Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PONOVO JE AKI TEMA ARSENALOVE TEME FORUMA! Molim za brisanje postova. Volim navratiti na ovaj forum, nemojte mi to oduzimati!
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment




    • OMG
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ako Arsenal osvoji PL dok je Venger trener konvertovaću se u partizanovca.
        Kako samo trazis nacin da priznas da si promenio stranu i da si zakleti fan Dulo-Dzilo kosarkaske radionice. Drzava cela zna da je Grobarcina Uros bratina!
        sigpic

        Comment


        • Last edited by Dimitrije; 19-06-16, 22:06.

          Comment


          • Granit Xhaka completed more passes (93) than France duo Paul Pogba and Yohan Cabaye combined (87).

            G.Xhaka #SUI vs #FRA:
            84/94 Passes (89%)
            3 Tackles
            2 Clearances
            3 Aerial Duels
            10 Ball Recoveries

            Još jedna odlična partija.
            Samo su riječi hvale za ovog momka na sve strane. Možemo biti jebeno sretni što smo dogovorili sa Švabama tako rano i maznuli ga prije Eura!
            Last edited by Mario14; 19-06-16, 22:44.

            Comment


            • Originally posted by Dejan78 View Post
              Možda mu je zanimljivije osvajanje trofeja...
              Odlicno, Lester poznata riznica trofeja. Moze jos Komjuniti da uzme ako Mo ne tempira formu na pocetak sezone i to mu je to.

              Da mu sutra Celzi posalje ponudu i da je prihvati sve bi bilo ok. Niko mi ne bi pisao sto mi sada pise. Sa poslovne pa i sportske strane los potez.
              sigpic

              Comment


              • Kao što rekoh niko nije veći od kluba i decko nije ni blizu world class pojačanja o kakvom brujite da nam treba, Venger motri situaciju ima on još kojeg keca u rukavu npr ne bi na bio loš neko mladji mozda Jensen ili Ikardi

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • According to Russian news agency Izvestia, Arsenal are interested in signing Dutch winger Quincy Promes from Spartak Moscow.

                    Promes was in top form for Spartak Moscow last season, scoring 18 goals, and his performances have alerted several clubs who are interested in making a deal this summer. Tottenham have been linked, but now their rivals Arsenal have also been linked with a move for the former Twente star.

                    Promes would cost around €15 million.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da napomenem jos jednom da ja jos uvijek mislim da ce Vardy preci u Arsenal.

                      Inace ludi Lester daje 30m za Troy faking Deenya. TRIDESET MILIONA. Tolko kosta Granit Xhaka
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • I bude odbijen msm Tony Deeny !

                        Comment


                        • Wilshere i dijamant formacija hahahaha

                          Sent from my HUAWEI G510-0100 using Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako je ovo sto Englezi igraju dijamant, ja sam Warrent Buffet
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ma kakav dijamant igrali su neku verziju 4-4-2. Mada pre će biti da ni sami ne znaju šta igraju

                              Comment


                              • Neko ovdje prije prvenstva reče da će Engleska rasturiti sa dijamant formacijom i smiješnim Wilshereom
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X