m funti(94m eura) vide nije validna, istekla. On nece da produzi sa Napoliem, a Napoli hoce Milika i Witsela da dovede.

    Joj jebo me, pocet cu se nadat. 60m eura njega dovodi bez problema.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Iako bih volio da Pipita predje kod nas, isto ne bih dao Zirua i 50+mil za njega. Opet bi ti trebalo 20m da dovedes neku zamjenu. Dao bih im 60mil pa kako hoce. Sve bi bilo lakse da je Venger popustio prije 3 god i dao 40mil za njega.

      Comment


      • Ono kad je trebao da dodje, tad je Wenger posao za Suarezom, pa ostao samo sa svojim mudima u rukama. Ta sezona je zesce sranje bila, jedino eto Mesut izvadio.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Zamijeniti Girouda Pipitom i dovesti nekog mladog igraca, tipa Gabriel Barbosa...
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Samo narkoman ce dati pare i Girouda za Pipitu.

            Pa nisi lud jedinog napadaca kojeg inas i koji je maksimalno timski igrac zamjeniti za vrhunskog napadaca. Jednostavno to ne radis. Drzi Olivijea u ekipi i dovedi majstora za kes, sta se stisno.

            Za tog Barbosu treba dat 50m eura.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Klauzula nije istekla...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Bolje sto nije,onda bi trazio vise
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Napoli bi bio lud da odbije ponudu od 40+ miliona funti plus Ziru
                  sigpic

                  Comment


                  • Neće se Arsen odreći Žirua posle ovakvog EP-a nema Å¡anse.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Pipita ima ponudu iz kine 50m eura po sezoni plata. Posto bi najplaceniji fudbaler ikad. Beks u LA Galaxyu imao 30m eura godisnje.

                      Postoje indicije da bi Remzika mogao kod Pepa u City. Ispod 50m funti ne treba ni razmisljat.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ma kakvi Pipita za Zirua i pare,mislim voleo bih to,ulozio bi ja neki kintu ako treba..,al kad se stvarn desila neka razmena igraca,gde su malo jaca imena,cak ne pada mi na pamet bilo ko trenutno..

                        Ma nece nigde Ramzika,ako ode idemo po Turana onda
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja evo danas nesto cekam da se pljune po Wengeru kako je diktator ovdje jer je rekao Henryu da mora da bira ili Sky ili asistent u-18 ekipe.

                          Majstor naravno odabrao 4m godisnje od Sky-a i tu je Wenger los lik ispao, jer je htio da se totalni pocetnik u trenerskom poslu posveti full-time trenerskom poslui da prestane pljuvat klub na live televizji.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ako ne prihvati 3 godine 150m eura platu lik nije normalan za mene...ali opet u najboljim je godinama kako da ne probas jos nesto
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Evo sad mene da pitas 150m eura ili Arsenal ja bi rekao jebo vas Arsenal dje su ti kinezi.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ovo bi bilo savrseno, cak bih i na Lacazetta zaboravio dovodjenjem Higuaina. Opet s druge strane se ne bih tako lako odrekao Girouda, jako koristan napadac, ubedjen sam da bi pokidao u Seriji A.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X