Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Jačeg protivnika nismo mogli da izvučemo ... toliko o našoj sreći ...
    Ni mi ni vi nemamo bas neke pretjerane srece... Ja sam prosto znao da cemo mi dobiti ili Milan ili Napoli.
    A cim sam vidio da smo mi dobili Napoli odmah sam pomislio: "Jos ce Arsenal dobiti Milan..." i eto.

    Ocaj zivi...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Ni mi ni vi nemamo bas neke pretjerane srece... Ja sam prosto znao da cemo mi dobiti ili Milan ili Napoli.
      A cim sam vidio da smo mi dobili Napoli odmah sam pomislio: "Jos ce Arsenal dobiti Milan..." i eto.

      Ocaj zivi...
      Što je najgore ceo stručni štab i igrači se raduju što su izvukli Milan wtf

      Ma da mi izbacimo žabljare i ciao bella LONDON POWER
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Zato su kod ovih iz uprave Chelsea-ja bila ona kisela lica...

        Sreca pa ima vremena do februara. Vama neka van Persie igra upola od ovoga, to je strasno. Ako dovedete nekoga u januaru i mozda se digne forma. Nama ce trebati igraca u januaru, ali evo Boas kaze da nece biti nista specijalno, ali za nadati se da ce se forma dignuti. Pa onda u februaru sta bude...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ja verujem da cemo resiti Podolskog u Januaru i registrujemo ga za LS. A Milan mozemo proci.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Wenger je demantovao da će biti nešto ozbiljnije sa Podolskim ali eto jedna zanimljiva informacija da je isto demantovao i u vezi sa Aršavinom i Artetom iskreno mislim da Podolski dolazi

            edit: Milan's February schedule: Lazio(A), Napoli(H), Udinese(A), Arsenal(H), Cesena(A), Juve(H) dok mi imamo Blackburn i Sunderland pre Milana
            Last edited by Lord Gangarić; 16-12-11, 14:54.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Docice vam Rojs, ne verujem da ce Keln pustiti Podolskog posto su daleko od toga da obezbede opstanak, s druge strane Menhengladbah je premasio svoja ocekivanja.Problem kdo Rojsa je to sto uvek ima sitne povrede i brzo se oporavi, ne znam kako ce on reagovati na grublji stil igranja kakav se gaji u Engleskoj.I u Nemackoj se kidaju, ali ne kao u PL.
              A sto se tice Milana, ako vas povrede ne budu skroz osakatile ocekujem da prodjete dalje.Vilsir ce biti spreman do tada(pretpostavljam), isto vazi i za Sanju.Po imenima ste malo jaci na papiru, ali sve to treba pretociti na teren.Jedino sto moze biti problematicno je povratak Zervinja sa AFN.

              Smesno mi je to sto se Tajvo iz Milana povezivao juce ili prekjuce sa Arsenalom nakon sto je stigla vest da ce Santos odsustvovati u naredna tri meseca.

              Comment


              • Iskalio sam bes na fudbalu sad lomio sam noge ko blesav
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Steta, igramo protiv vas u LS. Srecno vam bilo.

                  Comment


                  • Milan . Hm. Nemam nekog respekta prema italijanskom fudbalu. Ovo svakako nisu mečevi u kojima se igra na gol više, iako mi se čini da ni Milan, a ni Arsenal nikada nisu otvorenije igrali. Imaju KPBa, Pata i Ibru koji mogu svašta. Imaju iskustvo. Imamo ga i mi. Ali mi imamo i nikad jači timski duh i brži smo. Da su najgore što smo mogli izvući, to je istina, i svakako ne stoje oni komentari tipa " dobro je da smo njih dobili, sad će se pokazati da li nam je mjesto u LŠ ili ne " i sl. Naravno da nam je mjesto tamo. Međutim, nemojte u tom dvomeču računati na Wilšera i Santosa, neće igrati. A da smo dobili Bazel ili sl, onda bi lako do 1/4 i tada bi pomenuti možda i bili spremni. Ovako, samo se nadam da nećemo imati novih povreda, te da će zadnja linija na ta dva susreta izgledati nešto poput Sanja-Kosilni-Vermalen-Gibs, a ne Djuro-Pero-Stevo-Miro. Bolji jesmo, ali u punom sastavu !
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Bit ce sigurno neizvjestan match protiv Milana, ali u takvim duelima uvjek dajem prednost Talijanima.
                      Ako Persi ostane u ovakvoj formi onda se lose pise Milanu, ali isto tako oni mogu dosta toga u napadu uraditi.

                      Comment


                      • Silva moze ukrotiti Persija.Da se prva igra u Engleskoj,bili bismo favoriti,ovako su sanse jednake

                        EDIT:Izvinjavam se sto vam kvarim fan temu,mislio sam da je ovo napisano u temi za ligu sampiona
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Rano je još da pričamo za Milan ima još dosta vremena ko zna šta će se sve izdešavati ...
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Trenutno je najbitniji sutrasnji mec.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Frka u Sitiju,opet tuca ispada izmedju Ricardsa i Balotelija,nadam se da ce to da ih uzdrma uz onaj poraz u ponedeljak i tu vidim nasu sansu
                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • Originally posted by Bendtner View Post
                                Frka u Sitiju,opet tuca ispada izmedju Ricardsa i Balotelija,nadam se da ce to da ih uzdrma uz onaj poraz u ponedeljak i tu vidim nasu sansu
                                Zvucis kao da su malogradjani u normalnim okolnostima jaci od nas . : P
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X