Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Mozda sam smesan, ali mislim da ce ostati i Ramsey i Arteta, a da ce Jack igrati umesto Song-a...mislim da ce Wenger igrati bez zadnjeg veznog..:-)
    Nece on poslati Songa na klupu. Ja ga prvi ne bih poslao. Mislim da ce Wilshere igrati prvu, a da ce rotirati Artetu i Ramseya. No videcemo, bitno je da se Jack sto pre oporavi.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Nece on poslati Songa na klupu. Ja ga prvi ne bih poslao. Mislim da ce Wilshere igrati prvu, a da ce rotirati Artetu i Ramseya. No videcemo, bitno je da se Jack sto pre oporavi.
      Videcemo, on nam je najvazniji vezni igrac i najvaznije da Jack bude potpuno spreman.:-)

      BTW, iako je svima ove sezone RVP najbolji igrac Arsenala, moracu da se ne slozim u potpunosti.

      Jer, ono sta Szczesny brani ove sezone, ono je neverovatno. Treba davati golove sto RVP svakako cini, ali koliko nas je samo Szczesny izvukao..smesno.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Videcemo, on nam je najvazniji vezni igrac i najvaznije da Jack bude potpuno spreman.:-)

        BTW, iako je svima ove sezone RVP najbolji igrac Arsenala, moracu da se ne slozim u potpunosti.

        Jer, ono sta Szczesny brani ove sezone, ono je neverovatno. Treba davati golove sto RVP svakako cini, ali koliko nas je samo Szczesny izvukao..smesno.
        Ove sezone je meni Song omiljeni igrac. A RVP-ovu sliku ne znam zasto drzim na avataru. Da ne baksuziram, necu previse da hvalim odbranu, jeste da su se poboljsali, ali mogu jos i bolje. Vidi se napredak. A nasem golmanu svaka cast !
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Hmmmmm


          Ocigledno je da ga precjenjujes
          Mozda ga ti nisi gledao dovoljno .
          sigpic

          Comment


          • Apsolutno se slazem sa Wade-om.

            Szczesny je strasan golman. Ne smem ni da zamislim kakav ce biti sa 18-30 godina

            Comment


            • Posle ManU-a dosta gotivim Arsenal, pre svega zbog Vengera i nacina igre! A najgotivniji mi je mladi Wilshere, i nema sumnje da ce postati jedan od najboljih veznjaka u PL u skorije vreme!

              Persija nisam nesto gotivio, ali mi je sve simpaticniji...

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Mozda ga ti nisi gledao dovoljno .

                Ok tvoje misljenje je da ce bit medju top3 veznjaka na svijetu (Jack Wilshere) , ja se ne slazem i malo mi je to smjesno , al dobro svako ima pravo na svoje misljenje.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Ok tvoje misljenje je da ce bit medju top3 veznjaka na svijetu (Jack Wilshere) , ja se ne slazem i malo mi je to smjesno , al dobro svako ima pravo na svoje misljenje.
                  Ubedjen sam 100% da ce biti .
                  sigpic

                  Comment


                  • Moje misljenje je da su u Arsenalu 3 najbolja igraca ove sezone, i to ovim redoslijedom: 1. Song, 2. Ščesni, 3. Rvp. Što se Wilšira tiče, on svakako neće čim se oporavi igrati redovno, već će biti zamjena najčešće Arteti. Naravno, ukoliko Remzi bude nastavio sa ovakvim partijama, onda je sve jasno. I, na kraju, suludo je govoriti o " top 3 " ili kako vec, a cinjenica da Wilsir vec sad spada medju najbolje veznjake u svijetu. Po meni, top 1! bi bio Nasri da nije otisao u Siti. To se nece desiti, ne zato sto je otisao iz Arsenala, vec sto je otisao bas u Siti. Tamo ni jedan igrac nije napredovao. Niti je Silva boji nego sto je bio u Spaniji, niti je Tevez bolji nego sto je bio u Mancesteru, niti bilo ko na bilo kojoj poziciji. Nisu ni gori, doduse.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Trenutno od Vilsira su bolji Inijesta, Cavi, Fabregas i Cabi Alonso.Ostale je sve presisao prosle sezone.Tu uzimam samo igrace koji igraju na poziciji centralnog veznog, ne krilne igrace.

                      Srecan Zidov.Neka korist i od njega.

                      Ladan kao spricer.

                      Comment


                      • ja samo da dodam komentar na sve ovo kao 1 sinocnu tekmu sam odgledao samo 20 min(radio do 22h),al i ujedno se i nervirao gledajuci onog sudiju kad van persi-u dao zuti zbog navodnog simuliranja u kaznenom Vile,a i reporter je nekoliko puta vracao tu situaciju i jasno se vidi da ga je covek zakacio,al nece sudija da dosudi jos 1 penal,ionako nas je ostetio za vikend,a kao 2 Arsenal je napokon nasao golmana da valja da ne budu one rupe sto su pre njega branile ccc kad se samo setim lehmana i njegovog unistavanja na golu Arsenala uh poludim,a da van persi ce oboriti rekord ako ne u ovoj onda u sld tekmi

                        Comment


                        • ledeni kakvi su bili Fabijanski i Almunija Leman je za njih car prcan

                          Ajd i ja da se uključim u ovu raspravu za Wilšira dečko stvarno ima potencijal ali svi znamo koliko je talenata propalo u svetu fudbala a propadaće , prošle sezone je dokazao da je jedan od najboljih igrača na toj poziciji u PL bez ikakve sumlje a za dalje će se dokazati nadamo se ove sezone ako ništa sledeće
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            ledeni kakvi su bili Fabijanski i Almunija Leman je za njih car prcan

                            Ajd i ja da se uključim u ovu raspravu za Wilšira dečko stvarno ima potencijal ali svi znamo koliko je talenata propalo u svetu fudbala a propadaće , prošle sezone je dokazao da je jedan od najboljih igrača na toj poziciji u PL bez ikakve sumlje a za dalje će se dokazati nadamo se ove sezone ako ništa sledeće
                            Ako ga povrede na sputaju ne vidim sta moze da mu blokira put napretka. Lik ima 19 godina (dobro, 1. januara puni 20) i vec je standardni prvotimac Arsenala i reprezentacije. Trenutno ga povrede stagniraju ali mislim da moze da dosegne visine Skolsa.

                            And for the record, meni je on vec bolji od Fabregasa. Samo moje misljenje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Moje misljenje je da su u Arsenalu 3 najbolja igraca ove sezone, i to ovim redoslijedom: 1. Song, 2. Ščesni, 3. Rvp. Što se Wilšira tiče, on svakako neće čim se oporavi igrati redovno, već će biti zamjena najčešće Arteti. Naravno, ukoliko Remzi bude nastavio sa ovakvim partijama, onda je sve jasno. I, na kraju, suludo je govoriti o " top 3 " ili kako vec, a cinjenica da Wilsir vec sad spada medju najbolje veznjake u svijetu. Po meni, top 1! bi bio Nasri da nije otisao u Siti. To se nece desiti, ne zato sto je otisao iz Arsenala, vec sto je otisao bas u Siti. Tamo ni jedan igrac nije napredovao. Niti je Silva boji nego sto je bio u Spaniji, niti je Tevez bolji nego sto je bio u Mancesteru, niti bilo ko na bilo kojoj poziciji. Nisu ni gori, doduse.
                              Po meni jedini igrac koji je dosta napredovao u Cityju je Adam Johnson.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                Po meni jedini igrac koji je dosta napredovao u Cityju je Adam Johnson.
                                Mislim da bi napredovao jos vise da je otisao u neki drugi klub.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X