Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aki samo nemoj da krenemo sa Levandovskim ko Benzemom,ono je bilo haos,polako, jos ni Dzaka nije ozvanicen..A Obamejang mejbi,ako Lewa ispali Mnogo je napredovao,i mislim da bi se idealbo uklopio kod nas,al znam da od toga verov. nema nista kao i od Lewandovskog ..
    Last edited by Jack; 12-05-16, 11:40.
    sigpic

    Comment


    • Nije to problem nikakav, ja samo kazem da je orva meta Lewa, niko ne kaze da ce ga potpisati.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sta mislis koliko bi trebalo iskesirati za Lewu u slucaju da Bayern odobri njegov odlazak?

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Dobro burazeru samo je u mojoj glavi bio i Ceh prosle sezone, pa eto vidjeli smo.
          lol kakvo poredjenje,pa za Čeha je svako ko prati transfere znao ali svako,pa to se na sva zvona oglasilo

          šta si ti izmislio,toplu vodu

          a to što si menjao priču u par navrata da neće preći,to nikom ništa



          uostalom,nikad ne kačiš linkove,u pravilima foruma lepo piše da se linkovi kače a posle se pitaš zašto ti ljudi skaču na glavu ovako,ok sprdnja sve ali mogo bi nekad link da nalepiš a ne samo kad te neko napadne

          šta glumiš ovde tajanstvenost,nije da dele zejtin za to
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Nema kod mene linkova, ako ima link, okacim ga. Inace je sve moja licna percepcija, svega sto nadjem na netu i kako posmatram trziste. A posto se bavim opcenito ekonomijom i posmatranjem raznoraznih trzista, posao mi je bukvalno da pratim transfere.

            To za Ceha sam ja poceo da pricam u martu. Nadji Saburo slobodno gdje mi govoris kako ga Murinjo nece pustit, a ja govorim Roman ce ga pustiti, ne pita se Mou nista.

            A sto se Lewe tice cifra je 50m funti. Nema sanse ispod da ide.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post

              A sto se Lewe tice cifra je 50m funti. Nema sanse ispod da ide.
              Samo me zanimalo tvoje misljenje. Zadovoljan sam odgovorom.

              Comment


              • Nije u tome problem,ako je tako onda to treba da podvučeš,da je to tvoje lično mišljenje

                a ne ovako,dodješ,postaš i samo maješ ljude ,ovde na forumu ima lupam 10 čoveka koji prate transfere,većina samo turistički posmatra na to,mogo bi bar iz nekog poštovanja da razgraničiš neke stvari


                To je bate spam u blažem obliku,ok ako tvojima ne smeta,meni još manje,al treba valjda neki red da se poštuje oko toga zato što navlačiš ljude večito sa nekom pričom i samo se štancaju postovi na tvoj račun

                Jedno je da se raspravlja,koga bi vi voleli da Arsenal kupi al ti dodješ i pišeš "Leva je prva meta"


                druga stvar,koga briga uopšte za tvoj privatni život

                OKAČI JEBANI LINK
                Last edited by saburo sakai; 12-05-16, 12:10.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Hiljadu i jednom sam napisao da su vecinom moje percepcije u slucaju transfera.

                  A sad cu ti reci zasto je Lewandovski prva meta.

                  Prosle godine su bila 3 imena na listi napadaca Lewandovski, Aubemeyang i Benzema. Potvrdjeno kd svih mogucih novinara i onih 'izvora'.

                  Sto se ove sezone tice, opet imas imena Lewandovski, Auba, Morata, Jensen, Pipita.

                  Od svih Jensen je realan, ali malo progurana prica, vrlo moguce agent talk. Ovi ostali mora da se dese neke migracije da bi se desilo. Jer ni jedan od ovih napadaca nema razloga da napusta svoj klub.

                  Gleda se i onaj Bacuji ali mislim da ce njega uzeti Spudsi.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Hiljadu i jednom sam napisao da su vecinom moje percepcije u slucaju transfera.


                    Meceno, ekselencijo, sensei, povedi nas, mi smo tvoji, a ti si nas.

                    Comment


                    • Evo ja da se s mojim burazerom Akijem opkladim u avatar 7 dana da ce Granit u Siti ako bude dolazio u PL.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Casiraghi View Post
                        Evo ja da se s mojim burazerom Akijem opkladim u avatar 7 dana da ce Granit u Siti ako bude dolazio u PL.
                        Uljepsat cu forum sa Elonom Lebedevom na 7 dana i tvojim avatarom
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Wenger mozda sanja o Lewandowskom, ne vidim u ovom univerzumu njegov transfer bilo gde, kamoli Arsenal, i Arsene je sigurno svestan toga Aki.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ja ti velim da je Lewandowski u Arsenalu samo u tvojoj glavi, a par postova kasnije valjas da su to tvoja "licne percepcije". Odlake dolaze te percepcije ako ne iz tvoje glave mili moj?

                            Comment


                            • Moze li neko reci ovom gore da ljubazno odabije od mene inace cu prvi puta u zivotu morati da prijavim nekoga za konstantno provociranje.

                              Hvala.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Iznosenje cinjenica je provokacija? Lol. Pa ti opako evidentno trollas, prijavi sta cu ti ja, ovdje ionako modovi rade po osobnoj preferenci, a ja sam im omiljena meta. 3-6 mjeseci ces bez pardona izvojevat.

                                Inace pozdravlja vas Princara koji je kako cujem od njega samog takoder u banu zbog neke trivijalnosti (cak i vise nego je propisano u pravilima). Rekose mi da pozdravim njegove tripletare pa prenosim

                                Comment

                                Working...
                                X