Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Napokon klub radi ono sto su trebali da rade sa YT prije 3 godine.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • I btw, ako nekoga interesuje zasto mrzim sudije, evo dokaza. Ova tekma i finale u Parizu su meni urezane u sjecanje kao ni jedna druga tekma.

      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sramotno suđenje. Zbog ovakvih stvari mi se fudbal zgadio i zadnji god ne pratim kao što sam pre pratio, sudije previse utiču na kraj ni rezultat. Mora se doneti neko pravilo tipa challenge u tenisu. A sirotog Reyesa ubiše, kao i mnoge naše napadače...

        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post


          Napokon klub radi ono sto su trebali da rade sa YT prije 3 godine.
          Baš to sam pomislio jučer kad sam pogledao video

          Comment


          • Kad su finansijski vampiri i samo gledaju kako da izmuzu zadnji dinar od navijača onim njihovim šugavim plejerom. Al dobro skontali su i oni koliko im opada marketing tojest koliko bolji marketing radi besplatan youtube .
            Last edited by Lord Gangarić; 01-06-16, 15:02.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Besplatan je player vec 3 godine.

              Al je fazon da je yt veca platforma i veca je distribucija. To dok su skontali trebalo im je dosta dugo. Mogli su mene odma pitat
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Danas nas navodno povezuju sa Yanickom Ferreirom Carascom iz Atletica iz Madrida, ne verujem da ce on posle godinu dana napustiti Madrid, ali ko zna. Dobar igrac u svakom slucaju.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Geceu je najveći fokus da se zacementira u nacionalni tim,zbog toga je onako napustio Borusiju a najbolji način za to mu je da ostane u Bajernu. Sad pitanje koliko računaju na njega ako se on i malo bude pitao mislim da će ostati tu gde jeste . Ako ga kojim slučajem budu šutnuli ja iskreno mislim da imamo šanse da ga dovedemo , mada sve zavisi u kakvim je odnosima sa Kloparom ali će cena definitivno biti mnogo manja nego pre .

                    Inače naleteo sam na ovo čudo i imam neki Baba Vanga osećaj da će Belerin da eksplodira na Euru i da će da ode put Fabregasa Daj bože da grešim ali što bi Her Žika rekao" moj me insekt nikad ne vara "

                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • To sam i ja isto rekao kad sam video to za Alvesa. Sve se crta da pali u barsu
                      sigpic

                      Comment


                      • Jutros je izasla cijena Bellerina oko 40m funta. Barcelona te pare nema, odma da vam kazem.

                        Oni grade stadion, onda trose 100m funti samo na finansiranje Messia i Neymara. Pregovori sa Nikeom za novi ugovor su kolabirali. Imaju taj problem s obnovom. Plus politika ih jebe oko segregacije. Milion nekih zajebancija.

                        Ali ono sto je realno jeste da pogledas slike s treninga repke, vazda su Buskec i Pike oko njega, ko dvije zmije seru mu o Barseloni garant. Ova i iduce 2 sezone su glavni test za Arsenal i njihovu moc pregovaranja. Ako mogu da kazu Barseloni odjebi, a Hektor ce samo bolji da bude, onda je to dokaz koliko je klub napredovao. Ono sto mene zanima jeste, ako Hektor postane zvijer da li ce Barselona ponuditi lude pare da ga vrati, jer za par godina ce skoro sigurno momak biti u top3 desna beka svijeta. Ja ga nikad ispod 50m funti ne bi pustio. Nikad. Nek kmeci kolko hoce, imaju rezerve, dok ne isplate pare nema njemu odlaska.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Comment




                          • Captain Czechia and Injured Soldier
                            Last edited by Lord Gangarić; 03-06-16, 00:49.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Barsa nema 40m funti

                              Comment


                              • Ja stvarno ne znam sta ljudi misle da ljudi stampaju novac, pa kad im treba upale kopi aparat i eto ga za 10 minuta gotovo?
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X