Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogme to si dobro rekao najmanji problem nam je napadac koji preko 10 meceva gol ne moze zabiti ,u sustini nisu problem pojedinci ,pusti ti i Ramzia nije jedini..i kurcu nam je pola tima,kao i forma,da ne kazem i gospoda na klupi
    Last edited by Jack; 30-04-16, 17:01.
    sigpic

    Comment


    • Ajde na koji trenutak da zaboravimo i igrace, i Vengera, i taktiku, i rezultate, i sudije, i penale, i sve na sta smo se zalili ovih godina.. Je l' vama ove godine bilo zabavno da gledate Arsenal? Gde su nestale one utakmice u kojima su postizali po 5, 6 ili 7 golova? Nema tu vise napadackog fudbala. Ovo ne lici ni na sta. Elneni je sad u nekom intervjuu rekao da mu je Venger rekao da ne sutira iz daljine. Nema smisla vise to sto oni igraju, motaju se oko gola i nista ne rade. Arsenal vise ne igra napadacki fudbal, maltretiraju i sebe i nas koji gledamo. Ne znam klub u kome su nedostaci toliko ocigledni kao ovde. Sutirajte, pravite faulove kad vas pretrce Nejmar i Mesi, kad igra Ziru gadjajte ga loptama u glavu, i da, pokazite barem malo volje za fudbalom.

      Comment


      • Ne znam ja u suštini volim odbrambeni fudbal sa dobrom odbranom makar to bilo 1:0 svaku utakmicu tako da mi to toliko ne smeta , radije bih dobijao i gubio sa 1:0 nego primio 5 golova od Njukasla Što se sezone kao sezone tiče imao sam velika očekivanja kao i svi ovde prosto sezona je bila jedna od najslabijih u zadnjih 10 godina i bilo nam je najlakše da uzmemo titulu ali po dobrom starom običaju motivacija pred kraj sezone i užasan pad forme je uradio svoje .

        Što se ovih papirića tiče dosta mi je zasmetalo juče , prosto verujem da trener jednog kluba pogotovo neko ko je u klubu 20 godina ne treba ovako da se pljuje javno , kakav god da je uradio je dosta za klub i ovo je sramota što za njega što za te navijače . Ja sam iskreno izgubio veru u njega još pretprošle godine i znam da ne može da se nosi sa top trenerima u Evropi ali kakav god da je neću ga pljuvati i terati iz kluba . A ovi manekeni iz Londona što sebe nazivaju navijačima treba da se ugledaju na kolege iz Borusije i da se nauče šta je prava lojalnost prema klubu i treneru .
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Brat Gangara odlucio da napise post ovdje nakon dosta vremena i napise post godine.

          Ne moze se pljuvati covjek i tjerati na ovaj nacin kada je dao 20 godina klubu. Ovo sve mene podsjeca na Libiju i tjeranje Gadafija, samo sto je Gadafi bio okrutni diktator. Ali ako cemo realno dok je Gadafi bio, Libija je funkcionisala fenomenalno. Sada tuga, jad i cemer, plus su ih opljackali za naftu.

          Sto se Wengerice tice, ja ga volim ko cacu. Samo gledajuci tog covjeka 15ak godina sam naucio mnogo i ja bi mnogo volio da osvoji LP do kraja karijere, ali tesko.

          Meni je najvise zao sto ga porede sa Ranijeriem, vjecnim luzerom kojeg je ove sezone napokon ocepilo i vratilo mu se za sve one poraze u zivotu.

          Fudbal koji Arsenal igra ove sezone je odvratan, manje vise jer nema napadaca koji bi davao golove, a i u sredini imas Remzija koji misli da je bolji od Inieste i Xavia, a ustvari je za termina sa nama sto hocemo vinjak smajli.

          Popravit ce se to sve nadam se sad preko ljeta, a ako se ne popravi onda se zna, jebiga Arsene pedala.

          Elneni je rekao da mu je Wenger reako da suta inteligentnije, ne da ne suta nikako.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Jeste mozda Wenger savrsen u ekonomiji i pravljenju prihoda, ali da se ne lazemo kao trener, motivator, takticar je veoma slab.

