Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
      Jedna stvar je imati svoje mišljenje a druga stvar je dolaziti ovde i vređati klub . Poštovanje je jedna stvar koju bi ti trebao da "ukapiraš".
      Nisam vredjao klub sekunde.
      sigpic

      Comment


      • Henryj kralju,moje je misljenje da i ako dovedemo Mesija,Ronalda i Suareza u paketu,da titulu pod Vengerom videti necemo,sta ti mislis.

        Comment


        • Pece, jako pece kad znam da bi ja za ovakve upise na bilo kojem konkurentskom topicu tima Premiershipa dobio instant bananu i to dugotrajnu

          @CALE jasno k'o dan, promjene su potrebne, nova energija

          Comment


          • Fazon je samo u tome sto ta tviter masa i uopsteno masa sa drustvenih mreza ima veliki uticaj danas

            Iz tog ugla gledano Arsenal jeste veci klub od nekih gore navedenih ,nema to veze sa trofejima,to se i ne dovodi u pitanje

            Kao po onoj "nije vazno sta je istina nego sta ljudi pricaju"
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ništa od ove objave koliko ja vidim .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ma gotovo je to ja sam 99% siguran, ali mislim da je ovo cisto da se zamazu oci navijacima Lestera kao puno je razmisljao i teska srca odlucio. Ne vjerujem ja da bi Arsenal ovako krenuo da nisu sve dogovorili prije.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Au al bi to lepo bilo da završi Mareza i Vardija u paketu, sredina i napad kompletiran. Onda jos odbrana.

                    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                    Comment


                    • Uzmi Arsene sveeeeeee...

                      Spoiler


                      Comment


                      • "My favourite team is Arsenal," - ključno Ajde Mikiii čekamo te

                        http://www.uefa.com/memberassociatio...id=832354.html

                        Comment


                        • Lester ponudio 90k platu Vardy. Ovaj ko fol razmislja. A razlika izmedju njihove i nase ponude 30k sedmicno.


                          Kakvo je ovo cijedjenje price i zamazivanje ociju navijacima, show.


                          Mene samo interesuje, ako nekim cudom odbije Arsenal, ko je sljedeca meta na listi napadaca. Jer Morata ode u Celzi izgleda.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Lester ponudio 90k platu Vardy. Ovaj ko fol razmislja. A razlika izmedju njihove i nase ponude 30k sedmicno.


                            Kakvo je ovo cijedjenje price i zamazivanje ociju navijacima, show.


                            Mene samo interesuje, ako nekim cudom odbije Arsenal, ko je sljedeca meta na listi napadaca. Jer Morata ode u Celzi izgleda.
                            Nađi će Venger već nekog Sanogoa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                              Nađi će Venger već nekog Sanogoa.
                              Zavrseno je sa tim skartovima.

                              Plus Sanogo je uvijek kupljen za buducnost, a ustvari se pretvorio u zestoki fejl. Ostat ce vjerovatno u Charltonu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Lester ponudio 90k platu Vardy. Ovaj ko fol razmislja. A razlika izmedju njihove i nase ponude 30k sedmicno.


                                Kakvo je ovo cijedjenje price i zamazivanje ociju navijacima, show.


                                Mene samo interesuje, ako nekim cudom odbije Arsenal, ko je sljedeca meta na listi napadaca. Jer Morata ode u Celzi izgleda.
                                Dzon Kros

                                Arsenal braced for disappointment in bid for Jamie Vardy. Silence is deafening. They are not interested in Mahrez
                                http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-jamie-8127249

                                Ja isto mislim da je zavrseno, ali Kros obicno ima dobre izvore.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X