Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ispasce da je Aki jedini golobradi gooner ovdje :P
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Nije bas da sam golobrad, pokusavam da je uzgojim, al imam rupa


      Moj saburo, svejedno ne bi isao u kakvoj je formi.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nisam zato postao,koga briga za to dal će ići na Euro,ajd što nikog Arsen nije doveo tokom leta nego ponovo,po ko za koji put ne može da sastavi ni 5 kola sa najjačim sastavom zbog povreda

        Mislim ko je za to kriv,dal su ponovo navijači krivi,krvnici iz Lestera i šta ti ja znam

        Vidim priča se dosta o Adervildu,pa njega je AM nudio na tacnu,znala se njegova cena,da je Arsen želeo,mogo je da ga dovede,nema teorije da bi on izabrao Totenhem ispred Arsenala,sećam se da ih je Čelzi odbio,mi smo krenuli po Varana,Stounsa,na kraju Markinjosa..

        Zato Matori i dalje fura Mertea a on kakav je sad kljakav,trebalo bi tek 3,4 štoper da mu bude,bar da je Čembersa nešto gurao,ma jok,na njega se totalno zaboravilo a stigo je pre nekog vremena kao top talenat kao i Volkot,Ox ...

        Dajem glavu da će Arsen ako ostane menjati Merta ali do tad će već kasniti bar sezonu,dve sa tom odlukom kao što to inače radi zadnjih par godina,tolko se usporio,namesto da igrača tipa Elneni dovede na leto,on ga dovodi tek u januaru

        O tome se naravno ništa ne piše,nego je sad kriva atmosfera na Emiratima
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Moj saburo ispricana je ta prica hiljadu puta ovdje. Znalo se na ljeto sta je trebalo da se dovede, nije dovedeno i sta sad mi treba da se objesimo jer Wenger i uprava nisu uradili posao koji su placeni.

          Mislim jebiga bilo je realno nadati se tituli, ali vec u januaru su se ti snovi rasplinuli nakon onih glupo prosutih bodova.

          Ja imam osjecaj malo da je Wenger zaboravio kako se reaguje na trzistu. 10 godina se jebavao kako nema sanse top talente da potpise i upao u tu crvotocinu, pa mu treba da se dozove kako da ih ugrabi.

          Ne sjecam se ja da je bilo neke price oko Tobya i nas proslo ljeto, al znam da je otisao u Soton jer je htio prvu postavu, a to mu Wenger nije garantovao. Za Vertongena znam 100% da nas je odbio.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Nije se povezivao Ade sa vama,to sam samo ovako pomeuo pošto se ovih dana dosta diskutovalo o Mertu i njemu,a od ranije se priča kako Manolasa nije doveo zbog cene,ok ovaj bi bio skuplji ali to mi već nije normalno,da on ne dovodi štopera zato što traže preko 10m funti,Koščatom bi verovatno više odgovaralo da igra sa njim u paru no sa Perom koji bi sad mogo da se snadje samo u nekom klubu koji bi se duboko branio
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • I Manolas je htio prvu postavu, to mu nije garantovao i ovaj otisao u Romu.

              Sad vec jebiga se vidi problem toga sto je bilo to partnerstvo Kos-Per koje je funkcionisalo, ali sada vec ne moze da funkcionise.

              Iako ni Kos nije vise mlad. Sad ce mu 3 banke.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Cuj Alexis kad je zamjenjen otisao pravo u svlacionicu i onda se spakovao i otisao kuci prije nego sto je zavrsila tekma.

                Ja bi mu fino opalio mjesec dana plate i sljedeca tekma na tribine, pa nek se mami svojoj kurci.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Ne bih da se nesto previse zakopam sa ovim vjestima, ali vrlo je moguce da ce kupiti i Xhaku i Kantea. Postoji indicija da se vec dosta dugo vrte njegovi agenti oko Arsenala, a i Arsenal oko njih.

                    A Xhaka je koliko ja znam 90% gotov, jos sredinom marta.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Na arsenal.com kad se pojavi potvrda ,e onda je gotov Al svidja mi se kad se krene ranije sa realizacijama ,i zbog samog prilagodjavanja,i pre Francuske,tako da bas zbog evr.prvenstva bi valjala ta 3 pozicija da se obezbedi....
                      sigpic

                      Comment


                      • Pobjeda protiv Citya i treci smo i gledamo Spudse da se poskliznu u zadnja dva kola da slavimo i dan Svetog Toteringhema
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Gde je Ozil.... Ziru
                          Last edited by Jack; 08-05-16, 15:07.
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Jack je brutalan fudbaler. Samo zdravlje i bit ce on strasan.

                              Sto se tice Olivije, moze on 50 golova dat protiv Vile opet ce Wengerica pokusati napadaca da dovede. Iako mnogi misle da je corav, vala nije, vidi i on da mu treba napadac.

                              Nisam zadovoljan sezonom, ali u totalu kad se pogleda forma zadnjih 4 mjeseca moze se biti zadovoljno da smo i ovdje dje jesmo, jer smo katastrofalno igrali. Sad treba zavrsiti par igraca prije eura i onda ganjat neke mega dealove ako ih bude u kasnijoj fazi.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Aki kakvo je stanje sa Xhakom?

                                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X