Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Aki ponovo čita naučnu fantastiku
    Ma cisto da se zna da bi ih u City pustio za te pare. Naravno da ni jedan ni drugi ne vrijede tolko, ali ako ih City hoce, nek izvole. Pola milijarde, taman se malo vratila nafta.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kao da je on uopste i prestajao citati

      Ucinili bi vam uslugu kad bi vam uzeli Wilshera, previse staklen za jednog profi igraca.

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Kao da je on uopste i prestajao citati

        Ucinili bi vam uslugu kad bi vam uzeli Wilshera, previse staklen za jednog profi igraca.
        Provali tandem Gundogan Wilšir ono ako ne provede brat bratu 300 dana godišnje u bolnici neće manje
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Kao da je on uopste i prestajao citati

            Ucinili bi vam uslugu kad bi vam uzeli Wilshera, previse staklen za jednog profi igraca.
            NIje to do njega ,do kluba je,mogli bi i medicinski tim u paketu sa Vardijem,ozb...Vec vidim da zabija 2 gola na poluvremu a u drugom mase sa nosila,il pokazuje srednji prst zavisi na kojoj je strani
            sigpic

            Comment


            • I ja sam isto pomislio da će se povrediti koliko u trećem kolu

              Nego da se manemo pesimizma , malo upoređivanje sa našim napadačima

              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ako dovede Vardya, i stavi ga na krilo da bi Giroud igrao, onda je Wenger jos veci krelac nego Roy.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Nece ga metnut na krilo zato sto ce dovesti krilo kako treba.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ko se spominje kao krilno pojacanje?

                    Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                    Comment


                    • Pa Miktarijan jebem ga.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Nije ovo za Vardya još ništa sigurno, spustimo loptu na zemlju. Ako smo aktivirali klauzulu i pregovaramo kao što Ornstein reče, ne znači da smo ga i potpisali, tko garantuje da on hoće uopće iz Lestera da ide?!

                        Comment


                        • Valjda je jasno kada se klauzula aktivira sta slijedi..

                          Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                          Comment


                          • Ma ne ide nigde Vardi čim je to prošlo ajnstajnu i njegovim izvorima ispod radara. Dolazi Morata, kao sto on kaze.

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Ma ne ide nigde Vardi čim je to prošlo ajnstajnu i njegovim izvorima ispod radara. Dolazi Morata, kao sto on kaze.
                              Kad sam ja to rekao?

                              Konstantno govorim da sam skeptican po pitanju samog dogadjaja transfera Morate u Arsenal.

                              A Arsenal se ne bi brukao ovako ponovo poslije Suarez sage, ako nije vec dogovoreno sa Vardyem i samo da se rijesi sa Lesterom i to je to.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Vardy mi je toliko nelogican za Arsenal, tj za Arsena. Poentira stilom fudbala koji je skoro maksimalno suprotan Arsenalovom i ne bih rekao da je u fazama kada je Lester morao da grize, kada su im protivnici napokon prepustali posed, bio potpuno na svom terenu. Govorim o probijanju bunkera. Lester jeste uzeo titulu, ali je psiholoski plan odbrana protivnika ipak bio drugacije podesen od onog sto ga ceka ako se odluci za transfer.

                                Ako pomisljam na kontra-napadacki ili direktniji fudbal, Venger je i ranije imao roster da upicani tim za to, cak povremeno nametnuto uspesno odigrao takve faze, ali se to nikad nije odrzalo. To mi je uvek bilo nejasno kod AV.

                                Da sam vas navijac vise bih bio zbunjen nego potpuno euforican. Zao mi je i da ne vidim ovosezonski Lester u LS, sa bar 2icom iz noseceg trija. Ipak, kao konkurentima na tabeli mi se vise svidja da pazarite Vardija nego nekog tehnicki, formom i stilom proverenijeg golgetera.

                                Sto se zelje, srcanosti, borbenosti i prgavosti tice, mozete dobiti dozu tih zacina koji su falili prethodnih sezona.

                                Comment

                                Working...
                                X