Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cisto sumnjam da je on doveden ikako da igra ove sezone. Mislim da ide na posudbu odmah.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment




    • 80 nastupa 20 golova , ništa posebno Hulk pre nego što ga je Viljaš Boaš pronašao je davao u proseku 30 golova na 40 utakmica tamo i svi smo videli kako je dominirao ovde ali ovaj dečko je druga priča.Plus ovaj Takumo je visok 1.70 i uopšte nije tip napadača kakve profa voli tako da ne verujem da će i napadača igrati
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Mozda odradi pripreme sa Arsenalom, a potom na putesestvije ala Joel Campbell..

        Comment


        • i opet nista ne uradi wanger i kada dojde boxing day opet nema da ima igrace da sostavi ekipu jer fourace jednu 11ku svaki vikend i normalno ozljedice se nekoliko igraca a pre svega mislim na ovi koji igraju euro jer bice umorni I nikako ne mogu da shvatim kako zeli osvojiti naslov prvaka engleske kad ima samo jedan pravi napadac Giroud a da ne govorim za ligu prvaka...
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Aj ne serite svega vam. Čuj ništa ne uradi, a šta je sa Xhakom? Uradio je vrhunski posao sa ranim dovodjenjem Xhake i zaboravljate da ima skoro još puna 2 mjeseca do kraja transfer roka i siguran sam da će se nakon Eura zapeti i dovesti bar još jedno zvučnije ime.

            Comment


            • Originally posted by Mario14 View Post
              Aj ne serite svega vam. Čuj ništa ne uradi, a šta je sa Xhakom? Uradio je vrhunski posao sa ranim dovodjenjem Xhake i zaboravljate da ima skoro još puna 2 mjeseca do kraja transfer roka i siguran sam da će se nakon Eura zapeti i dovesti bar još jedno zvučnije ime.
              Videcemo ,verovatno si to i prepostavljao prosli rok kad smo doveli Ceha rano,i video si sta je bilo..,nije se nadao da ce Vardi da nas napusi,i sad kako vreme odmice,a realnih meta sve manje,zabrinut sam..a stvarno nam trebaju CB i CF ,Ziru pruza odlicne partije trenutno,al to mi iskreno nista ne znaci,jer znamo kad dodje i zaigra za nas moze da bude nevidljiv 10tak utakm.Konkurencija mora da bude na svakoj poziciji ! ,nek se gomilaju igraci,necemo crci od toga,onako ne znamo ni kako izgleda to...,kad se onako samo gomilaju u bolnici
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Meni Gang tu nije jasno, dobar je za Pepa i Siti, a nije dobar za Vengera?!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Zavisi brate šta podrazumevaš pod dobar , Gvardioli odgovara neko ko je upoznat sa tika taka sistemom igre a Arteta je prošao Barseloninu školu kao klinac. Takođe igra preko 10 godina u PL tako da je dobro upoznat i sa tim , dok na drugoj strani Wenger ima svoj tim ljudi koji je uz njega preko 20 godina i bilo bi glupo da nekog zameni Artetom. Sve je stvar ponude i potražnje , ja sam uveren da će Arteta solidno raditi svoj posao i iskreno mislim da je ovaj potez više u fazonu da Wenger ljubi zadnjicu što Pepu što Arteti zato što možda jednog gleda kao potencijalnog naslednika
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Arteta je fudbalski streber. Ako uspije svoju viziju da prenese na trenerski posao, eto ti Pep verzija 2.0.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Wenger senilna budala nastavlja od Arsenala da pravi predmet sprdnje.


                        Poslano sa mog Archos 101 Neon koristeći Tapatalk
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Wenger je izlapeo skroz...

                          Vreme je da ide dok ne napravi još veću štetu.
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Arteta je Wengerov tajni agent. Bit će Pep vječno četvrti dok mu je ovaj desna ruka

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                              Zavisi brate šta podrazumevaš pod dobar , Gvardioli odgovara neko ko je upoznat sa tika taka sistemom igre a Arteta je prošao Barseloninu školu kao klinac. Takođe igra preko 10 godina u PL tako da je dobro upoznat i sa tim , dok na drugoj strani Wenger ima svoj tim ljudi koji je uz njega preko 20 godina i bilo bi glupo da nekog zameni Artetom. Sve je stvar ponude i potražnje , ja sam uveren da će Arteta solidno raditi svoj posao i iskreno mislim da je ovaj potez više u fazonu da Wenger ljubi zadnjicu što Pepu što Arteti zato što možda jednog gleda kao potencijalnog naslednika
                              Sta pises ti, covjece?
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Joj vi meni jasni niste sekunde.

                                Sansa da ovaj lik dobije radnu dozvolu odma je ispod 10%. On nije doveden kao napadac sad da bude, vec za par godina.

                                Takodjer frajer ce da igra Olimpijadu i nece uopce predsezonu provesti sa timom.

                                Apsolutno nebitno pojacanje, koje je ovako objavljeno samo radi komercijalne kapitalizacije Japana.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X