Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja vjerujem da će biti nešto, samo ćemo se vjerovatno još načekati, jer se trenutno sigurno vaga odnos cijene i kvaliteta, potencijala, tko bi se najbolje uklopio itd.

    Ja lično bi daleko najviše volio Draxlera, a i Morata je dobar i sigurno može kao i Draxler postati jedan od najbolji igrača, ali je PRESKUP!

    Draxler je već zvijer samo takva za svoje godine, i uklapa se u sve živo, gdje god ga staviš odlično se snalazi. Čak bi kroz neko vrijeme mogao igrati CF ako bi se radilo sa njim, kao što se i sa RvP-em radilo. Lacazette je zadnje što želim, nekako mi ne ulijeva povjerenje i mislim da ne može nešto puno bolje od ovoga i da nije za PL, ali tko zna - on je zadnji igrač kojeg bi preplatio, 35-40m eura i nekako bi dao za njega, sve preko je van pameti.

    Ovog Marquinosa iz PSG-a i nisam nešto puno gledao, možda par utakmica a i to je većinom igrao na beku, ali znam da je na dobrom glasu.
    Last edited by Mario14; 07-07-16, 13:05.

    Comment




    • Evo, i u ovom formatu

      Comment


      • Comment


        • I za Subotica se kuva nesto..al verov.nista
          sigpic

          Comment


          • Subotic je isti tip kao i BFG treba nam neko poput Umutitija kojeg je uzela naravno Barca. Nekog ko zna sa loptom i odgovara mu stil igre, brz i siguran. Nista sad specijalno ali dovoljno dobro da uleti u prvu postavu. To je trebao biti Gabriel e sad verovatno ce Venger rizikovati i od njega praviti tog štopera. Jer to je tako tipično za njega da nece da prizna grešku nego iznova daje sanse ko na tacni. E sad ne mora biti to toliko loše imao je Gabriel dobri partija imao je i Chambers....

            Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

            Comment


            • Subotić je veoma sklon povredama , ništa brži od Mertezakera tako da mi nije neki upgrade


              Nego da se vratimo malo na omladince opasan ovaj mali Ben Sheaf , gledao sam nekoliko njegovih klipova mali će biti opasan tehničar .

              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Mario14 View Post
                L'Ekip kaže da je gotovo i da će biti nekih, cirka, 15 miliona evra.
                Last edited by Crni Đorđe; 07-07-16, 21:19.
                sigpic

                Comment


                • Sa Rodrigeza na Sidibea, zasto? Rodrigezu je klauzula 10-ak miliona veca.
                  sigpic

                  Comment


                  • Verovatno jer ovog moze da drzi na klupi da mu se ne buni..

                    Comment


                    • Ja kolko znam Rodrigezu je klauzula bila do 30. juna. Ako je do tad nisu aktivirali, nista od njega, sad mu je cijena kolko Wolfsburg kaze.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Mene je Rodriguez na Euru razočarao, ni sjena igrača od prije 2 sezone. Sidibe bi po meni bio jako dobar transfer, kao što ovaj reče ne bi se bunio ni da sjedi na klupi, može pokriti i lijevo i desno, a velik je potencijal, čini mi se da je bio i u timu sezone?

                        Comment


                        • https://www.mozzartsport.com/vesti/p...magarac/140230
                          Fina analiza...

                          Comment


                          • Nije ovo nikakva analiza, više kritički komentar, ali stoji da je Žiru neopravdano na meti kritika, kao što stoji i to da se sa njim samim ne može na titulu prvaka engleske. Rekao sam jednom prilikom da me niko nije tako prijatno iznenadio od svih koje sam kritikovao, a, prema ovom tekstu, spadam u tu grupu stereotipnih prosječnih posmatrača. Ipak, ja to nisam, bar kada je Arsenal u pitanju, jer gledam 97% njihovih utakmica svake sezone, i moram reći da je autor teksta propustio napomenuti nešto veoma bitno - Ovaj Žiru kojeg on ovako objektivno opisuje je Žiru u formi! U formi! On je u formi ovakav, spretan za mnoštvo stvari i, druge strane, isto tako nespretan za jednak broj situacija. Međutim, kada Žiru nije u formi, a taj period dođe svake sezone i zna potrajati, on je potpuno beskoristan! Ono, Šamak - Lord Bendtner verzija beskorisnog igrača! To nije spomenuto.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Nista od Sidibea, izabrao Monako.
                              sigpic

                              Comment


                              • Šteta. Čitam da smo malo i zakasnili bili

                                Comment

                                Working...
                                X