Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sanse da Remzi igra prije Elnenya. Covjek je vrhunski veznjak.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Nema sanse da Remzi igra prije Elnenya.
      Arsene Wenger

      Comment


      • Da je ovo danas bila prva utakmica sezone, bilo bi genijalno. Prava fudbalska rapsodija. Jedino što mi je malo smetalo su sirovi golovi West Hama. Ali i to je fudbal, ko ne zna lijepo, zna sirovo.
        sigpic

        Comment


        • Pozdrav svima,nov sam na forumu,samo da se eto javim i predstavim

          Daću kratak komentar o jučerašnjem meču.Vodili smo 2:0 i West Ham se bez igre vratio u meč.Naši defanzivci su učinili Kerola kao da je Leo Mesi(inače,ovo je prvi het-trik nad Arsenalom u PL od Runija 2011,znate svi koji meč je u pitanju) i realno i nismo zaslužili 3 boda.Ovaj meč je samo još jedna potvrda koliko ne zaslužujemo titulu i kako je Wengerovo vreme davno prošlo.Do kraja imamo još težak meč protiv Sanderlenda jer se oni bore za opstanak i gostovanje Sitiju u 37.kolu a kod kuće bi morali sve mečeve da dobijemo i nadam se da ćemo na kraju sezone bar slaviti St.Totteringham day

          Comment


          • Originally posted by legolas View Post
            Da je ovo danas bila prva utakmica sezone, bilo bi genijalno. Prava fudbalska rapsodija. Jedino što mi je malo smetalo su sirovi golovi West Hama. Ali i to je fudbal, ko ne zna lijepo, zna sirovo.
            Ne kontam,znaci sad nije dovoljno sto su vam dali 3 komada nego su morali u stilu Barse da vam zabiju??Kakvo omalazavanje protivnika

            A Pajet proslo kolo zabio onaj eurogol iz slobodnjaka.

            Treba ugasiti fudbal jer niko nije dostojan da igra remi sa Arsenalom
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Ne kontam,znaci sad nije dovoljno sto su vam dali 3 komada nego su morali u stilu Barse da vam zabiju??Kakvo omalazavanje protivnika

              A Pajet proslo kolo zabio onaj eurogol iz slobodnjaka.

              Treba ugasiti fudbal jer niko nije dostojan da igra remi sa Arsenalom
              Nije hteo da omalovažava rivala već da kaže kako je remi u ovom trenutku jako loš rezultat za Arsenal koji se "bori za titulu" po Wengeru.Da je start sezone pa tek borba kreće,onda bi ovo bilo skroz ok ali sad,u ovom trenutku kad ni LŠ nije obezbeđena,ovo je loš rezultat.

              Comment


              • Taj isti Andy Kerol je trebao na tusiranje u 4. minuti utakmice.

                A ako ne tada, onda u 3. minuti drugog poluvremena.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ovaj opet dobio bananu , e jes dugo izdržao
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                    Ovaj opet dobio bananu , e jes dugo izdržao
                    Sta je sad napravio?
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Sta je sad napravio?
                      Nemam blage veze sad sam video iskreno mrzi me da tražim
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • bezveze,pomenuo psovke kroz par postova,ništa posebno

                        ranije je zaslužio,ne branim ga al ovo sad je baš iživljavanje
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • U prvom postu je brat izvalio da ce dobiti pedalu.


                          A meni moj brat Princara fali
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Taj isti Andy Kerol je trebao na tusiranje u 4. minuti utakmice.

                            :
                            Za ovo se slažem ,nije baš bio krvnički start kako si ga opisao sva sreća pa ga je omašio

                            Dao bih mu crveni samo zbog namere,videlo se da je koš pobego a ovaj ga je "iz osvete" pokupio ,totalno nepotrebno

                            Samo što to nema veza sa onim što sam ja napisao al ajde
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Ako ne dobije ponudu Reala, Kante ce u Arsenal.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X