            Ja sam poslednji put svih 90 minuta odgledao protiv W.Hama kada je bilo 3-3, igramo ocajno, bez zelje, jednostavno uzasan fudbal. Pa lepse smo igrali i na vise golova sa Lordom,Chamakhom,RVP-om,Arhsavinom,Denilsonom,Djuruom,Skilacijem i ekipom.

            Oni primaju 90-100k nedeljno, a ja da se nerviram i kvarim svoj vikend zbog njih, pa ne ide to tako. Naravno da cu uvek voleti Arsenal, ali sve ima svoju granicu.

            Konstantno se prica kako treba da zavrsimo u TOP4 da bi se privukli top igraci. U redu, evo 20-ak godina konstantno igramo LS, pa gde su ti top igraci?
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Juce u toku onog ko fol protesta, pojedini igraci nisu mogli vjerovati sta se desava.

              Navodno su Ceh i Monreal rekli da ih je sramota bilo.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Konstantno se prica kako treba da zavrsimo u TOP4 da bi se privukli top igraci. U redu, evo 20-ak godina konstantno igramo LS, pa gde su ti top igraci?
                Ozil, Sancez, Ceh?
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Evo ga pocinje vec prica oko Lewandowskog. Puno ranije nego sto sam mislio.

                  Definitivno je na spisku, 50ak m je cijena, samo je pitanje da li hoce da ide iz Bayerna i da li ce ga pustiti da ide.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Aki ne radi to sebi, Levandovski moze samo u Real iz Bajerna i nidje drugo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Zavisi od puno faktora. Pricao je da bi htio u Englesku, a i da mu je idol bio Henry.

                      Mislim, gdje god da on ode, oslobadja se novi top napadac, da li je to Benz ili on, meni totalno svejedno. Obojica su vanplanetarni upgrade u odnosu na ovo sta imamo.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Benz ce da oslobodi prostor jer ce u zatvor Obamejanga neka juri Venger, realna meta.
                        sigpic

                        Comment


                        • Hoce 75m, a nece Auba u Englesku. Hoce u Barcelonu
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Kako u Barselonu kad mu je san da igra za Real?

                            Kakve veze imaju pare, Obamejang ili Iguain, pa i Grizman, do 80 miliona eura to ide, ako ce da bude ozbiljan neka pljune pare koje kako kazes klub ima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Me eto Real, zajebo se ja.

                              Ne vjerujem da ce prodati sad sve igrace Borusija. Ode im Hummels, otici ce im i Miktarijan, vjerovatno u Arsenal ako bude cijena ona koja se prica oko 23m funti. Tesko da i Auba ide.

                              Imaju veze pare, jer Wenger ne moze spucat 150 m funti na pojacanja. Moze nekih 80ak miliona, i plus ako proda Ox-a i Walcotta za neke pare da dovede za te pare jos nekoga.

                              A s obizrom da je Xhaka skoro pa gotov, otislo je vec 24m funti. Ganjat ce se Mahrez, to je 40m, sto nece platiti, pa onda spic kojeg ce platiti i 50m ako treba. Kante se isto spominje oko 20ak miliona. Uglavnom bruka imena, plus se pazi ta situacija sa Hummelsom, ako ce u Bayern da se uzme Benatia i tako to.

                              Treba uzet ljevog beka, jer ce Gibbs otici, a to ce vjerovatno biti onaj mali iz Lestera Chiwell.

                              Uglavnom jebeno ljeto.

                              Ono sto mene interesuje jest vrhunski spic i da odjebe Remziku za sto vise para moze i dovede ozbiljnog veznjaka, koji zna primit loptu i ne konta 5 sekundi sta ce s njom.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Aki, glavna stvar stoper po meni, ali i napadac. Da li stvarno mislis da sa Mertesackerom moze nesto ozbiljnije da se napadne? Gabriela racunam kao rezervu, ali jednostavno ako hocemo nesto konkretno igrace poput Mertesackera i Flaminija ne smemo da imamo u timu, ni na klupi!
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X